Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
LIZA ma juz dom w Bydgoszczy - 506
Autor Wiadomość
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2018-04-16, 12:40   

a to w takim razie ja juz mieszam, to sorki! :)
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2018-04-16, 16:40   

Miło mi poinformowac ze Lizka jest gotowa do adopcji.. :serce: :serce:
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-04-16, 18:12   

Najlepsze wieści na poniedziałek. <3 Lizka gotowa do adopcji. Szukamy najlepszego domku dla tej damy. <3
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-04-17, 12:53   

Szukamyyy :serce:
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-14, 23:11   

Nie było mnie tu tak dawno :( Ale już nadrabiam :)
U Lizki wszystko w najlepszym porządku. Leczenie zakończone całkowicie. Zdrowa, radosna i zabawna. :-D dalej lecimy z wagi (mam nadzieje). W środę pójdziemy na spacer i na ważenie:) z karma gorzej bo strasznie wybredna ta panna. Brita za nic nie chcę ruszyć nawet głodówka nie pomogła. Ale farminę z dorszem wcina z chęcią. Nie zacznie jeść dopóki nie powie się jej proszę. Na spacerach jest świetna. Uwielbia to. Tylko trzeba uważać bo stary chleb i jakieś papiery bardzo szybko znajdują się w jej pysku w nieuzasadnionych okolicznościach :shock: Od niedawna zaczęłam ją puszczać na polanie. Pięknie słucha, szuka gdzie jest człowiek i nie oddala się daleko :) nocne spanie tylko w łóżku obok człowieka. I wczoraj na spacerze próbowała się bawić z moją labradorką! Szok, bo nigdy nie podejmowała takich aktywności. Może jeszcze chwilka i będą roznosić mi dom! 😂 no i mizianie mogłoby trwać 24h na dobę:)
Pozdrawiamy! :)
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-14, 23:31   

Zapomniałam napisać.. Jeden z moich psów zawsze robi przegląd reklamowek jak wraca ktoś z zakupów. Ogólnie patrzy co mógłby zjeść już, teraz. Mama postawiła zakupy i poszła umyć ręce, ja siedziałam w drugim pokoju. Nagle hałas to Lizka szczekala na Bruna, że je bułkę z reklamówki :mrgreen: sądzę, że to było Raczej w stylu ej, podziel się, ale i tak go wydała :D
Jeszcze jedna sprawa Liza omija kałuże to już wiem na pewno, i nie ciągnie jej do większej wody. Byłam na takiej małej plaży z nią przy jeziorze i nawet na nie nie spojrzala :shock: nie zachęcała jej akurat do wejścia tam bo jest brudna woda, ale sam fakt, że Ona nie chciala :shock: . Teraz mogę iść spać :) postaram się podesłać na dniach też jakieś zdjęcia. Ale to już muszę dorwać komputer:)
Dobranoc.
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2018-05-19, 17:48   

haha no Liza jest małym kapusiem ;) pewno Brunek nie był zachwycony, że go wydała :P

co do wody to się morze jeszcze przekona, jak zobaczy jak inne psiaki w niej szaleją ;)
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-21, 14:23   

U Lizki wszystko dobrze. Uwielbia biegać bez smyczy, wąchać i turlać się w trawie żeby później wrócić do domu i położyć się w pościeli :D parę dni temu przy okazji imienin mamy poznała moich kuzynów (9 i 15l) i ciocię. Jestem z niej dumna. Na początku do obcych podchodzi z rezerwą można powiedzieć, że jest chłodna. Ale do wujka, którego poznała wcześniej podbiegła przywitała się i leżała cały czas obok żeby tylko drapał i miział. Na dzieciaki w zasadzie nie zwracała uwagi Ale one też były bardziej zainteresowane swoimi telefonami.. Trzeba uważać na serwetki bo ściąga że stolu jak nikt nie widzi. Wszelkie chusteczki, papiery itd.. odda za ciastko Ale tylko jeśli w odpowiednim momencie się zauważy. Inaczej śmieci zostaną pochłonięte. Zmiana karmy działa cuda. Uwielbia swoja Farminę z dorszem i prawie wciąga jednym tchem.
Pozdrawiamy! :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-05-21, 15:32   

Macie jakieś foteczki? :) chętnie wam wrzucę na wątek :D
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
janek 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 13
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2018-05-21, 17:23   

A jak z wodą? Przekonała się? Była kąpiel w rzece/nad jeziorkiem czy nadal niezainteresowana? ;-)
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-23, 09:24   

janek napisał/a:
A jak z wodą? Przekonała się? Była kąpiel w rzece/nad jeziorkiem czy nadal niezainteresowana? ;-)


Niestety jeszcze nie miałam okazji pojechać nad taką wodę w której mogłyby sobie spokojnie popływać. Mam nadzieję, że już niedługo to się uda i na pewno napisze jak Lizka się wtedy zachowywała:)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-05-23, 09:49   



_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Iwona i Beta 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2018-05-25, 10:58   

witam serdecznie
mam pytanie czy wiek Lizy jest w jakiś sposób potwierdzony czy wg weterynarza jest oceniony
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-25, 11:28   

Iwona i Beta napisał/a:
witam serdecznie
mam pytanie czy wiek Lizy jest w jakiś sposób potwierdzony czy wg weterynarza jest oceniony

Dzień dobry. Liza ma już 8 lat. Wiek jest potwierdzony książeczką zdrowia, którą zostawił poprzedni właściciel jak oddawał Lize do schroniska. :)
 
 
Iwona i Beta 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2018-05-25, 11:54   

Dzięki za odpowiedź
Będę myśleć :-D
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-28, 17:03   

Liza dzisiaj miała dzień ważenia. Jestem z niej dumna bo z przodu pojawiła się 3! Waży dokładnie 38,6. Z 43 jak ja wzięłam do siebie to bardzo dobry wynik moim zdaniem i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy. Byłyśmy też w sklepie zoologicznym po obroże na kleszcze dla moich psiaków. W sklepie zachowywała się nienagannie:) do momentu jak nie wyczuła zwaczy. Oczywiście wyszliśmy z nimi i zaraz dostała jednego. Bardzo chętnie wchodzi do samochodu i już bez większych problemów. Do pani weterynarz też idzie chętnie:)
Pozdrawiamy:)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2018-05-29, 07:36   

AnetaBruno napisał/a:
z przodu pojawiła się 3
brawo :brawo:
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-05-29, 10:03   

Wow, Aneta, jestem dumna! :D
Super wynik!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-06-07, 10:25   

Dzień dobry w czerwcu :)
W Bydgoszczy upaly nie odpuszczają, chociaż dzisiaj jest wiatr i nie jest źle. Lizka znosi je całkiem dobrze. Uwielbia wylegiwac się w cieniu na trawie lub w domu w najchlodniejszym miejscu. Mieliśmy też kilka burzowych wieczorów i Lizka się bała. Jest wtedy niespokojna, popiskuje i kreci się po mieszkaniu nie mogąc znaleźć sobie miejsca :( Ale każda burza w końcu się kończy i można dalej się wylegiwac albo iść na spacer :) Pozdrawiamy :)
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2018-06-07, 17:25   

WOW!!! gratulacje za piękny wynik na wadze! oby tak dalej :)
odnośnie burzy to spróbujcie dawać Lizie lizawki, jakąś plastikową deskę do krojenia albo lejek, pojemnik do robienia kostek lody wysmarujcie masłem orzechowym (koniecznie bez trującego ksylitolu) lub surowym jajkiem czy też jogurtem naturalnym. Lizanie naturalnie uspokaja psa, u mojej Bezy działa :)
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-06-07, 23:52   

Oo super dziękuję. Przy następnej burzy na pewno spróbuję! :)
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2018-06-19, 10:26   

Dobre wiesci Liza zostaje z Aneta i jej futrami.Gratulacje..!!!!!

Bardzo dziekuje za wspaniała opieke na Liza i życze Wam wspaniałego życia.... :serce: :serce: :serce: :serce:
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-06-19, 10:27   

Anetkaaaaaaaa!!! :)
ale super obrót sprawy!
gratulacje!!!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aneta i Liza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Mar 2018
Posty: 34
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-06-19, 11:22   

Dziękujemy bardzo :serce: :serce: otrzymałyśmy tyle wsparcia i pomocy, że nie da się tego zliczyć. Dziękujemy i oczywiście będziemy w kontakcie! I mam nadzieję, że do zobaczenia na jesiennym zjeździe
😘😘😘
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-06-19, 11:38   

Gratulacje :)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant