Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SONIA - 15
Autor Wiadomość
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-03, 19:13   SONIA - 15

Jutro zamieszka u Agi i Veny 2-letnia Sonia, która będzie szukać nowego domku. Sonia będzie przygotowywana do adopcji we Wrocławiu w domu u Agnieszki, która zaoferowała nam swoją pomoc jako DT.
Agnieszka jedzie po sunię do Opola i po południu zapewne napisze nam kilka słów o Sońce. :-)
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
  
 
 
 
Bartek i Lola 


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 18
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-12-04, 13:42   

Sonia, zupelnia jak szuczka rottweiler ktora miala nasza rodzina... Czekamy na zdjecia i relacje ;)
 
 
 
Edyta 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2974
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 22:01   

Sonia jest już u Agnieszki, to bardzo śliczna i wesoła dziewczynka, będziemy wklejać fotki i informować wszystkich na bieżąco co u niej słychać :mrgreen:
_________________
Pozdrawiamy, Edyta ,Werka i Katrina
 
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 22:31   

Właśnie opisałam całą historię Soni i przy wysyłaniu wyrzuciło mnie ze strony :evil: Sonia jest już z nami :mrgreen: Przez całą drogę siedziała grzecznie w samochodzie, nawet troszkę pospała. Po przyjeździe wzieliśmy dziewczyny na spacer i super się razem bawiły, następnie było zapoznanie i obwąchiwanie w domu, gdzie doszło do małego spięcia o konga który nieopatrznie został na podłodze, agresorem okazała się Venka :evil: Teraz troszkę o Soni, do bardzo radosna, miła i przytylaśna sunia, nastawiona mocno na kontakt z człowiekiem.:pies: Cały czas chodzi za nami i domaga się pieszczot, nawet przegoniła Venę z kanapy i ułożyła się miedzy mani i miziamy ją na dwie ręce :lol: Jest troszkę wychudzona, ma kilka zadrapań (wg. nas po kontakcie z innymi psami), prawdopodobnie niedawno miała szczenięta lub ciążę urojoną bo ma powiększone sutki. Były dzisiaj u nas w odwiedzinach Edyta i Mirka,dały duzo cennych wskazówek jak postępować z suniami. Dzięki dziewczyny :lol: .
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 22:42   

W poniedziałek idziemy z Sonią do weterynarza na przegląd ogólny ;-) i szczepienie bo ma od kilku miesięcy nieaktualne i może mieć także problem z uszami bo trochę nimi trzepie. Jutro w ciągu dnia zrobię suni zdjęcia i postaram się je zamieścić. Jak będę mieć problemy to poproszę Warnę o pomoc ;-) Dzisiaj mogę jedynie napisać że jest śliczna, kremowa i delikatna :mrgreen:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
sonia 

Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-12-04, 22:42   KOCHANA SONIU

KOCHANA NASZA, PRZEPRASZAMY CIE ZA KRZYWDY JEŚLI TAKIE U NAS ZAZNAŁAŚ, ZA TO ŻE ZNOWU MUSIAŁAŚ ZMIENIAĆ DOM, ZA TO ŻE NIE DALIŚMY RADY CHOĆ TAK BARDZO SIĘ STARALIŚMY, ŻE ZAWIEDLIŚMY. TAK BARDZO NAM CIEBIE BRAKUJE I TO TAK BOLI. JESTEŚ CUDOWNYM PSIAKIEM, WIEM ŻE ZASŁUGUJESZ NA DOM PEŁEN MIŁOŚCI BO SAMA MASZ JEJ W SOBIE POTĘŻNĄ ILOŚĆ, NIE DA SIĘ CIEBIE NIE KOCHAĆ. WIEDZ, ŻE ODDALIŚMY WIELE I ZROBILIŚMY JUŻ CHYBA WSZYSTKO ŻEBY CIEBIE ZATRZYMAĆ ALE JEDNAK TO NIE WYSTARCZYŁO. TY KAŻDEGO POTRAWISZ TAK ZAUROCZYĆ I OBDAROWAĆ TAK GŁĘBOKĄ MIŁOŚCIĄ-WIDAĆ JAK SAMA O NIĄ PROSISZ, JAK WOŁASZ ŻEBY ZWRÓCIĆ NA CIEBIE UWAGĘ. BEZ CIEBIE DOM STAŁ SIĘ PUSTY, JAKBY COŚ W NIM UMARŁO, Z TRUDEM POWSTRZYMUJE SIĘ OD TEGO ŻEBY KRZYCZEĆ "SONIU WRÓĆ!!!" MAM NADZIEJĘ ZE W KOŃCU LOS SIĘ DO CIEBIE UŚMIECHNIE I ZNAJDZIESZ SWÓJ KĄT I DOM PEŁEN MIŁOŚCI, CIEPŁY KOCYK I PEŁNĄ MICHĘ-BO TYLKO TEGO CI U NAS ZABRAKŁO. PAMIĘTAJ ŻE BARDZO CIĘ KOCHALIŚMY I KOCHAMY NADAL, A W NASZYCH SERCACH ZAGOŚCIŁAŚ NA ZAWSZE.

SONIA TO NAPRAWDE WSPANIAŁA ISTOTA, KOCHA WSZYSTKO CO JĄ OTACZA, POTRAFI W SOBIE ROZKOCHAĆ KAŻDEGO, WIE KIEDY KTOŚ JEST ZŁY (CHOWA SIĘ W KAT), SMUTNY(POTRAFI POCIESZYĆ I ROZWESELIĆ), CZY RADOSNY, POTRAFIŁA SIEDZIEĆ I WYSŁUCHAĆ CZŁOWIEKA JAK NAJLEPSZY PRZYJACIEL. KOCHA DZIECI ORAZ INNE ZWIERZĘTA ( NAWET Z KURAMI JADŁA Z JEDNEJ MISKI ), CHOĆ CZASAMI PRZYNIOSŁA JEDNĄ W PYSKU Z BŁAGAJĄCYM WZROKIEM " CZY BĘDZIE DZIŚ ROSOŁEK?". UWIELBIA APORTOWAĆ, SKAKAĆ, GRAĆ W PIŁKĄ NOŻNĄ, KĄPAĆ SIĘ W OGRODOWYM BASENIKU, SPAĆ NA KANAPIE-W KOŃCU TO KANAPOWY PIESEK DO TOWARZYSTWA. PRZEŻYŁA W SWOIM KRÓTKIM ŻYCIU BARDZO DUŻO ZA DUŻO JAK NA JEDNEGO PSA. POJECHAŁA OD NAS PARE DNI TEMU A JUŻ PO GODZINIE WIEDZIELIŚMY ŻE TO NAJGORSZA I NAJGŁUPSZA DECYZJA W NASZYM ŻYCIU ALE MAM NADZIEJĘ ŻE NAM WYBACZY. TAK BARDZO CHCEMY JĄ JESZCZE RAZ PRZYTULIĆ, TAK BARDZO ZA NIĄ TĘSKNIMY, CZUJEMY JAKBY UMARŁA CZĄSTKA NAS A PRZECIEŻ ONA ŻYJE.
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 22:55   

My z Sonią dopiero się poznajemy, choć jest z nami dopiero od kilku godzin to mogę potwiedzić iż SONIA TO NAPRAWDE WSPANIAŁA ISTOTA, KOCHA WSZYSTKO CO JĄ OTACZA, POTRAFI W SOBIE ROZKOCHAĆ KAŻDEGO :lol: Mam nadzieję, że znajdzie dobry dom gdzie pokochają ja tak mocno jak na to zasługuje - być może u nas :?:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-04, 22:57   

Wiem ,że to nie pomoże ale obiecuję,że zrobimy wszystko aby Sonia miała najwspanialszy domek na świecie i żeby była zawsze szczęśliwa :)
 
 
Dana Tessowa 

Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 69
Skąd: Bytom
Wysłany: 2010-12-04, 22:59   

Cieszę się, że sunia szczęsliwie dotarła do Wrocławia, z nami jechała z Pszczyny. To rzeczywiscie przemiła dziewczyna.
Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do psów( widziałam jak pięknie hasała z berneńczykami p. Basi i moja Tessą). Jedna ranka, pod prawym okiem, na pewno nie pochodzi od starcia z psem, Sonia zraniła się sama o ogrodzenie u p. Basi.
Uwazajcie na nią, bo jest bardzo płochliwa. W samochodzie bardzo nastraszyła ja wycieraczka samochodowa.
_________________
Dana Tessowa
 
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 23:00   

Dzięki Basiu za wsparcie, Sonia i ja dziękujemy :mrgreen:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-04, 23:02   

Dana jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko :pies:
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 23:06   

Będziemy na nią uważać , wymaga troszkę socjalizacji, ale zna podstawowe komendy siad, daj łapę, do mnie z resztą to taki łakomczuch, że za smakołyki zrobi wszystko :mrgreen:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-04, 23:09   

Aga, dziękujemy bardzo :)
Jutro skontaktuje się z Tobą osobiście- telefonicznie. Pozdrawiam.Basia :lol:
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 23:10   

Chciałbym także podziękować wszystkim za pomoc w transporcie Soni: Danie i Grzesiowi bez nich suni nie byłoby z nami :mrgreen:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 23:14   

Ok, czekam na telefon. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy. Po dniu pełnym wrażeń sunie poszły spać a pańcia i pańciu postanawiają iść w ich ślady :lol:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
ALIUS 
DORADCA WARTY GOLDENA


Wiek: 58
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-04, 23:34   

Krótka wizyta u Agi , a już można było zobaczyć otwarte serce Soni. Radosna i pełna oddania psica. Mimo iż zmęczona drogą potrafiła odnaleźć się w domu Agi. Nie jest to sunia lękliwa, ale ostrożna. Nowe osoby wita z rozmachanym ogonem. Jedzenie pochłania w trzy sekundy, ale nie ma tendencji do bronienia miski. Jak na początek jej zachowanie było całkiem normalne. Teraz dziewczynki Vena i Sonia muszą się bliżej poznać . Venka jak dotąd była oczkiem w głowie Agi , a tu teraz trzeba będzie się dzielić :) Ale nie będzie tak źle dla dwóch wystarczy miłości, jedzenia i miziających rąk.
Będę z Agnieszką w stałym kontakcie i w razie czego będę służyć pomocą .
Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
Mirosława Borowiec
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-04, 23:39   

Mirko bardzo dziękujemy za pomoc :lol:
Cieszymy się,że tak dobrze to wygląda. :lol:
 
 
BiGRobin 


Wiek: 49
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 53
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2010-12-05, 00:03   

Sonia to super sunia, bardzo grzeczna, cała drogę spokojnie leżała razem z Robinkiem na tylnym siedzeniu, widać u niej duże pragnienie kontaktu z człowiekiem, nie chce uciekać a wręcz przeciwnie, szuka kogoś kto ją pokocha. Trzymamy kciuki za Sonię :-)
_________________
B & G & Robin
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-05, 09:05   

Pierwsza noc Soni w DT już za nami, zostawiliśmy dziewczyny na dole a sami poszliśmy spać na górę. Sońka głośnym szczekaniem dała nam do zrozumienia, że to nie był doby pomysł i ona także oczekuje zaproszenia do sypialni ;-) . Wzięliśmy dziewczyny na górę, poukładały się po dwóch stronach łóżka i tak doczekaliśmy do rana. :mrgreen: Rano szczekaniem Sonia dała znać że pora wyjść do ogrodu na siusiu :lol: . Nasza Venka na razie nie może się odnaleźć w domu przy bardziej żywiołowej koleżance, za to na dworze Sonia jest tą spokojniejszą a Vena bardziej dokazującą.
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-05, 13:33   

Zgodnie z obietnicą zamieszczam zdjęcia Soni w domu i w ogrodzie :lol: Na kilku zdjeciach jest z Veną - Sonia to ta smuklejsza i jasniejsza :lol:










_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-05, 14:31   

Kolejne fotki Soni ze spacerku :pies:















_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Milla 

Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2010-12-05, 16:34   

Po przez inne forum, ale także obecną współpracę udało mi sie poznać p. Basie od której została zabrana Sonia i w pewnym sensie czuję się "współwinna" całej sytuacji :oops: , dlatego przyszłam sie zameldować, że pomóc może nie mogę za wiele, ale gdyby było potrzeba, mogę zrobić małej ogłoszenia (cos koło 40-50 portali) i w kazdy inny sposób, w miare moich skromnych mozliwości. ;-)
 
 
 
Aga Szanti 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 41
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 3710
Skąd: Warszawa/Izabelin
Wysłany: 2010-12-05, 17:51   

Wileki dzięki Milla za chęć pomocy :mrgreen: . Na razie jest jeszcze zbyt wcześnie na ogłoszenia, jeszcze Sońki nie znamy.
_________________
"Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim".
 
 
 
ALIUS 
DORADCA WARTY GOLDENA


Wiek: 58
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-05, 17:54   

Milla napisał/a:
Po przez inne forum, ale także obecną współpracę udało mi sie poznać p. Basie od której została zabrana Sonia i w pewnym sensie czuję się "współwinna" całej sytuacji :oops: , dlatego przyszłam sie zameldować, że pomóc może nie mogę za wiele, ale gdyby było potrzeba, mogę zrobić małej ogłoszenia (cos koło 40-50 portali) i w kazdy inny sposób, w miare moich skromnych mozliwości. ;-)

Dajmy Soni odsapnąć, złapać "wiatr w żagle ". Niech sunia odnajdzie się w normalnym, goldenim świcie. Wierze , że szybko znajdzie wspaniały dom i kochających opiekunów. Jak narazie niech się cieszy zabawą z Venką, długimi spacerami i pełną miską dobrego jedzonka :) Trzymam kciuki za Sońkę. Zasługuje na to.
_________________
Pozdrawiam
Mirosława Borowiec
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-05, 20:15   

Kontaktowała się ze mną była właścicielka Soni, opowiedziała mi o jej ulubionych zabawach, nawykach przy jedzeniu i spaniu. To dla mnie bardzo cenne informacje bo może tę noc Sonia spędzi już spokojniej. Dowiedziałam się też, że sunia była szczepiona przeciw wściekliźnie i to szczepienie jest aktualne, czekam teraz na zaświadczenie bo w książeczce zdrowia jego nie było. Z informacji uzyskanych od właścicielki wiem że Sonia uwielbia dzieci i woli zabawę z nimi od kontaktu z dorosłymi, ale nie mogliśmy jeszcze tego sprawdzić :mrgreen:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant