Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SONIA - 15
Autor Wiadomość
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-05, 22:46   

Agusia no to spokojnej nocki Wam życzę :-)
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-06, 21:27   

Dzisiaj kolejna porcja informacji o Soni, jesteśmy już po kontrolnej wizycie u weterynarza sunia została zaszczepiona i dokładnie obejrzana. Jej stan psychiczny i fizyczny jest dobry jedynie stwierdzono stan zapalny uszu, ale dostałyśmy lekarstwa i wszystko powinno być super :mrgreen: W środę idziemy do kontroli :lol: Poza tym sunia jest z każdym dniem coraz bardziej radosna i zrelaksowana, cały czas domaga się uwagi i pieszczot. Jedzenie pochłania w tempie ekspresowymi i ciągle jej mało ;-) . To straszny pieszczoch i łakomczuch ;P . Jedyny minus to spacery; chodzenie na smyczy nie jest jej mocną strona ale będziemy nad tym pracować. W tym zakresie bardzo liczymy na pomoc Mirki.
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-06, 21:30   

Mirka zadeklarowała nam pomoc w tej sprawie :lol: Jeszcze raz bardzo dziękujemy Mirko za Twoją pomoc :)
 
 
sonia 

Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-12-06, 21:46   

PANI AGNIESZKO, JEŻELI CHODZI O SPACERY PROSZĘ SPRÓBOWAĆ TEGO O CZYM MÓWIŁAM, CÓRA UCZYŁA JĄ NA DWA SPOSOBY: NAJPIERW MIAŁA W KIESZENI SMACZKI WOŁAJĄC DO MNIE, NOGA LUB RÓWNAJ DAWAŁA JAJ SMACZEK, PO KILKU TAKICH PRÓBACH SOŃKA SZŁA GRZECZNIE WTEDY WERONIKA Z NIĄ ROZMAWIAŁA-PO PROSTU DO NIEJ MÓWIŁA A TA SZŁA OBOK I SŁUCHAŁA. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA. PROSZĘ MI RÓWNIEŻ PODAĆ ADRES GDZIE MOGĘ PRZESŁAĆ TO POTWIERDZENIE.
 
 
Edyta 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2974
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-06, 21:51   

sonia a ja mam małą prośbę: czy możesz pisać nie używająć caps locka :lol: , bardzo źle śię czyta takie wielkie litery,
_________________
Pozdrawiamy, Edyta ,Werka i Katrina
 
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-06, 22:05   

Edyta to potwierdzenie szczepienia przeciwko wściekliźnie sonia ma przesłać na mój prywatny adres czy do fundacji. Jeśli do fundacji to podaj mi adres.
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Edyta 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2974
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-06, 22:07   

Aguś do Ciebie - wepniesz odrazu do książeczki :)
_________________
Pozdrawiamy, Edyta ,Werka i Katrina
 
 
 
katarzyna i Lola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 42
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-12-07, 18:35   

Zazdroszczę Wam. My nie mozemy doczekać się już naszej goldenki, nawet nie wiemy kto nią będzie... Może Sonia? :roll: Kasia
_________________
Katarzyna
 
 
Aga i Sara 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 378
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-08, 11:59   

Śliczna dziewczynka :-D z tej Soni
Pozdrawiam
Miziaki dla obu Złotych Pań
Nie mogę się już doczekać takiego domownika ;-)
_________________
Żyj tak, aby inni mogli cieszyć się życiem!

Aga, Marcin, Piotruś, Marta, Magda, Sara Wyp, Jogi [*] Tina [*]
 
 
Aga i Sara 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 378
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-08, 12:39   

Aguś czytam i czytam informacje o Soni i o Waszym(wszystkich wolontariuszy) podejściu do każdego psa fundacji i jestem pełna podziwu, że tacy bezinteresowni Ludzie jednak są wśród nas :-D :-D :-D .
Mam pytanie co do Soni czy miała może kontakt z małym człowieczkiem (ok 2 lat)?
Jak reaguje na dzieci?
Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia
_________________
Żyj tak, aby inni mogli cieszyć się życiem!

Aga, Marcin, Piotruś, Marta, Magda, Sara Wyp, Jogi [*] Tina [*]
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-08, 17:06   

Aga, z tego z wiem to w domu w którym mieszkała Sonia były dzieci w wieku szkolnym. U nas Sońcia nie miała jeszcze kontaktu z dziećmi więc nic nie mogę na ten temat powiedzieć. Będziemy chcieli w najbliższym czasie zorganizować takie spotkanie, a o wynikach napiszemy na forum. :roll:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
sonia 

Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-12-08, 21:50   

Sonia wprost przepada za dziećmi, bez względu na wiek czy też wzrost. U nas nawet pozwoliła aby 3-letnia córa mojej siostry spała na jej brzuszku. Jedyny minusik w jej kontakcie z tak małym, a raczej niskim człoweczkiem to mycie (czytaj wylizywanie) buźki po obiadku :mrgreen: A jak np.dzieciątko ma przy sobie coś mniamuśnego to nie odstępuje nawet na krok :-P .
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-08, 22:29   

Dzięki Soniu za informację :lol: . Dzisiaj byliśmy z Sonią na wizycie kontrolnej u weterynarza, ponownie miała zasypane uszka, dostała profilaktycznie kropelki przeciw pchełkom. Z uszkami jest już coraz lepiej, mały żarłok przybiera ekspresowo na wadze waży już 31,5 kg :mrgreen: .
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
sonia 

Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-12-09, 08:37   

Aguś jak Wam się to udało :?: U nas trudno było utrzymać 28kg. a jadła 2 lub 3 razy dziennie. No trzeba wziąść poprawkę na to że prowadzacie Ją na smyczy a u nas to był "wolny ptak" latała po ogrodzie ile wlazło :mrgreen: Mam nadzieją że psychicznie czuje się coraz lepiej bo my troszkę mniej tęsknimy. Humorek nam się też troszkę poprawił bo gdyby co to Chałupki są rzut beretom od Gołkowic to moglibyśmy "mieć oko" :shock: na artystkę :-D
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-09, 09:10   

U nas także szaleją z Veną po ogrodzie, obgryzając przy okazji wszystkie krzewy ozdobne i iglaki :lol: Ale Sonia dużo czasu spędza ze mną, na czas aklimatyzacji w naszym domu wzięłam wolne z pracy i prowadzę biuro w domu :lol: Cały czas leży przy mnie i się przytula. Do dzisiaj byłam twarda i stanowcza, nie pozwalałam wchodzić Soni do łóżka tylko miała obok ustawione swoje legowisko, ale dzisiaj się złamałam ;-) Mąż wyszedł do pracy, a Sonia myk do Pańci i tak przespałyśmy do 8.30. :shock:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Aga i Sara 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 378
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-09, 09:23   

No prosze prosze ile piękne oczy goldasa mogą zdziałać :mrgreen: w łóżku z pańcią a pan nie wie :-D (nie ma to jak solidarność)
A to niespodzianka Sonia z tak bliska :mrgreen:
Serdecznie pozdrawiamy
_________________
Żyj tak, aby inni mogli cieszyć się życiem!

Aga, Marcin, Piotruś, Marta, Magda, Sara Wyp, Jogi [*] Tina [*]
 
 
sonia 

Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-12-09, 09:24   

Oj żeby nie było tak jak kiedyś u moich rodziców. Dostali mieszanke owczarka niemieckiego z dogiem niemieckim (99%doga, reszta owczarek), prześliczna sunia. Pierwsza noc jak to ze szczeniakiem, piszczy, skomle, spać nie daje no to mama zaprosiła "maleństwo" do łóżka. Mija pierwsza noc, a potem następne, maluszek rośnie, osiąga rozmiary troszkę ponad Golden i dalej śpi w łóżku, a moja mama :?: na maeracu na podłodze :rotfl: Każde wyjście do łóżka lub chęć wygonienia psinki kończyły sie warczeniem. :mrgreen:
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-09, 09:43   

U Soni, nie ma takiego problemu nie warczy i nie broni zasobów. Ale będziemy ja pilnie obserwować. Co do przybierania na wadze, to Sonia je dwa posiłki dziennie, oprócz tego smaczki w trakcie nauki. Bez smaczka nawet komenda siad jest cza :mrgreen: sem trudna, a ze smaczkiem czasem nie zdążę jej dokończyć a Sonia już pięknie siedzi :radocha: . Soniu co ile miesięcy sunie miała cieczkę, z tego co słyszałam to ostatnia była w lipcu :?: .
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
sonia 

Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-12-09, 09:49   

Średnio co 7miesięcy więc wychodzi na to że powinna mieć w okolicach lutego, dziś odbieram zaświadczenie o szczepieniu więc jutro je wyślę.
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-09, 09:52   

Dzięki Soniu :-D
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-11, 18:48   

Kuchenny patrol :shock: :)



Cudowny uśmiech, prawda :mrgreen:



Mój ci jest .....



To sem ja, netoperek :mrgreen:



Kto się czubi, ten się lubi



Ależ ta Sonia się rozpycha...



No i wygryzła mnie z kanapy :evil:

_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
sonia 

Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-12-11, 18:55   

Cala Sonia :mrgreen: Prawda ze uroczy netoperek :lol:
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-11, 19:04   

Trzeba przyznać, że razem wyglądają CUDNIE! :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-11, 19:50   

Aga- no pięknie te dwie pannice u Ciebie wyglądają :)
 
 
Aga, Vena i Sonia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 88
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-11, 20:15   

Dzięki, moje cudeńka nie tylko wyglądają razem pięknie ale dogadują się też znakomicie. Czasami zdarzy się jeszcze ostrzegawcze warkniecie, ale już wylizują sobie pycholki, mają wspólnego wroga :mrgreen: (nie lubią suni sąsiadów mieszkających na przeciwko) i oglądają się za tymi samymi psimi przystojniakami :lol: . Ponadto mają na siebie zbawienny wpływ, Vena stała się bardziej otwarta i odważna, a Sonia bardziej stonowana niż była i mniej szczekliwa :lol: :lol: :lol:
_________________
AGA&VENA&SONIA
''Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant