Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MAJLO ma już dom w Krakowie - 681
Autor Wiadomość
Ida i Axel 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2022-05-02, 18:48   MAJLO ma już dom w Krakowie - 681

W majówkę na wycieczkę po nowe życie wybrał się również nasz nowy podopieczny Majlo - słodki maluch w wieku jednego roku. Niestety ze względów niezależnych od nich, byli właściciele psiaka nie mogli poświęcić mu odpowiednio dużo czasu i zdecydowali się oddać go pod skrzydła fundacji. Dziękujemy bardzo za opiekę nad Majlo przez pierwszy rok jego życia i zapewniamy, że będzie mu w nowym domu jak w raju.

Majlo zamieszkał u pani Magdaleny w Krakowie. Jest uroczym psiakiem, którego nie sposób pokochać od pierwszego wejrzenia. Uwielbia ludzi i psy, a także jedzenie. Nad zjadaniem wszystkiego na spacerach i ekscytacją na inne czworonogi będziemy musieli popracować, ale miłość do ludzi będziemy pielęgnować przez resztę jego życia :mrgreen:

Dziękujemy bardzo pani Magdalenie za chęć przyjęcia psiaka pod swój dach i życzymy powodzenia w pracy nad dobrymi psimi manierami Majlo.

Nie przyjmujemy ankiet adopcyjnych na Majlo.

Ida i Axel 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2022-07-06, 22:06   

Majlo od pierwszego dnia u pani Magdaleny był jej oczkiem w głowie i ta historia nie mogła się zakończyć inaczej - zostaje w Krakowie na zawsze. Na szczęście dogadał się również z trzema kotami rezydentami, a jego życie w wielkim mieście obfituje również w masę spotkań z psimi kumplami. W takiej sytuacji nie pozostawało nam nic innego jak podpisać umowę adopcyjną i życzyć Majlo i jego opiekunce samego zdrowia i radości :mrgreen:

Ida i Axel 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2022-07-06, 22:07   

Enka_Arka_Sanka 
WARTA GOLDENA

Wysłany: 2023-11-12, 16:40   

Co nowego u Majlo ?

Jak pisze Pani Magdalena:

Po styczniowej kastracji Majlo trochę przytył i mam zalecenie, żeby go odchudzić. Dlatego zmieniłam karmę na Brit Light z królikiem.
W lecie przyjmował małe dawki sterydu (1/3 tabletki, potem 1/4 co dwa dni), ponieważ jest alergikiem i gryzł łapki i drapał się. Byliśmy u pani dermatolog i ona zapisała steryd. Teraz już jednak mu nic nie podaję, bo nie chcę mu zaszkodzić. Zresztą nic teraz nie pyli, jest mniej roślin, więc objawy są niewielkie.
Mamy jeszcze problem z łapką, Majlo trochę utyka na lewą łapkę i dlatego chodzimy na fizjoterapię (raz w tygodniu masaż i bieżnia wodna). Mamy za sobą dopiero 4 zabiegi, ale jutro znowu jedziemy. Mam nadzieję, że dłuższa seria pomoże wzmocnić mięśnie.

Majlo jest pogodny, lubi inne pieski i ludzi, z którymi chętnie się wita.
Bardzo lubi przesiadywać ze swoim misiem w ogrodzie przed domem i obserwować przechodniów i psy. Chciałam to ograniczyć, ale szczeka, jeśli nie chcę go wypuścić. Mój poprzedni golden Platon siedział cały czas przy mnie i nieustannie mi towarzyszył.
Majlo lubi chodzić po domu, zagląda do mojej mamy, odwiedza koty. Oczywiście chodzimy na spacery, tylko mam pilnować, by nie szalał i nie skakał przy spotkaniu z innymi pieskami. Proszę zgadnąć, czy to się udaje :lol: .
Majlo jest emocjonalny i widząc psy, które lubi od razu reaguje żywiołowo.

1697111426519-1.jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 52.11 KB

1696943416937 (4).jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 53.91 KB

20231106_074718.jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 50.73 KB

20231105_233501.jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 50.64 KB

Odpowiedz do tematu