To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - LUVI - 218

Sylwia i Borys - 2013-11-28, 22:43
Temat postu: LUVI - 218
Dzisiaj pod nasze skrzydła trafił przesympatyczny i mega przytulaśny pieso o imieniu Lüvi - tak go już nazwał jego dom tymczasowy, który od dzisiaj się nim opiekuje.
Kolejnych ciekawych informacji na temat psiaka napiszę nam już Natalia :)


nadee - 2013-11-28, 22:48

Lüvi, jak sama nazwa wskazuje "lots od luv".

Owszem, jest dość pokaźny, kojarzy mi się z lwiątkiem :D Na razie jest bardzo spokojny, pozytywnie reaguje na zwierzęta, przynajmniej tak było na naszym 1 spacerze.

Aga_TRuficzkowa - 2013-11-28, 22:50

Natalko, a jak jego rana po zabiegu?
Co z uszkami?
Ale z niego niedźwiadek :-)

Joanna_i_Wojtek - 2013-11-28, 22:53

Taki trochę grubasek. Słodziak :)
Sylwia i Borys - 2013-11-28, 22:54

Joanna_i_Wojtek napisał/a:
Taki trochę grubasek. Słodziak :)

To taki dwa razy Badi ;)

nadee - 2013-11-28, 23:06

Taki trochę na długaśne marszruty... ;) Toru był jak niedźwiadek polarny, tym razem król zwierząt mi się trafił, z lekką nadwagą :oops:

Uszy wyglądają średniawo.. Dziś z Sylwią zaglądałyśmy... Jutro postaram się "wbić" do weta.

goldenek2 - 2013-11-28, 23:34

Znowu Ci się Natalio trafił piękny tymczas :-D
Masz farta do misiów :lol:

Iza Tutisowa - 2013-11-28, 23:38

Ale piękny słodziak :) Śliczny jest!! Życzymy powodzenia i witamy nowego Warciaka :D
nadee - 2013-11-29, 09:10

No i po spacerze tylko i wyłącznie można odpoczywać..


Joanna_i_Wojtek - 2013-11-29, 11:06

Sylwia i Borys napisał/a:
Joanna_i_Wojtek napisał/a:
Taki trochę grubasek. Słodziak :)

To taki dwa razy Badi ;)


Dobrze powiedziane :-D
My non stop słyszymy na spacerach, że jest za chudy. A już i tak przytył i pani weterynarz powiedziała, że ma idealną sylwetkę. No ale wracając do Luviego to jest super :)

Iza Tutisowa - 2013-11-29, 11:47

Jaki fajny kudłacz :mrgreen:
M!S!A - 2013-11-29, 11:50

I kolejne oryginalne imię nadane przez Natalię :)
Spajkowa Ewa - 2013-11-29, 12:21

Joanna_i_Wojtek napisał/a:


Dobrze powiedziane :-D
My non stop słyszymy na spacerach, że jest za chudy. A już i tak przytył i pani weterynarz powiedziała, że ma idealną sylwetkę. No ale wracając do Luviego to jest super :)


Możemy sobie podać ręce w tym temacie :]

Luvi jest przeuroczy; wielka kula futra do kochania :mrgreen:

Ola i Habs - 2013-11-29, 12:58

Ale z niego słooooodziak! Nic tylko go schrupać, takie ciacho z niego :)
Magda i Nika - 2013-11-29, 13:27

cudny :) Mam ogromna slabosc do takich kudlatkow :D
SiSi i Brutus - 2013-11-29, 17:51

takie słodziak jak Brutii :D
Asterkowy Krzysztof - 2013-11-29, 17:57

Śliczny Misiek :)przepraszam LUVI :)
nadee - 2013-11-29, 19:42

Dziś byliśmy u weta: na uszy dostał antybiotyk, bo jednak jest to dość paskudna sprawa, którą trzeba konkretnie wyleczyć. Dodatkowo ma dwa rodzaje kropelek. Ponadto został odrobaczony i odplchlony [po dzisiejszej wizycie mógłby się nazywać Pachełka, jest totalnie "zaczerniony", nie będę się rozpisywała, bo wszystko mnie swędzi]. Na pewno w przyszłym tygodniu będzie musiał być porządnie wykąpany i oczyszczony, bo jest.. słabo. We wtorek idę na kontrolę, zobaczymy jak rana po zabiegu i wtedy zdecydujemy o oczyszczaniu.

Młody waży 39 kg, czyli..lekka nadwaga. Ważyć się nie lubi, wystartował do jednej z lekarek, ale tak jak mi wytłumaczyły, jest silnie zestresowany dużo się dzieje, a on się po prostu boi... W każdym razie zdrowa dieta oraz ruch pozwolą mu wrócić do formy i odpowiednich kształtów. Zdaniem wet, potrzebuje teraz ciepła i stałej opieki oraz takiego ogólnego ułożenia, bo widać, że czasami jego reakcje są za silne. Spokój, dobro, opiekun - czyli ja - i powinno być ok :D Musi mieć przewodnika i do niektórych zachowań musi przywyknąć, tak jak i do stałej opieki człowieka. Jest oczywiście wielkim przytulasem. Jego marzeniem jest być zagłaskanym!

Dziś w domu został kilka godzin sam, nic nie nabroił, zresztą w domu... nie odstępuje mnie na krok, na spacerach bywa różnie, bo jest bardzo ciekawy świata - interesują go ludzi i wszelkie zwierzęta, niezależnie od gabarytów, więc niektóre małe pieski są wręcz przerażone jego chęcią zabawy.

Jego ulubionym miejscem na spanie jest środek pokoju lu korytarza. Wczoraj dostał wygodny kojec od Pana, który go przywiózł, jeszcze raz wielkie podziękowania, ale jednak woli zająć cały pokój!

Apetytu na razie nie ma, ale to może być spowodowane stresem. Mam nadzieję, że jutro coś hapsnie.

Moi sąsiedzi i znajomi są nim zachwyceni, tylko ci pierwsi trochę się dziwią, że tak często zmieniam psy ;)

nadee - 2013-11-29, 20:04

Taki gramofonik.

nadee - 2013-11-29, 20:15

Dość osobliwe wykorzystanie kołnierza. I dodam, że tak spał :D


nadee - 2013-11-29, 20:15

no a tak patrzy na moje jedzenie - swego jeszcze nie ruszył..

nadee - 2013-11-29, 20:20

Asterkowy Krzysztof napisał/a:
Śliczny Misiek :)przepraszam LUVI :)


Miśkiem to on po prostu jest :D

Ola i Habs - 2013-11-29, 21:34

nadee napisał/a:
Jego marzeniem jest być zagłaskanym!


Bardzo fajnie napisane :)

nadee napisał/a:
jest bardzo ciekawy świata - interesują go ludzi i wszelkie zwierzęta, niezależnie od gabarytów, więc niektóre małe pieski są wręcz przerażone jego chęcią zabawy.


Hahaha, skąd ja to znam... U nas jest tak samo, ostatnio Habałaba chciał się bawić z Yorkiem miniaturką, który był bliski zawału :P

nadee napisał/a:
hapsnie


Hej, hej bez takich mi tutaj proszę ;) ;) ;)

Wspaniały misiek, taki grubasek, ale meeega słodki :)

nadee - 2013-11-29, 21:51

Ola, Łukasz i Habs napisał/a:

nadee napisał/a:
hapsnie


Hej, hej bez takich mi tutaj proszę ;) ;) ;)


O żesz, fatalna literówka..:)

W każdym razie, już coś chapsnął. Za radą Agnieszki, dodałam trochę wody i jogurtu i zjadł prawie całą porcję. Może nie lubi lub nie jest przyzwyczajony do suchej karmy. Albo po prostu..piano piano :D

Iza Tutisowa - 2013-11-30, 21:09

On jest rewelacyjny :) Fajny z niego psiak będzie za niedługo :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group