To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - FRETKA - 12

Warna - 2010-11-18, 10:32
Temat postu: FRETKA - 12
Dziś pod naszą opiekę trafia FRETKA. Będzie w DT w Gdyni u Joli, gdzie przejdzie zabieg sterylizacji. :-)
EWA INGA - 2010-11-18, 12:09

Fretka :mrgreen:

Kasia, Szajba i Milka - 2010-11-18, 12:16

zdjecie niedostepne :-(
EWA INGA - 2010-11-18, 12:18

Tak właśnie widze wstawię jeszcze raz ;-)
Kasia, Szajba i Milka - 2010-11-18, 12:32

od razu lepiej:) piekna psinka :) Mam nadzieje ze szybko znajdzie kochajacy dom:-)
Iza i Luna - 2010-11-18, 18:10

śliczna psinka :-)
Jola i Kaja - 2010-11-18, 20:42

Witamy.
Dzisiaj zaszczyciła nas swoją obecnością 22-miesięczna Fretka ;-)
Sunia jest przeurocza, nie wykazuje agresji wobec ludzi i innych zwierząt.
Na początku tęskniła za byłą rodziną, ale NASZA Kajunia zaopiekowała się gościem, oprowadziła po całym mieszkaniu włącznie z balkonem :mrgreen: .
Fretka ma specyficzne podejście do pobierania płynów. Pije tylko wodę bierzącą z kranu co w jej stanie wygląda dziwnie. Będzięmy walczyli z tym przyzwyczajeniem, nie ma problemu z karmieniem gdyż pochłania wszystko co jest w misce. :shock:
Wieczorem mieliśmy umówioną wizytę u weta.
Stwierdził że sunia jest zadbana, regularnie przechodziła kontrole.
W poniedziałek jesteśmy umówieni na zabieg sterylizacji

Dołączamy kilka zdjęć :


Warna - 2010-11-18, 20:48

Wygląda ślicznie. :-)
skipi29 - 2010-11-18, 21:16

Ona jest po prostu śliczniutka!!!
Barbara - 2010-11-18, 21:21

Słodka!
Daga i Goldi - 2010-11-18, 22:06

Moja reakcja do Amadeusza:
- Zobacz jaka Fredusia. Zobacz jaka piękna. Zobacz.
- Cicho babo! Jescze troche poczekaj

Jest przecudna!

Absolutnie fajna

MarzenaTabaNugat - 2010-11-19, 16:34

Dwie piękności w domu !! :mrgreen: :mrgreen: Jola tylko Wam zazdrościć :mrgreen:
Warna - 2010-11-19, 18:42

Fretka szuka nowego domu, gdyż nie mogła zostać w tym, w którym mieszkała z powodów osobistych. Nie ma stwierdzonej dysplazji, wychowywała się z dziećmi, jest łagodna, lubi się bawić. Ma pogodny charakter i generalnie nic jej nie dolega. Na razie jest w DT właśnie po to, by ja lepiej poznać i poobserwować. :-)
Magda Noblowa - 2010-11-19, 22:12

Nie dość że Frećka śliczna, to jeszcze jakie fajne imię ma :-D
Jola i Kaja - 2010-11-19, 23:39

Fretka bardzo szybko zaklimatyzowała się w naszym domu, bardzo ładnie przespała całą noc u Pauliny w pokoju na rezerwowym legowisku Kaji, a że Kajunia jest potworną zazdrośnicą to zaległa obok Fretki i spały we dwie na jednym posłaniu (żebyście widzieli jak to słodko wyglądało :mrgreen: ). Fretka trochę jest smutna jak ktoś wychodzi z mieszkania (popiskuje) za to bardzo się cieszy jak ktoś wchodzi, radośnie merdoli ogonem :-) . Jest bardzo posłuszna, reaguje na podstawowe komendy typu: siad, podaj łapę, poproś, zostaw, oddaj, leżeć. Nie wskakuje na sofy i łóżka. Lubi, tak jak Kajka wyglądać przez okno i obserwować okolice, fajnie to wygląda jak wchodzisz do pokoju i widzisz dwa nosy przyklejone do szyby i dwa merdające ogony w górze :-D . Jak już pisałam, Fretka miała dziwny sposób picia wody stając na tylnych łapach, przednie kładąc na umywalkę siorpała wodę prosto z kranu, ale na szczęście mamy mądrą Kajunie, która nauczyła młodszą koleżankę jak pije wodę dobrze wychowany Golden 8-) .
Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym (czesanie).
Tak jak Kaja, Fretka też ma swoje „głupawki” (ubaw po pachy), dzisiaj były zapasy :mrgreen: , (fotki w załączeniu), jedna drugiej podbiera zabawki i zaczyna się gonitwa po całym mieszkaniu :-P .
Patrząc na te cudowne psiaki aż chce się żyć :-D
Moim zdaniem i kilku innych osób imię Fretka nie pasuje do tej suni.

Pozdrawiamy Jola, Paulina, Andrzej, Kajusia i tymczasowiczka „Fretka”. ♥

PS. Załączamy kilka zdjęć ♣















Anonymous - 2010-11-20, 08:28

Świetne zdjęcia, a dziewczyny są po prostu cudaśne :-D
Edyta - 2010-11-20, 13:40

Jolu jeśli sunia dobrze reaguje na swoje imię to nie powinno się go zmieniać :-D
Larsa - 2010-11-20, 20:12

Jaka przepiekna dama z tej Freci Pozdrawiam
Edyta - 2010-11-20, 23:01

Jolu, wiem, że Fretka już po zabiegu, jakbyś miała jakieś pytania to wal śmiało, choć teraz jej potrzeba dużo ciepła - gruby koc, cisza i wyciemnione pomieszczenie, jutro już będzie lepiej, trzymam mocno kciuki ;-)
Jola i Kaja - 2010-11-20, 23:13

Fretka ma przyciemnione światło, jest przykryta ciepłym kocykiem, Andrzej leży obok i ją mizia a Kajka nad wszytkim czuwa i pociesza rekowalescentkę :-)
Warna - 2010-11-20, 23:14

Kaja najbardziej ją rozumie, to pewne. :-)
Edyta - 2010-11-20, 23:16

:mrgreen: no i super, sterylizacja szybko załatwiona, za kilka dni sunia będzie śmigać jak szczenior :-P
Daga i Goldi - 2010-11-21, 00:36

To zdjęcie z umywalki mnie wprost rozczuliło! Przepiękne! Takiego jeszcze nie widziałam!
skipi29 - 2010-11-21, 10:35

Wymiziajcie Fretkę od nas.I czekamy na wieści,jak rekonwalescentka?Kajunia jest najlepszym wsparciem ;-)
Madzia i Fredzia - 2010-11-21, 12:18

Bardzo byśmy chcieli adoptować fretkę, jest cudowna :lol:
Podobno wychowała się z dziećmi... my mamy takie małe 2 :evil: które oszalały jak widzą Fredzię na zdjęciach -moja mała 11miesięczna córcia pokazuje na ekran komputera paluszkiem i kwiczy radośnie jak widzi Fredzię :-)
Proszę o instrukcje co mam zrobić żeby móc adoptowć Fredzię



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group