Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
CHICA - 84
Autor Wiadomość
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2011-12-27, 23:36   CHICA - 84

Dzisiaj pod nasza opiekę trafiła 7 miesięczna Chica. Na razie sunia mieszka u Kasi w Nadarzynie, która kilka tygodni temu przygarnęła Chicę z myślą o jej pozostawieniu. Jednak ze względu na Miśka, który nie dogaduje się jak należy z tym wulkanem energii, Kasia postanowiła poszukać suni innego domu

_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2011-12-27, 23:55   

Poznałem tą ślicznotkę. Faktycznie wulkan energii. Wcale się Miśkowi nie dziwię że się trochę denerwował.

Kasiu. Super że się zorientowałaś że coś nie iskrzy między psiakami. Chica jeszcze nie zdążyła się zadomowić, więc nie będzie tęsknić. A Misiek znajdzie z pewnością towarzystwo wśród fundacyjnych psiaków. :)
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2011-12-28, 09:41   

Ale słodka psinka! Na pewno znajdzie nowy, kochający domek :mrgreen:
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-28, 11:15   

a jakie ma zielone oczka na zdjęciach :mrgreen: Słodziutka
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2011-12-28, 17:39   

Bardzo ciężko będzie mi ją oddać bo Chica na prawdę jest super kontaktową dziewczynką :-D ale z Misiem niestety nam się towarzystwo nie zgrało i jak na razie jej nadmiar energii właśnie niekorzystnie się odbija na Miśku, ale myślę, że na dłuższą metę i ona nie byłaby u nas w pełni szczęśliwa.
W każdym razie staramy się być dobrej myśli, że sunia znajdzie tutaj najlepszy z możliwych DS-ów i wszyscy, łącznie z Chicą będziemy się z tego cieszyć.
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2011-12-29, 20:15   

W zawiązku z tym że to młoda sunia, która już kilka tygodni mieszka u Kasi, przenosimy ją do gotowych do adopcji aby jak najszybciej znalazła swój domek :)
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-12-30, 11:53   

Kasiu a możemy prosić jakieś nowe fotki malucha? :)
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2011-12-30, 20:51   

Oczywiscie wstawie nowe zdjecia jak tylko dotre do komputera, bo na razie ciagle jestem w biegu i korzystam z dobrodziejstw internetu w telefonie (dopoki moje oczy to wytrzmaja ;-) ).
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-01-02, 15:02   

A oto obiecane nowe zdjęcia Chici:



Panienka na zdjęciach jest trochę śpiąca, ale sporo urosła odkąd do nas trafiła, ma już prawidłową wagę i w związku z tym wygląda troszkę inaczej, zmieniła sięteż na pyszczku :-)
Obecnie już w ogóle się nie załatwia w domu, co z początku robiła notorycznie i bez najmniejszego skrępowania tak jakby to było normalne miejsce załatwiania swoich potrzeb :-? ale bardzo szybko załapała, że trzeba wyjść na dwór w tym celu i że po obudzeniu się rano trzeba wytrzymać do wyjścia :okok:
Nadal jednak Chica nie dogaduje się z Misiem, a z kolei coraz bardziej się przywiązuje do nas, więc czekamy z utęsknieniem na chętnych do adopcji suni :-)
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Lunka_kolosma 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 51
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2012-01-02, 16:08   

M!S!A,
Kasiu,

chciałabym się skontaktować w sprawie adopcji suni, niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia w kontaktach na forum więc będę wdzięczna za wskazówki w jaki sposób mogę to załatwić.

Kontakt mailowy do mnie to magdalena_kolosowska@wp.pl
_________________
Magda, Jola i Bogdan z Lunką i Labką :)
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-01-02, 18:15   

Witaj Magdo, na maila wysyłam niezbędne informacje.
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-01-02, 18:58   

kolosma napisał/a:
M!S!A,
Kasiu,

chciałabym się skontaktować w sprawie adopcji suni, niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia w kontaktach na forum więc będę wdzięczna za wskazówki w jaki sposób mogę to załatwić.

Kontakt mailowy do mnie to magdalena_kolosowska@wp.pl


Witaj Magdo,
cieszę się, że zainteresowałaś się Chicą :-)
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-01-02, 19:19   

A ja mam takie pytanko wysłam ankiete, bo chciałam adoptować Milkę, czy teraz też mam ją wysłać i do kogo o adpcję Chiki? Czy już nie muszę? Pozdrawiam
_________________
Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem.
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24666
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-01-02, 19:27   

Jedna ankieta zdecydowanie wystarczy. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Lunka_kolosma 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 51
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2012-01-02, 22:16   

M!S!A napisał/a:
Witaj Magdo, na maila wysyłam niezbędne informacje.


Witam Serdecznie, bardzo dziękuję za przesłane informacje. Odesłałam wypełnioną ankietę rozmawiałam również telefonicznie o suni i mam nadzieję, że zostanie pozytywnie rozpatrzona :) Chica jest słodka i widać w oczach że to mały diabełek :)

Pozdrawiam,
Magda
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-01-04, 22:06   

Chica zniosła dzisiaj bardzo dzielnie ostatnie szczepienie - na wściekliznę. Teraz jest komplet :-)
Sunia był tak zajęta wybieraniem smaczków z mojej ręki, że nawet nie zauważyła jak ją ciocia Dorocia kujnęła ;-)
A z nowości to od trzech dni suńka strasznie się do nas łasi, non stop tylko by się przytulała. Już się zastanawiałam czy nic jej nie jest, czy np. nie jest chora, ale wygląda, że ze zdrowiem wszystko jest w najlepszym porządku. Po prostu naszło ją na pieszczoty.
No i znalazła sobie nowe miejsce na drzemki - centralnie pod stołem, a z kolei na legowisku okazało się, że Chica lubi spać przykryta misiowym kocykiem :shock: a jak nie ma kocyka to próbuje wykopać dziurę w legowisku.
Acha i na dodatek wygryzła Miśka z miejsca na kanapie u boku pańcia... Misio się oczywiście obraził i długo trwało zanim dał się znowu do kanapy przekonać.
Jutro postaram się wstawić kilka zdjęć.
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2012-01-04, 22:09   

Kasia i Misio napisał/a:
trzech dni suńka strasznie się do nas łasi, non stop tylko by się przytulała

być może czas na cieczke ? :roll:
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-01-04, 22:16   

Też o tym pomyślałam, albo że panience jakieś urojenia się po główce kołaczą, ale to chyba za wcześnie.. :bezradny:
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-01-05, 20:49   

A więc, zdjęcia:

_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Lunka_kolosma 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 51
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2012-01-05, 21:27   

Jaka ona malutka przy Misiu :) Bardzo bym chciała żeby do nas trafiła jest cudna i ten diabełek w oczach :) Pozdrawiam Magda
_________________
Magda, Jola i Bogdan z Lunką i Labką :)
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-01-06, 21:13   

Oj diabełek to u niej nie tylko w oczach siedzi ;-) Chica potrzebuje dużo "rozrywki", ma doskonały węch, często szuka czegoś z nosem przy ziemi - myślę, że można u niej rozwijać te zdolności, a do tego jeszcze szybko się uczy więc jeśli docelowy domek będzie chciał z nią pracować to zyska na prawdę wyjątkowo mądrego psa. :-)

A co do tego, że sunia jest malutka: na pewno nie będzie z tych większych, ale w tej chwili waży już 17 kg co wg pani weterynarz jest prawidłową wagą suki goldenki w jej wieku, a przy Misiu dużo psiaków wygląda na małe, bo Misio jest z kolei zdecydowanie dorodnym przedstawicielem goldenopodobnych, chyba nie spotkaliśmy się jeszcze z innym goldenem który byłby od Misia większy, raczej zawsze Misiek jest tym potężniejszym :-)
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Marta Marcin 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 94
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2012-01-07, 12:03   

Śliczna jest :) Ostatnie zdjęcie wygląda jakby miała nogi jak u kurczaka jakiegoś :-D
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-01-07, 12:09   

ślicznotka!
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-01-07, 19:06   

Marta Marcin napisał/a:
Śliczna jest :) Ostatnie zdjęcie wygląda jakby miała nogi jak u kurczaka jakiegoś :-D


Dokładnie :lol: dlatego ją obfotografowałam z tymi nóżkami. A faktycznie nogi należą do pluszowego pingwina, który o dziwo jeszcze się uchował przed rozpruciem.
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
tamcia 

Wiek: 67
Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 25
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-01-09, 21:04   

Cześć ślicznotko- dziś wysłałam zgłoszenie do adopcji Ciebie lub Twojego kolegi Rino.
Mamy w naszych sercach tyle miłości,że wystarczyłoby dla wielu złamanych serduszek- jednak w naszym domku jest już jedno psie serduszko to nasza 8 letnia sunia Sabinka, która jest przesympatyczną i bardzo przyjazną psinką rasy rottweiler- kochającą wszystkie psy i koty. Jeśli to Ty zaszczycisz nas swoim towarzystwem do końca twojego życia obiecujemy Ci naszą miłość i wierność - bo jesteś najwierniejszym przyjacielem dla każdego kto tylko cię pokocha i zadba o Ciebie. Wszyscy razem będziemy mieszka niedaleko Warszawy w domku gdzie jest cieplutko i miło, a przed nim rozciąga się teren odrodu gdzie będziesz z twoją nową siostrzyczką Sabinką ganiała za piłeczkami, albo wszyscy razem pojedziemy na wycieczkę rowerową lub pójdziemy nad rzekę oddaloną od naszego domu o zaledwie 400 metrów byście mogły popływać. Jeśli do nas trafisz obiecujemy ci ,że szybko zapomnisz o tym co cię w życiu złego spotkało.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant