Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
CHICA - 84
Autor Wiadomość
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-01-23, 20:17   

A jeśli tak, to Kasiu specjalnie dla Ciebie od Weimara Rokiego : :rotfl:
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2012-01-23, 20:19   

Boszszszszeeeeeeeeeee jaki piękny :-) :-) :-)
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2012-01-23, 20:20   

Ojejku dziekuje Ci bardzo :) Przepiekny Roki :serce:
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-01-24, 14:20   

Ale cudny! One maja taką piękną sierść :serce:
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-02-13, 23:40   

Chica jest już nami miesiąc :) Urosła nam i troszkę zaokrągliła. Jest "rannym ptaszkiem" przychodzi na łóżko i szaleństwa odchodzą z Pańciem... Uwielbia zabawy z innymi pieskami. Czasem w parku na wybiegu jest 7 psów, przeróżnych ras - wtedy Chica jest najszczęśliwsza :) Mamy tylko mały problem z zostawaniem Chici w domu. Strasznie szczeka. Boi się kiedy zostaje sama nawet na 15min. Uczymy ją małymi kroczkami. Zostawiamy ją w drugim pokoju z kongiem na parę minut i przychodzimy. Chwile te wydłużamy i mam nadzieję, że nam to pomoże... Parę foteczek ze spaceru prześlemy:
_________________
Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem.
 
 
Hania Toffi i Maja 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 22 Kwi 2011
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-02-14, 00:03   

Ale duża ślicznotka :-D
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-14, 14:53   

No śliczna jest :)
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2012-02-14, 23:27   

Nauczyć psa, że jest fajnie w domku i nie ma co się bać, to faktycznie duże wyzwanie. Może dołożycie do tego aromoterapię ? DAP powinien pomóc.

Po wpisaniu w google "Dyfuzor DAP" wyświetla się dużo adresów. no ten

http://www.sklep.veteryna...l-spray-a-60-ml
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-02-15, 18:43   

Ciekawa jestem czy ten spray by pomógł? Nigdy nie próbowałam takich rzeczy :)
Zostawiliśmy ją w domu z Rockim na krótki czas i mimo to bardzo szczekała. Myslałam, że obecnośc drugiego psa pomoże ale nic z tego :(
 
 
Asia i Bella 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 53
Dołączyła: 25 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: Dziwnów
Wysłany: 2012-02-15, 19:03   

My stosowaliśmy D.A.P "do gniazdka" taki: http://www.sklep.veteryna...d%29-promocja-! . Czy pomaga, trudno jednoznacznie stwierdzić. Wg mnie lepiej działa Kalm-Aid /dopyszczny/, co prawda to działa zupełnie inaczej, ale też jest bezpieczne wygląda tak: http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6630 .
_________________
Asia&Bella&Luna
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-02-24, 19:24   

Nasze zmagania z zostawianiem Chici w domu nie dały oczekiwanych efektów. Dlatego też dziś byłyśmy u behawiorystki :) Mam nadzieje, że te porady które dostaliśmy nam pomogą :) Pani behawiorystka pochwaliła Chicę i powiedziała, że tak mądrego pieska dawno nie widziała. Bardzo szybko się uczy, niczego się nie boi przez co jest chętna do różnych zabaw i wchodzenia na różne przedmioty :) Można powiedziec, że Chica się już zaklimatyzowała u nas. Już ma swój stały cykl, i nie chodzi wszędzie za nami. Potrafi leżec i spac w innym pokoju, co wczesniej było nie do osiągnięcia. Od 1 marca miasta za darmo chipuje nam psiaki także wybieramy się i mamy nadzieje, że uda się go wszczepic bo jak byliśmy ostatnio to nie dała się nawet obejrzec weterynarzowi :) W poprzedni weekend przysypało nam działkę wiec ulepiłyśmy bałwana (cześc Pana, który grał na turnieju), na którego Chica w dzień skakała a wieczorem warczała :)
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24666
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-24, 19:41   

Super, że zgłosiliście się do behawiorysty. Ja wierzę, że rady pomogą. A jak zachipujecie Chicunię, to podajcie mi jej nr chipa - wpiszemy do naszej bazy. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
monimax 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 365
Skąd: Mazury
Wysłany: 2012-02-24, 20:10   

Ola Łukasz i Chica napisał/a:
W poprzedni weekend przysypało nam działkę wiec ulepiłyśmy bałwana (cześc Pana, który grał na turnieju), na którego Chica w dzień skakała a wieczorem warczała


Superancki bałwan, tylko chyba zapomniał ubrać majtek :-P
_________________
Monika, Max [*]2021 i Venka
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-02-24, 20:16   

Ooo to fajnie - Jak będzie Chip to na pewno wyslę numer :) Nie chcieliśmy czekac z behawiorystką, żeby się to bardziej nie poglębiło. Bo szkoda psiaka, taki stres... :(
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-02-24, 20:19   

monimax napisał/a:
Ola Łukasz i Chica napisał/a:
W poprzedni weekend przysypało nam działkę wiec ulepiłyśmy bałwana (cześc Pana, który grał na turnieju), na którego Chica w dzień skakała a wieczorem warczała


Superancki bałwan, tylko chyba zapomniał ubrać majtek :-P


Nie znaleźliśmy tak dużych majteczek... :) Tylko Chica jak tylko marchewkę wsadziłam wyjęła ją :)

 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-03-22, 09:30   

Chica po wspólnych działaniach z behawiorystą wreszcie może sama zostać w domu. Już nam nie szczeka. :) Tydzień temu zaczęła się Nam cieczka, także jeszcze troszkę to potrwa a potem zrobimy sterylizację...
_________________
Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem.
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2012-03-26, 13:32   

Super że skorzystaliście ... I że Chica pozbyła sie swojego stracha
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-03-29, 21:08   

My też się cieszymy, że się udało :-D
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-05-07, 22:28   

Ta majówka była przepiekna, spędziliśmy ja na działce - Chica uwielbia tam jeździc - są trzy pieski i jest nas zawsze dużo :) A babcia najlepiej w świecie gotuje!!! W te upały chodziliśmy często nad rzeczkę :) potem były ryby i nie wiadomo czy coś ją uzgryzło czy siersc nie wysuszona dobrze i mamy hot spota :( byliśmy u weta - Chica ma troszkę wygoloną buźkę :( oprócz tego bierze antybiotyk :( Mam nadzieję, że się go szybko pozbędziemy!! dobrze, że szybko wykryty to się tak nie rozprzestrzenił...
Urosła nam troszkę ale nadal jest zgrabna :) po cieczce jest troszkę spokojniejsza, już za miesiac będziemy sterylizowac. Kilka fotek:

_________________
Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem.
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-06-25, 18:28   

Witam, po dluższej nieobecności.. Siedzę na działce a tam brak zasięgu... Także teraz mam chwilkę.. Chica 14 czerwca miała sterylizację. Już minęło 10 dni, muszę powiedzieć, że bardzo dobrze zniosła ten zabieg :) tylko pierwszy dzień był najgorszy, leżała w koszyczku troszkę wody wypiła a potem było już tylko lepiej. Jest już z nami 5 misięcy i wiele się już nauczyła. Obecne foteczki prześlę nastepnym razem...
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2012-08-13, 23:18   

Cześć :) to jak z tymi fotkami :?: Chętnie byśmy znowu pooglądali tą Waszą szczęściarę :-D
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-08-14, 08:34   

O tak, z chęcią oglądnęlibyśmy Chicę a i Kasiu Misiem tez możesz sie pochwalić :P
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-09-27, 16:55   

W końcu wybrałam zdjęcia i mam zasięg :) w sierpniu Chica była z nami nad morzem. Była taka szczęśliwa w tej wodzie, i tyle pisaku do kopania ulubionych dołków :) Bardzo jej się podobało. Lęk separacyjny mamy za sobą już :) troszkę pracy i czasu potrzebowaliśmy-parę butów i krzyżówek ale cóż :) Jest bardzo dominująca i szkoli cały czas Rockiego i inne psy :)
_________________
Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem.
 
 
Wiola i Lola 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 135
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-09-27, 17:38   

Przeczytałam wasz wątek i widzę, że mieliście podobny problem z zostawianiem Chicy w domu, może podzielicie się doświadczeniami, metodami? Moja Lola strasznie szczeka gdy ją pozostawiam samą w domu. Już wiele metod stosowałam początkowo pomagały ale teraz ponownie wszystko powróciło
 
 
Ola Łukasz i Chica 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-09-27, 18:56   

A jakie metody już stosowałaś??
_________________
Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant