Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ZORKA - 148
Autor Wiadomość
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24672
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2013-01-29, 21:37   

Ale widać psiochy mają gust skoro wybrały te najulubieńsze!
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-29, 21:40   

Gosiu :buzki:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Kasia R 

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 13
Skąd: Lubicz
Wysłany: 2013-01-29, 21:49   

Ona uwielbia skarpetki i ręczniczki kuchenne. Kradła je i merdając ogonkiem uciekała, a ślepka prosiły " gońcie mnie" :rotfl: . Na spacerach chwytała co popadnie i natychmiast uciekała. My oczywiście z radością za Nią ganialiśmy. Zorka ma bardzooo duuużo energii , a to jej spojrzenie .... :(
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-30, 14:10   

jestem nareszcie po kolokwium więc od raz muszę sprawdzić co u Księżniczki słychać :rotfl: ahh cudownie, że się u Was tak rozkręca :mrgreen: ale to tylko Wasza zasługa - bo od samego początku dostała od Was taaaaakie :serce:

kiedy ja się uczyłam i wiedziałam , że Miura chce coś memłać to dawałam jej butelkę - wtedy przynajmniej słyszałam , że gryzie butelkę a nie np. objada się chusteczkami ...;p sprawdziło się bo ona za każdym razem nagryzała inaczej i wydobywała inne dźwięki jednak szybko przekonałam się , że w czasie sesji to nie był dobry pomysł :D

ona ma faktycznie bardzo specyficzne spojrzenie - rozczulające do granic :rotfl:

gorąco pozdrawiam :papa:
 
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24672
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2013-01-30, 21:51   

_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Gabiś i Fifi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 307
Skąd: Czarnowo
Wysłany: 2013-01-30, 21:52   

Fajna dziewczyna!!! :-)
_________________
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu.Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas,gdy jesteś równie głodny jak on." - Jack London

*Sara,Arda, FIFI i tymczasowiczka Hira*
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-01-30, 22:31   

Dobry wieczór! ;-)
Moniu, jak Larsik i Lala? Bardzo tęsknią za Zorką? Teraz to one bez niej mają pewnie ośrodek wypoczynkowy ! Bez "trudnej" ;) młodzieży! :D
W naszym domku Zorka niestety nie ma kompanów do zabawy, bo Ida i Szantunia nie wykazują wielkiej ochoty do zabawy.. myślałam, że będzie inaczej, ale Mała jest tak energiczna na dworze, że chyba to przeraża nasze ciotki :P .. więc ja jestem główną towarzyszką Zorci :D , chociaż wczoraj zastałam moją mamę z Zorką, które tarzały się po podłodze w kuchni. :D :rotfl:
Zorka z racji takiej, że jest najmłodsza, jest w domku przez wszystkich rozpuszczana jak dziadoski bicz i muszę moich domowników wręcz pilnować, żeby nie przekarmiali mi psa :D .
A tak poza tym, Zorka wyłącznie chodzi na smyczy, bo ma regularną cieczkę. Nawet idąc do stajni (a teren mamy ogrodzony), bo zgodnie z regułą 'strzyżonego :P Pan Bóg strzyże" :P ..
Bardzo dziękuję Ci Moniu za pracę włożoną w psiaka, bo rzeczywiście Dziewczyna pięknie wchodzi do tramwaju i jest bardzo posłuszna :) .
Pies marzenie! Już nie mogę się doczekać szkolenia, bo ona teraz jest bardzo grzeczna, mimo buzujących hormonów, zmiany domu i różnych innych perypetii .. A co dopiero jak będzie wyszkolonym psiakiem! :serce:

Patrząc na Zorę widać, że przybrała na wadze, bardzo ładnie wygląda, ale ile kg przytyła, to się dowiemy jak wrócimy do Wrocławia i spotkamy się z panią dr.
Dr Stańczyk spytała się mnie, czy 3-4 tygodnie po cieczce przyjdę z Młodą na uczelnię na USG, bo pani doktor zajmuje się teraz badaniami nad przepływem krwi w macicy po pierwszej cieczce u młodych suk. Z miłą chęcią namówię Zorkę do współpracy, a przy okazji skontrolujemy jej stan zdrowia ;-) .
O terminie sterylki zadecyduje dr Niżański w klinice ;-) .

Teraz obserwuję jak Zorcia chodzi między naszymi psiakami i dwoma kotami, które leżą na kanapach i zastanawia się, czy ona też przypadkiem się tam z nimi nie zmieści :D . Ooo, zrezygnowała, poszła pod schody :P koło Obisi.
Życzymy dobrej nocy :)
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-01-30, 22:35   

O proszę, to urodziny obchodzić będziemy hurtem, bo mój Rufiacz też z 7 maja :mrgreen:
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-30, 22:44   

u Laleczek moich nie ma zmiłuj ... Pańcia już o nowego kompana zadbała :P mamy u siebie jeszcze przez 1,5 tygodnia psiaka na opiece więc stan liczebny się zgadza... Lars woli jednak dziewczyny. Pierwszego dnia chodził po ogrodzie i wręcz było widać, że jej szuka:( ale po kilku dniach było już co raz lepiej ;-) Larsowi też brakuje kompanki do zabaw bo Lalinka nie nadaje się do tego typu wygibasów a Clifo to samiec...;p zaczynają się niby bawić ale to nie to samo co szaleństwa z Miuraskiem - Zoraskiem :-P

ah jak to fajnie, że nie zapomniała jak się jeździ tramwajem - radzę założyć czerwoną kokardę bo jeszcze ktoś zauroczy Ślicznotkę :mrgreen: robi furorę w tym tramwaju co nie? a wyobraź sobie jak była razem z Larsem w jednym :mrgreen: to dopiero były piski '' oo mama i córka - jakie podobne do siebie '' :evil: dobrze, że Lars nie zrozumiał bo by poczuł się obrażony :mrgreen:

widzę , że Zorcia okazuje się jeszcze młodsza :P więc jeszcze szybciej będzie łapała o co Pańci chodzi :mrgreen:

powodzenia na szkoleniu - coś czuję , że będzie z niej wybitna uczennica ^ ^:D
 
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-01-30, 22:58   

Ludzie już mi mówili, żebym założyła czerwoną kokardkę, albo mówili coś w stylu 'jaka ona piękna! tfu tfuuuuu brzydkaaa! bo jeszcze zauroczę!' :D . Rzeczywiście, Zorka robi furrorę na ulicy, ludzie jak na nią patrzą, to się uśmiechają! A ona jaka wychowana- przed każdym przejściem dla pieszych- siad, nie ciągnie na smyczy, słucha pańci.. cud, miód i orzeszki.
Eh, ja na miejscu Larsika też bym się obraziła! :D hahahhahaaa
Zorinka się bardzo uspokoiła, bo za bardzo nie ma kogo zaczepiać, na spacerach daje mi popalić, chcąc obwąchać każde drzewko i gryząc każdy patol, ale to ja na spacerach jestem dla niej :serce:

Ja idę teraz z Zorinką na ostatni spacer po dworze na siusiu, wejdziemy do stajni powiedzieć konikom 'dobranoc' i idziemy spać.
:) ucałowania i kiziaki dla wszystkich psiaków! :) :serce:
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-30, 23:09   

no właśnie ona nauczyła mnie przechodzenia przez pasy ... bo jakoś zakodowała sobie, że tylko przed pasami robi siad i patrzy co dalej a jak pańcia chciała gdzieś czmychnąć przez drogę to Zorka albo ciągnęła albo się zapierała i taki był finał łamania przepisów :-P
u nas Lars próbował kilka razy Lalinkę zaczepić ale jak na niego warknęła raz , drugi trzeci to zrezygnował - biedny :mrgreen: nasze spacery ''niestety '' zawsze wyglądały tak samo - pańcia wyprowadza z domu, przeprowadza przez ulicę i co dalej ?! dalej jest już niepotrzebna bo psiuny świetnie sobie dają radę - kotłowanie się przez jaką 1-1,5. Najgorsze były komentarze ''psy się pani gryzą a pani stoi ?!'' faktycznie momentami mogło to groźnie wyglądać szczególnie kiedy Miurka wskakiwała na Larsa z rozpędu :-P
 
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24672
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2013-02-07, 18:11   

_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Kasia R 

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 13
Skąd: Lubicz
Wysłany: 2013-02-13, 11:05   

Dzień dobry

Co słychać u Miurki/Zorki ?
Czy jest zdrowa, radosna, czy może trochę rozrabia ???
Bardzo proszę o króciutką relację.

Pozdrawiam - Kasia R
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-02-13, 19:58   

Witam :)
Nie pisałam, bo najpierw egzaminy, potem problem z routerem- czyli brak internetu. Zorka jest przecudowna. Pies ideał. Chodzimy 2 razy dziennie na godzinne spacery (rano i wieczorem) i raz po południu na 2-godzinny, muszę ją trochę męczyć, bo potem ładnie śpi, a ja się wtedy uczę. Zostajemy teraz we Wrocławiu już do końca marca, bo od poniedziałku zaczynają mi się normalnie zajęcia. Ale ona ma nawet lepiej jak jest we Wrocławiu, bo skupia całą swoją uwagę na mnie; poświęcam jej naprawdę dużo czasu- a dzięki temu Młoda wie, kto jest jej pańcią :D .
Nawet jak przyjeżdżamy do domu, to ona cały czas za mną chodzi i pilnuje :) ). Zżyłyśmy się.
Jest moim psiakiem na dobre i złe. Mówię na nią 'plasterek antydepresyjny', bo dzięki niej super przeszłam przez sesję, bo jednak miałam doborowe towarzystwo, które podtrzymywało mnie na duchu i rozweselało np. szaleńczą zabawą piszczącym prosiakiem gdy ja miałam nawał nauki i chciało mi się płakać. Dzięki spacerom z Zorką miałam higieniczną naukę- bo jednak 3-4 h na powietrzu super dotlenia moje szare komórki.

Byłyśmy dzisiaj się pokazać w klinice na grunwaldzie, Zorka pójdzie tam za 3 tyg na USG macicy, bo pani dr Stańczyk poprosiła nas o pomoc, bo bada przepływ krwi w macicy u młodych suk.
A dzisiaj Zorka była odrobaczona i zważona. 25 kg żywej wagi! Z dzieciaka zrobiła się Pannica :) . A jaka jest piękna! I sierść już jej długa rośnie..
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie z zaśnieżonego Wrocławia (przynajmniej mam czysto w mieszkaniu :D )
Zorka i Kasia
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-02-13, 20:06   

Super wieści i gratuluje Kasiu udanej sesji :) Jednak co ruch dla psa to ruch, dlatego żeby pies był szczęśliwy i nie musiał myśleć za dużo nad tym "co by tu można zbroić" takie zmęczenie psa jest wskazane.
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-13, 21:27   

Gratulacje Kasiu i z powodu sesji i postępów Zorki :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Kasia R 

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 13
Skąd: Lubicz
Wysłany: 2013-02-13, 21:56   

Dobry wieczór
Bardzo dziękuję za informacje z życia Miureczki. Cudownie, że się kochacie i cieszę się Kasiu, że Miurka jest właśnie z Tobą :lol:
Nasza tęsknota jest trudna do zniesienia, ale łatwiej i lżej na sercu wiedząc, że jest kochana, bezpieczna i szczęśliwa.
Gratuluję udanej sesji ;)
Pozdrawiam i miziaki dla najpiękniejszej pannicy

Kasia R
 
 
Kasia R 

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 13
Skąd: Lubicz
Wysłany: 2013-02-22, 09:12   

Dzień dobry ;)

Co u Was słychać? Radzicie sobie? Jak tam Miurka/ Zorka? :roll:

Pozdrawiam - Kasia R
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-02-22, 21:18   

Dzień dobry!
Rośniemy jak na drożdżach! :D
Ja nawet widzę, jak Zorunia przybiera na wadze i już jest o wiele wyższa! Codziennie jeżdżę z nią tramwajem na biskupin i stamtąd wracamy pieszo do domku, bo chcę łączyć naukę z przyjemnością. Spotykamy tam taką starszą panią, która chodzi tam na spacery z wnuczką (Zorka je uwielbia!) i ona za każdym razem mówi 'Co ten pies dostaje do jedzenia! Ona jest coraz większa!' :D . Nie przekarmiam jej- broń Boże, ale dbam o jej dietę i żeby zdrowo rosła.

Kupiłam wczoraj sobie taką specjalną saszetkę na psie smakołyki i opakowanie smakołyków (żeby nie było- kurczak z ryżem, bez konserwantów :D ) i teraz za każde dobre sprawowanie Zorki na spacerkach dostaje coś pysznego- czy jest to idealne zachowanie w tramwaju czy niereagowanie na przechodniów - chociaż trudne to jest, bo niemal każdy się nią zachwyca. Ona na prawdę zwraca na siebie uwagę! :D Moja pięknota.

Chodzi ze mną na wykłady, spędza ze mną miło czas.. Właściwie jej dzień podzielony jest na takie etapy- albo w trasie ze mną, albo w domu śpi :D . Aha! Jak jej się nudzi, to gryzie swoją kostkę ze skóry, bo chyba ją mleczaki bolą.. W mieszkaniu jest naprawdę aniołem, z resztą na dworze też. Wiadomo, że inaczej zachowuje się we Wrocławiu; jest opanowana i spokojna, a zupełnie inaczej w Ludwinowie, jak jest z psiurkami, bo wtedy widać jaki z niej łobuz i dzieciak.

Adopcja jej była najlepszą decyzją w moim życiu :) . A! 20.02 minął miesiąc odkąd ją mam!
:D Serdecznie pozdrawiamy :) ) Z&K
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-02-22, 22:15   

Piękny opis, jakbym ją widziała :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-22, 22:17   

Zorka i Kasia napisał/a:


Adopcja jej była najlepszą decyzją w moim życiu :)




:> :> :> :> :> :> :> :>
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Kasia R 

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 13
Skąd: Lubicz
Wysłany: 2013-02-22, 22:41   

Dobry wieczór :]

Prawdziwa studentka rośnie z tej Zorki. Mam prośbę, gdyby tak można wrzucić parę zdjęć ze spaceru na przykład lub zabawy z innymi psiakami ( jakiekolwiek )
Życzę Wam samych radosnych i pięknych wspólnie przeżywanych dni.
Pozdrawiam serdecznie :>
Kasia R :roll:
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24672
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2013-02-23, 16:42   

_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-02-23, 17:26   

Dziewczyna padła nad książkami :-) :-)
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Gabiś i Fifi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 307
Skąd: Czarnowo
Wysłany: 2013-02-23, 19:11   

Jaka już "dorosła"....:P Śliczna.
_________________
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu.Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas,gdy jesteś równie głodny jak on." - Jack London

*Sara,Arda, FIFI i tymczasowiczka Hira*
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant