Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MORGAN - 178
Autor Wiadomość
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-07, 12:13   

ŁOBUZY :rotfl:
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Aga i Toru 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 08 Mar 2013
Posty: 300
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-06-07, 15:47   

Madzia :lol: :lol: :lol:
Ja wiem, że wam nie do śmiechu, ale wasze dowody zbrodni rozkładaja mnie na łopatki :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
magda 


Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 51
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2013-06-07, 23:19   

Pocieszę Cię mam psa z charakterkiem który nawet wykładzinę zjadł ale ma już 3 lata i przynosi kapcie jak wracam do domu :mrgreen: i twemu kiedyś przejdzie,wytrwałości buty wysoko :)
_________________
właścicielka 4 letniego Clifforda i rocznej Megi www.swiatjonki.info.pl
 
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-06-08, 13:49   

Aga i Toru napisał/a:
Madzia :lol: :lol: :lol:
Ja wiem, że wam nie do śmiechu, ale wasze dowody zbrodni rozkładaja mnie na łopatki :lol: :lol: :lol: :lol:

Aga nas też :-) naprawdę ja już nawet nie jestem zła, bo nie da się...Morgan wie, że źle zrobił i cwaniaczek nie pozwala by się na niego złościć.
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-06-08, 13:52   

magda napisał/a:
i twemu kiedyś przejdzie,wytrwałości buty wysoko :)

tak tak, wiemy, Morgan jest jeszcze bardzo młodym psiakiem i to prawa tej młodości ;-)

A póki co jak pisałam wcześniej na topie są gąbki i ściereczki kuchenne, i naprawdę w jego przypadku to najlepsza frajda się tym pobawić :-)
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
magda 


Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 51
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2013-06-08, 14:19   10-miesieczny Morgan

:mrgreen: Warto to przetrwać bo ich miłość i przywiązanie jest wielkie ja memu jeszcze kupuje poduszki na których lubi leżeć gryź ją i droczyć się z nami nie zapomnę jak Jonce nad ranem wyciągnoł z pod głowy :lol:

_________________
właścicielka 4 letniego Clifforda i rocznej Megi www.swiatjonki.info.pl
 
 
 
magda 


Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 51
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2013-06-08, 14:29   

My dostaliśmy Clifcia jak miał 2mc. 6mc chodził na szkolenie wiele mieliśmy z nim przebojów ale pocieszali nas że 3 lata minom i będzie super i tak jest nawet do Weta pojechał i byłam bardzo zaskoczona że taki grzeczny- 15 maja skończył 3 latka a mój synek kocha go jak brata i zawsze mówi że ma brata psa Cliforda i siostrę człowieka Gabrysię............
_________________
właścicielka 4 letniego Clifforda i rocznej Megi www.swiatjonki.info.pl
 
 
 
magda 


Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 51
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2013-06-08, 14:32   10-miesieczny Morgan

Atu po wizycie u Weta oczywiście z poduszką i uśmiechem od ucha do ucha :-D i jak nie kochać tego łobuza
_________________
właścicielka 4 letniego Clifforda i rocznej Megi www.swiatjonki.info.pl
 
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-08, 22:33   

Kochani, z racji spraw rodzinnych Madzi i jej rodziny musimy zmienić Morganowi domek tymczasowy. I już niedługo bo pewnie jakoś pod koniec przyszłego tygodnia Morgan pojedzie do Krakowa do Marty i jej rodziny, którzy zakochali się w Morganie od pierwszego wejrzenia i jego zapędy niszczycielskie nie są im straszne :rotfl: :P
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-08, 22:35   

magda napisał/a:
My dostaliśmy Clifcia jak miał 2mc. 6mc chodził na szkolenie wiele mieliśmy z nim przebojów ale pocieszali nas że 3 lata minom i będzie super i tak jest nawet do Weta pojechał i byłam bardzo zaskoczona że taki grzeczny- 15 maja skończył 3 latka a mój synek kocha go jak brata i zawsze mówi że ma brata psa Cliforda i siostrę człowieka Gabrysię............

a Clifforda poznaliśmy na zjeździe i ja jestem w nim zakochana. Przekochana kulka futra! :-)
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
magda 


Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 51
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2013-06-09, 00:44   

:-D Mam nadzieje że na jesień pojedziemy na zjazd jak Jonek dobrze przejdzie operację,ostatnio zabrał z pułki plakietki ze zjazdu i pyta kiedy jedzi :lol: emy?Co do Morgana to super że się znalazł dom moje dzieci bardzo przeżywają i by chcały wszystkie zabrać przede wszystkim AXSE z braciszkiem :cry:
_________________
właścicielka 4 letniego Clifforda i rocznej Megi www.swiatjonki.info.pl
 
 
 
Aga i Toru 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 08 Mar 2013
Posty: 300
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-06-11, 14:43   

Kama, Mela, Ruda napisał/a:
którzy zakochali się w Morganie od pierwszego wejrzenia i jego zapędy niszczycielskie nie są im straszne :rotfl: :P

Bo w nim nie mozna sie nie zakochac! Jak sie popatrzy w tą mordkę to serce mięknie!
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-14, 15:52   

już jutro Morgan wyruszy w daleką podróż do Krakowa :-) Trzymamy kciuki za bezpieczne dotarcie do celu po psiaka i z powrotem.
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Morgan MaR TOM 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Cze 2013
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-14, 21:58   

Czekamy na Morgana z niecierpliwością, przez ostatni tydzień cała rodzina i nie tylko do tego się w miarę możliwości przygotowywała. Autko już czeka na parkingu o 4 rano wyjazd, legowisko przygotowane w combiaku no chyba, że będzie wolał na tylnim siedzeniu to już według uznania :) ;-) , zakupiliśmy trochę potrzebnych rzeczy na początek noi mamy nadzieje ze jutro o tej porze juz będzie z nami w Krakowie. :-D
_________________
"Wierność psa jest bezcennym darem nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń"
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24672
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-14, 22:49   

Wiele osób wozi swoje psy w bagażniku, czasem specjalnie kupują combi. Obie wersje mają swoje dobre i złe strony ze względu na bezpieczeństwo. W combi pies jest odgrodzony tylnymi siedzeniami i generalnie ma więcej miejsca, ale ... jest niebezpiecznie jeśli jakiś samochód uderzy na w tył.
Tylne siedzenia są w tej sytuacji bardziej bezpieczne, ale z drugiej strony pies może zdecydowanie łatwiej pokonać przednie siedzenia i siłą uderzenia znaleźć się z przodu przebijając ciężarem szyby. Chyba najlepiej jest przewozić psa na tylnym siedzeniu, na specjalnej macie, która tworzy jakby kołyskę i do tego przypięty pasem bezpieczeństwa.
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
MONIKA I SUNNY 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 23 Paź 2010
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-14, 23:02   

Dokładnie tak zgadzam sie z Warna w 100 procentach mata plus psie pasy to najlepsze bezpieczenstwo . A tymczasem nie mozemy sie doczekac przyjazdu Morgana ;-) juz bardzo bardzo chcemy go poznac :radocha:
_________________
MONIKA i RAFAŁ "Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
 
 
MONIKA I SUNNY 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 23 Paź 2010
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-14, 23:16   

Na Morgana na Morgana czeka Marta rozesmiana - czeka,mysli i główkuje co Morganek jej popsuje . A to golden jest kochany -nie pogryzie nawet ściany. :okok: :pies:
_________________
MONIKA i RAFAŁ "Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24672
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-14, 23:20   

Monisia, jakież to talenta nam objawiasz wieczorne. BRAWO! :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
MONIKA I SUNNY 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 23 Paź 2010
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-14, 23:21   

Wena przyszła :-)
_________________
MONIKA i RAFAŁ "Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
 
 
Ewelina, Kajen i Zola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 2272
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2013-06-15, 00:00   

Nie no jak " nawet ściany" nie pogryzie to złoty chłopak :mrgreen: Mam nadzieję, że nie będzie demolki, powodzenia Morgan w Twoim nowym dt!
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-06-15, 00:35   

MONIKA I SUNNY napisał/a:
Na Morgana na Morgana czeka Marta rozesmiana - czeka,mysli i główkuje co Morganek jej popsuje . A to golden jest kochany -nie pogryzie nawet ściany. :okok: :pies:


:rotfl: :rotfl: :rotfl: Piękne!

Życzę powodzenia i... twardych ścian :mrgreen:
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-15, 11:50   

Morgan już w drodze. Ok 16 powinien być już na miejscu.

I oczywiście pragnę w imieniu fundacji i swoim bardzo podziękować Madzi, Fredzi i całej rodzince za troskliwą opiekę nad Morganem. Dziękujemy :kwiatek:
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-15, 11:56   

Przyłączam się do podziękowań :kwiatek: dla Madzi i jej rodziny :) jesteście wspaniali :) mam nadzieję że wybryki Morgana nie odebrały Wam chęci do pomagania psiakom :) Morgan Powodzenia :)
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Morgan MaR TOM 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Cze 2013
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-15, 14:10   

Morgan ma jeszcze około dwóch godzin do Krakowa są już pierwsze zdjęcia ;-) jak tylko zrobili przystanek na siku zajął sie kopaniem dołka :) :lol: . Do tej pory leżał spokojnie, a teraz troszkę sie uaktywnił, jest podekscytowany, ale grzeczny. Wieczorkiem postaram się wrzucić parę zdjęć i coś jeszcze napisać :) Pozdrawiamy
_________________
"Wierność psa jest bezcennym darem nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń"
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-15, 22:03   

czekamy czekamy na relacje i foty :-D
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant