Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TOKAJ - 332
Autor Wiadomość
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-27, 22:10   TOKAJ - 332

Pod naszą opiekę trafił 9-letni Tokaj, którego właściciele z powodów osobistych oddali do schroniska.

Bardzo dziękujemy pracownikom schroniska w Toruniu, którzy otoczyli go opieką i poinformowali nas, że Tokaj czeka na pomoc :kwiatek: Szczególnie dziękujemy Malwinie, która nie pozwoliła zaznać mu schroniskowego chłodu i zabrała go ze sobą do domu stając się tym samym Domem Tymczasowym dla niego.

W domu u Malwiny zamieszkał z innymi psami. Super odnajduje się w stadzie. Unika konfliktów, zna cały wachlarz sygnałów uspokajających co pozwoliło mu się odnaleźć w nowych warunkach. Jest niesamowicie przyjacielskim psiakiem, któremu jedyne czego potrzeba do szczęścia to uwaga człowieka.

Tokaja czekają jeszcze zabiegi pielęgnacyjne ale i tak jest piękny.

Zdjęcia z przyjęcia do schroniska, spójrzcie tylko na ten smutny pyszczek... On jeszcze nie wie, że gdzieś czeka na niego najwspanialszy domek na świecie i ludzie, którzy pokochają go całym sercem i nigdy już nigdzie nie oddadzą:

 
 
 
Dorota i Ares 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 07 Sty 2016
Posty: 85
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-01-28, 08:25   

Szczęście,że nie został gdzieś "porzucony" a "oddany" :( , ale Jest śliczny, na pewno szybko znajdzie dom. :-)
_________________
Dorota J.
 
 
Kasia i Klif 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 1242
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2016-01-28, 09:31   

Witaj przystojniaku :) Ciocia Malwina się Tobą zaopiekuję, a my czekamy na info i foto :)
_________________
Kasia M.
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-01-29, 08:24   

U Tokaja wszystko dobrze, chłopak dogaduje się z psami Malwiny
Wpatrzony jest w człowieka jak w obrazek, a za chwilę poświęconej mu uwagi gotów jest dać się pokroić :)


_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-29, 09:08   

Dzień dobry ! Ostatnio wysyp samców u nas:) Ale to dobrze, bo chłopaki są super! Sama się o tym przekonałam, chociaż na początku chciałam samiczkę. Takżę szczerze polecam każdemu :) )

potwierdza to zdjęcie powyżej. Sami powiedzcie , czy te oczy moga kłamać?:)) Nic, tylko kochać!
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-01-31, 10:20   

Wieśći od Malwinki i Tokaja
Cytat:
Udało mi się złapać jak się uśmiecha . choć to jeszcze nie w pełnej krasie uśmiech, na szczerzenie zębów będe polować, zdjęcie poruszone - nie wiem czy goldenowi można zrobić zdjęcie nieporuszone ;) . Tokaj daje sobie czyścic uszy, zagladac w zeby, czeasanie tak jak poprzednio pisałam też ok. Ładnie przychodzi na wołanie, na smyczy ciągnie przez pierwszą minutę ( dosłowanie) , potem chodzi na lużnej smyczy.Żadnych kolczatek, obroży zaciskowych itp. Spacer z nim to przyjemność, jednak fajniej jest gdy idziemy na spacer sami tzn bez reszty psów. Gdy idziemy na spacer całą ekipą za bardzo interesuje się tym co robią suczki , przestaje zwracac na człowieka uwagę. Kostkę gumową pilnował tylko dziś rano, po południu już spokojnie reagował na inne psy ciamkając kostkę. Z Iryskiem Psem z Jeziora się lekko " oszczekuje" , Tokaj się Irysa trochę boi, nie wchodzi jednak z nim w konflikty, jak już nie wyrabia to wstaje i szczeka do ściany.
To tyle co u nas ;)Pozdrawiam
Malwina]


Cytat:
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2016-02-01, 17:37   

Jak jest spokojne ciamkanie kostki, to super :) A i szczekanie do ściany też ma swoje zalety- każdy czasem musi wyrzucić z siebie jakieś niepokoje ;)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Milena i Kosmo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-06, 00:13   

Tak to jest z tymi biszkoptami, że trudno je na zdjęciu złapać :P
A jak się miewa nasz Tokaj ? :)
_________________
Pozdrawiają
Milena, Tomek i Kosmo Kosmo'wski
 
 
Malwina 

Dołączyła: 08 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2016-02-08, 22:23   

Witam serdecznie. To ja jestem tą Malwiną u której przebywa Tokaj. Oprócz Tokaja mam swoje 3 psy ze schroniska, same staruszki, więc jest wesoło :p. Przesyłam fotkę zabawy Chelsy z Tokajem, Chelsea ma 13 lat:D . Tokaj też szczeniakiem nie jest, ale jak widać nikomu to nie przeszkadza. Jeśli chodzi o stosunek Tokaja do innych psów jest to jeden z najbardziej pozytywnych psów jakie w życiu spotkałam, ( jak sobie policzyłam spotkałam dobrze ponad 1000 psów). Krótko mówiąc- najfajniejszy pies na świecie. Takie psie słoneczko

Tokaj zabawa 2.jpg
Plik ściągnięto 61 raz(y) 59.21 KB

 
 
Malwina 

Dołączyła: 08 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2016-02-08, 22:25   

więcej fotek ma Kamila, w wolnej chwili może wrzuci ;)
na dobranoc wklejam zdjęcie słodziaka ( wreszcie wyraźne) ;)
Póki co umiem dodawać zdjęcia tylko jako załącznik do postu , więc śmiało klikajcie w fotkę by zobaczyć Tokaja w pełnej krasie :)

Tokaj słodziak.jpg
Plik ściągnięto 94 raz(y) 65.58 KB

 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-02-09, 08:11   

















_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-09, 09:11   

Tokaj <3 co za słodki pychol ! I jak cie Malwina chwali! Brawo:)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-02-14, 21:39   

Tokaj dzisiaj nocuje u naszej Ewy i jej ferajny. A jutro wyrusza do nowego docelowego domku :) .
Chłopak skradł serce Agnieszki z Karpacza i tam od jutra zamieszka. :mrgreen:
Powodzenia.

Malwince bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę na Tokajem.:kwiatek:
I jeszcze dziękuję Edziowi, który tu, do tego wątku poprowadził Agę i pokazał Tokaja :->
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
  
 
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-14, 21:46   

powim tak.. jest ze mną od ok 18 jak odebrałam go z Torunia.. drogę przejechał spokojnie, leżał sobie, trochę spał, trochę obserwował :)
spotkanie z moimi futrami bez zarzutów.. Marleya nie spotkał bo ten ma coś dziś swoje zdania na każdy temat a ja jestem zbyt zmęczona żeby mu tłumaczyć że chłopak tylko na nockę :)
wypuściłam Tokaja z samochodu, obwąchał ogródek, chwilkę pohasał, zrobił co ma zrobić i do domku.. w domku oczywiście najwygodniej w kuchni :) teraz jak siedzę w pokoju to leży niedaleko.. towarzyski i tyle :)
Malwina..dzięki za pomoc, super psa na DT miałaś.. :)


_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-02-15, 10:33   

Toakj już w drodze do nowego domku :lol:
Czekamy na wieści jak przebiegło zapoznanie z resztą psio-kociej brygady :-)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-02-16, 07:40   

Cytat:
Meldujemy się z Karpacza.Tokaj szczęśliwie dojechał do swojego nowego domku.
Bardzo dziękujemy Ewie za transport Tokaja z Torunia do Łodzi i nocleg,dzięki Ewie zaoszczędziliśmy 400 km ;-)
Zapoznanie z naszymi psiakami przebiegło bardzo przyjaznie,praktycznie psy zachowywały się tak jakby znały się już od dawna.
Koty natomiast są dla Tokaja zagadką i sprawiają mu niezłą frajdę,przymilają się ,nie uciekają więc jakieś dziwne są :mrgreen:
Do domu Tokaj wszedł jakby był już stałym rezydentem , obszedł wszystkie kąty,wypił miskę wody zjadł wreszcie śniadanko i poszedł spać przy kominku.
Na wieczornym spacerku szedł grzecznie z innymi,oczywiście jeszcze na lince,załatwił co potrzeba i zadowolony wrócił do domu.
Tokaj to niesamowicie pozytywny golden,cały czas domaga się pieszczot ale absolutnie nie jest nachalny.To bardzo zrównoważony psiak.
Niesamowicie charakterem przypomina naszego Edziulka ,który niespodziewanie odszedł za Tęczowy Most.
To tyle jak na pierwszy dzień.
Bardzo dziękujemy Malwinie za dotychczasową opiekę nad Tokajem i za to,że nie musiał tkwić w schronisku.
Dziękujemy Fundacji za możliwość opieki już na zawsze nad Tokajkiem.Czeka nas małe dotuczanie Tokaja bo troszkę chudzinka z niego ale damy radę chłopaka troszkę podreperować ;-)

Pozdrawiamy

Aga z Tokajem.
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-16, 11:19   

Gratulujemy z całego serca Tokajowi i jego nowej rodzince :) Byliście sobie pisani <3
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Aga Tokajowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 15 Lut 2016
Posty: 189
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2016-02-18, 16:39   

Witamy,

Tokajek sprawuje się bardzo dobrze.W zasadzie zachowuje się tak jakby był z nami cały czas.
Apetyt mu dopisuje,z psami się dogaduje bez problemu.Chodzi z nami do pracy,jest szczęśliwy bo dużo rączek do głaskania ma tylko dla siebie :mrgreen:
Jeden dzień miał problem z luzną kupą ale to norma przy zmianie karmy,wody no i otoczenia.
Na drugi dzień wszystko wróciło do normy.Czuje się chyba dobrze bo na spacerach wywraca się kołami do góry więc wie,że jest bezpieczny.W nocy śpi grzecznie na swoim łóżeczku.
Niestety nie jest jeszcze 100% goldenem kanapowcem bo nie włazi na łóżko :mrgreen: ale pewnie niedługo zacznie naśladować swoich kolegów :-D
Troszkę musimy popracować nad chodzeniem na smyczy bo jak wypada z domu ta ja któregoś dnia stracę bark :lol:
A ogólnie jest bardzo pozytywnym psiakiem,nie szukającym konfliktów.
Waży na razie 29 kg co nie czyni go wielkim goldenem ale za miesiąc to będzie już inny facet. ;-)


Pozdrawiamy

Aga z Tokajem :-)
_________________
Aga Tokajowa
 
 
Aga Tokajowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 15 Lut 2016
Posty: 189
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2016-02-18, 17:36   

Zapomniałam dodać,że Tokaj dostał dzisiaj swój nowy identyfikator.
Więc teraz ubranko w komplecie nówka obroża i adresówka ;-)

Aga i Tokaj.
_________________
Aga Tokajowa
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-02-19, 15:18   

widze ,że udało się zalogować ;-) Dzięki za wieści o Tokaju .
Jeszcze tylko fotki i będzię komplet :-P

Pozdrowienia dla całej brygady z Karpacza :-)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-21, 12:53   

Gratuluje nowego członka rodziny. Co prawda nie miałam okazji poznać Tokaja osobiście ale z relacji wynika, że to psi ideał <3

Możemy liczyć na jakieś zdjęcia?
 
 
 
Aga Tokajowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 15 Lut 2016
Posty: 189
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2016-02-21, 13:29   

Dziękujemy za ciepłe słowa i gratulacje.
Tokajek zasługuje na ciepło,miłość i nową szansę.
Już tyle ludzie go zawiedli,a to chodzące dobro.
Dzięki mojemu Edziulkowi,który doprowadził mnie do Tokaja mam nadzieję,że teraz zacznie lepsze życie.
W tygodniu czeka nas przegląd lekarski.
Wstępnie Tokaj już się zapoznał z naszym doktorem ale była to tylko wizyta towarzyska połączona z degustacją smaczków. :mrgreen:
Nie chcieliśmy Tokaja stresować w tym pierwszym tygodniu aklimatyzacji :->
Oczywiście jak tylko nauczymy się wklejać zdjęcia zamieścimy natychmiast.
Teraz tylko możemy liczyć na Kamilę,która na początku niestety będzie zmuszona nas wyręczyć :mrgreen:
Dziękujemy Kamilo ;-)

Pozdrawiamy

Agnieszka z Tokajkiem :-)
_________________
Aga Tokajowa
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-02-22, 08:27   

Tokaj w pracy ;)


i po robocie :-P


_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-23, 08:59   

Jak patrze na Tokaja, to widze mojego Bineczka :) ) Ta sama pozcyja do spanka, te nóżki podciągnięte !! Powiedzcie, czy te nasze psiaki nie są poprostu do schrupania !? Słodkości ...
I zabawkę też mieliśmy tą samą , tyko że z naszym gryzoniem przetrwała pare godzin... :(
pozdrawiamy Was gorąco:)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Aga Tokajowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 15 Lut 2016
Posty: 189
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2016-02-23, 12:40   

Bardzo dziękujemy Dominiko,faktycznie te nasze słodziaki są do schrupania :-D
Cały czas jestem w szoku jak Tokaj się szybko odnalazł w naszej bandzie.Zachowuje się tak jakby znał nas od lat :->
To mądry psiak,myślę że wie jak go wszyscy pokochali i nie stresuje się. :-)
Dzisiaj robiliśmy badania,trzymajcie kciuki za dobre wyniki Tokajka.

Pozdrawiamy

Aga z Tokajem.
_________________
Aga Tokajowa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant