To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - PADI (Magik) ma już dom w Leer - 338

Warna - 2016-06-06, 09:23

Czyżbyś oswoiła potwora? :-D
Gizmo - 2016-06-06, 09:30

Warna napisał/a:
Czyżbyś oswoiła potwora? :-D


Na to wygląda, patrząc z jaką determinacją Weronika podchodzi do wyprowadzenia zachowań Padiego :)

Weronika i Padi - 2016-06-06, 16:00

Nie oswoiłam ale unikam nerwowych sytuacji.
Lucyna i Ares - 2016-06-06, 22:21

:) parafrazując słowa piosenki...Piękna Ona piekny On, a taka trudna miłość ;)
... jestem przekonana, że za jakis czas będziecie/bedziemy te pierwsze hardkorowe miesiące z Padim wspominać z usmiechem i niedowierzeniem , a Ty dodatkowo z cholerną satysfakcją :)buziaki :)

Agnes i Nelly - 2016-06-07, 08:39

czyli wytrwałość się opłaca :)
Weronika i Padi - 2016-06-19, 21:58

Jakby co to żyjemy, Padi żyje , ja żyje i wszystko jest Ok. Padi nam nie ufa w 100 % ale ostatnio mamy dobry kontakt. Generalnie nie warknął na nas od bardzo dawna.
Agnes i Nelly - 2016-06-20, 08:55

Weronika i Padi napisał/a:
Jakby co to żyjemy, Padi żyje , ja żyje i wszystko jest Ok. Padi nam nie ufa w 100 % ale ostatnio mamy dobry kontakt. Generalnie nie warknął na nas od bardzo dawna.


Małe zwycięstwa bardzo cieszą. Weronko jesteś przykładem osoby odpowiedzialnej za swoje decyzje i nie poddajesz się łatwo a to cenne u właścicieli futra. Bardzo mnie cieszą wieści od Was.

Weronika i Padi - 2016-06-20, 19:36

Szukamy jakiegoś miejsca w górach na wakacje tak zeby Padi mógł chodzic z nami, Karkonosze odpadaja bo ciagle tam jeździmy z Markiem i chcemy zmienić. Chodzi przedewszystkim o to ze Padek mógł chodzic z nami :) polecacie cos?
Aga Tokajowa - 2016-06-20, 21:49

Do nas moglibyście ale niestety mieszkamy w Karkonoszach ;-)
Dominika i Binek - 2016-06-21, 08:32

Kluszkowice , taki domeczek:
http://meteor-turystyka.p...luszkowce.html#

Nie jest to jakiś luksus, ale koleżanka była z Huskim i bardzo poleca.

Agnes i Nelly - 2016-06-21, 08:33

Weronika i Padi napisał/a:
Szukamy jakiegoś miejsca w górach na wakacje tak zeby Padi mógł chodzic z nami, Karkonosze odpadaja bo ciagle tam jeździmy z Markiem i chcemy zmienić. Chodzi przedewszystkim o to ze Padek mógł chodzic z nami :) polecacie cos?


Jedź w Karkonosze - my tam chcemy wpaść pod koniec września. Dla Was to te same tereny - ale z Padim będzię inaczej.

Lucyna i Ares - 2016-06-21, 14:26

Weronika ja polecam Bieszczady! i Chatę Magoda
http://www.chatamagoda.pl/ albo http://chatamagoda.blogspot.com/ jest tez na fejsie :) Gospodarze maja min dwa goldeny ( dziewczyny) Bezę i Bubę fajni ludzie, cudne miejsce, jest gdzie połazić, dobre zarcie;) może i troche kosztuje ale wszystko jest warte tych pieniazków :)
polecam bardzo :) sama bardzo chcę tam wrócic i na pewno wrócę :)

Gizmo - 2016-06-21, 15:52

Lucyna napisał/a:
Weronika ja polecam Bieszczady! i Chatę Magoda
http://www.chatamagoda.pl/ albo http://chatamagoda.blogspot.com/ jest tez na fejsie :) Gospodarze maja min dwa goldeny ( dziewczyny) Bezę i Bubę fajni ludzie, cudne miejsce, jest gdzie połazić, dobre zarcie;) może i troche kosztuje ale wszystko jest warte tych pieniazków :)
polecam bardzo :) sama bardzo chcę tam wrócic i na pewno wrócę :)



Również polecam Chatę Magoda jak Lucyna :) A co do ceny to za psa trzeba jeszcze dodatkowo 10 zł zapłacić za dobę, chyba, że coś się zmieniło.

Weronika i Padi - 2016-06-21, 18:43

Kochani ja mocno chce Bieszczady ale tam nie wolno z psem w góry :(
Agnes i Nelly - 2016-07-12, 14:30

Weroniko i co tam u WAS nowego? Brakuje mi tu informacji o tym jak to Padi rozkochuje w sobie rodzinke i okolice :)
Weronika i Padi - 2016-07-29, 10:24

Cześć Wszystkim, ostatnio w moim życiu sporo zmian zawodowych, to i czasu nie było na pisanie.
Co nowego?
Było idealnie, Padi się zmienił był kochany i taki NASZ, ale wszystko co dobre szybko się kończy, od jakichś dwóch miesięcy, czyli odkąd pracuje Padi się zmienił.
Znowu się mnie lęka. Warczy jak podchodzę, warczy przy głaskaniu. Mimo, że z ręką na sercu codziennie biegamy z nim przynajmniej godzinę w lesie. Robimy na prawdę sporą ilość kilometrów. W żaden sposób nie został zaniedbany przez nas, przez to, że ja więcej pracuje. Ale ja niestety wiąże jego zmianę na gorsze z moją pracą, jak dla mnie to on jest jakiś obrażony.

Zmieniło się jego podejście do Marka, wygląda to tak jak by dla Padiego teraz Marek był Panem, a ja poszłam w odstawkę.... Jak dla mnie spoko bo teraz Marek weźmie odpowiedzialność na siebie jeśli chodzi o układanie psa, ale generalnie dziwnie.

Coś nie gra...

Weronika i Padi - 2016-07-29, 10:26

A na naszych gości i ludzi którzy do nas przychodzą też zaczął warczeć znowu i tak jak wskakiwał już sam do Auta, teraz musimy go znowu wkładać bo robi dziwne akcje pod blokiem i ucieka nam :)
Milena i Kosmo - 2016-07-29, 10:29

Weroniko, a może Padi czuje że Ty jesteś lekko spięta, zmęczona itp w związku z nową pracą ? Może on dlatego się lęka, bo siłą rzeczy nie wie co się z Tobą dzieje ? Może jak lekko się ustabilizuje sytuacja to odpuści ? Czy to trwa już długo ? a jak ćwiczenia na kontakt z człowiekiem ?

... i pamiętajcie nie ma to tamto, wychowanie Padiego spoczywa na was wszystkich :P

Weronika i Padi - 2016-07-31, 09:27

Milena, kontakt z człowiekiem zawsze był Ok, z tym ze wtedy kiedy on chce sie tulac, a nie kiedy ja chce. Wczoraj Padi czyścił sobie łapki i poszłam sprawdzić co robi i na mnie nawarczal i mnie oszczekal. Generalnie słabo.... Wywaliłam go z pokoju i strzelilam focha :) . Pozniej przyszedł sie zrehabilitować. Cieżko jest z nim...
Angelika i Spike - 2016-08-01, 10:30

Ale takiej determinacji jaką Wy macie to nie ma nikt... Jesteście wzorem dla wszystkich, którzy rezygnują po pierwszej takiej sytuacji!
Lucyna i Ares - 2016-08-01, 14:33

Hmmm....może chodzi o to, ze najwyraźniej skubaniec nie lubi/boi sie zmian...wszelkich zmian...biorącv pod uwage jego historię to w sumie nie ma co się dziwić...przez cały czas bardzo wam kibicuję...jak nie Wy to kto? pytam się;) buziaki :)
Weronika i Padi - 2016-08-06, 09:08

Wiesz Angelika? Ja to chyba sie przyzwyczaiłam do tego ze nie bedzie łatwo z nim i tyle :)
Angelika i Spike - 2017-08-01, 14:09

Co u Paducha sierściucha!!! :D
Dominika i Binek - 2017-08-01, 14:12

No własnie, coś temat zaniedbany, nie wiadomo co z psem :lol: :lol: :lol: :lol: :buzki:
Weronika i Padi - 2017-08-07, 10:50

:lol: :lol:
Genealnie, spoko :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group