Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
EGON - 321
Autor Wiadomość
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-21, 20:57   

Damian czy możesz mi przesłać te zdjecia w większym rozmiarze na maila: warna.strzelecka@gmail.com?
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2015-12-21, 22:55   

O kurczę, faktycznie, szczęśliwy pies! :mrgreen: Chyba miał nosa, kiedy sobie wybierał DT, bo wygląda, jakby był z Wami od zawsze :D
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-21, 23:48   

Oj Egon ale jestes śliczny! :) ) a co sie dzieje z oczkiem? bo wygladają jak dwa karmelki słodkie!
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Damian i Egon 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 05 Gru 2015
Posty: 12
Skąd: wrocław
Wysłany: 2015-12-26, 12:37   

Co tam u Egonka, ostatni tydzien spędziliśmy u weterynarza, okazuje sie, ze psiakowi spadają czerwone krwinki, wciąź nie ma diagnozy, uszka i łapki są juz zdrowe i wkrotce bedziemy zabierac sie za jajeczka. Ogolnie samopoczucie psiaka jest super, widać, ze chce z nami zostać, ze jest kochanny i pelny szczescia :lol: mamy nadzieje, ze zdrowotnie wszystko bedzie dobrze, trzymajcie kciuki za Egonka :-D :-D
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-01-04, 20:44   

Kochani!
Inaczej być nie mogło! Egon zostaje w domu tymczasowym u Damiana i Patryka :)
Bardzo się cieszę, że Egonek trafił właśnie tam! Mam nadzieję, że będzie Wam wszystkim jeszcze wspanialej niż jest teraz. :lol: 3 mam za Was kciuki :) ))
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
Sylwia, Abra i Felek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 870
Skąd: Kielce
Wysłany: 2016-01-04, 21:37   

Gratulujemy! :)
_________________
Pozdrawiamy!
Sylwia, Karolina, Abra i Felek :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 46
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7073
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-01-05, 07:46   

Jak zdrówko Egonka ?
no i oczywiście gratulacje :-)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Milena i Kosmo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-01-05, 08:06   

W zasadzie była to miłość od pierwszego wejrzenia więc innego zakończenia tej historii być nie mogło :mrgreen:
_________________
Pozdrawiają
Milena, Tomek i Kosmo Kosmo'wski
 
 
Piara 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-01-05, 10:14   

Wiedzialam, ze tak to sie skonczy :lol: :lol: :lol: Serdeczne gratulacje i mam nadzieje, ze do zobaczenia.
Pozdrawiamy Dagmara, Piarka i Jerome
 
 
Damian i Egon 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 05 Gru 2015
Posty: 12
Skąd: wrocław
Wysłany: 2016-01-14, 18:13   

Uwaga uwaga, oglaszamy ze od dzisiaj Egon jest najzdrowszym psiakiem swiata:) Troszku nam zeszlo na podreperowywaniu zdrowia ale po trzech tygodniach antybiotyku wyniki sa jak z ksiazki :) Droga eliminacji wyszlo, ze przyplatala sie do Egona mykoplazma - tutaj dodajcie sobie pare bluzgow na to zyjatko, ja nie moge bo nas zablokuja :) Nadeszla wiec wielkopomna chwila jajeczek - przyszly tydzien to ostatni plodny tydzien Egona wiec zapraszamy wszystkie futrzaste dziewczynki chcace wydac na swiat zdrowe i energiczne potomstwo (joke).

Piarka,male mialabys chlopaka z Egona:) Na spacerze bankowo sie w nim zadurzysz :) A przy okazji chcielibysmy podziekowac Dagmarze i Jeromowi za to, ze postanowili nie sprawdzac czy wszystkie skarpetki w szufladzie maja swoja pare :) I zapraszamy na spacer po oltaszynskich bezdrozach :)

To tyle, machamy wszystkimi lapami kazdemu kto juz ma swoja psia milosc i kazdemu kto jeszcze nie ma ale sie zastanawia czy tutaj ja znajdzie - odpowiedz prosta: tak, mala puszysta kulka jest pewnym argumentem ale ja Egona nie zamienilbym na zadnego szczeniaka prosto od matki!
 
 
Milena i Kosmo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-01-14, 18:18   

Damian i Egon napisał/a:
mala puszysta kulka jest pewnym argumentem ale ja Egona nie zamienilbym na zadnego szczeniaka prosto od matki!


Damianie, głoś te słowa na prawo i lewo :D
będziemy Ci za to dozgonnie wdzięczne ;)

Poza tym bardzo się cieszę, że Egon jest zdrowy !
Zresztą, jest w cudownym domku, więc po co ma chorować 8-)
_________________
Pozdrawiają
Milena, Tomek i Kosmo Kosmo'wski
 
 
Damian i Egon 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 05 Gru 2015
Posty: 12
Skąd: wrocław
Wysłany: 2016-03-27, 21:10   

Witam, witam to ja Egon :)
Jestescie pewnie ciekaw co u mnie nowego, więc tak: wracam prędko do zdrowia, łapki i uszka wyleczone, jednak ostatnio miałem problem z uczuleniem na obroże "foresto", swędziało wszędzie, ale dzięki Damianowi i lekarzowi weterynarii wszystko wróciło do normy, poza tym dużo spacerujemy, mam pełno nowych przyjaciół tych psich i ludzkich, czasami uda mi się podkraść skarpetkę ale nikt na mnie nie krzyczy :) Aktualnie cieszymy się wiosną i wycieczkami do parków :) Pozdrawiam Egon wow wow :lol:

egon1.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 41.78 KB

egon2.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 33.58 KB

egon3.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 52.94 KB

 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-03-28, 16:41   

Cześć Egon chłopaku! :)
Jak dobrze, że już z uszami lepiej :D Co Ty byś bez tego Damiana zrobił :D

To w takim bądź razie do zobaczenia nie długo w jednym z parków :) jak tylko Abby zaszczepimy na wściekliznę zorganizujemy spotkanie wrocławskich goldenów :)
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
nebia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-29, 10:32   

Ależ on miny robi do zdjęć :-D
 
 
Damian i Egon 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 05 Gru 2015
Posty: 12
Skąd: wrocław
Wysłany: 2016-05-24, 10:32   

Egon - ciąg dalszy historii. A w zasadzie bajki:) To przeinteligentny rozrabiaka a razarem największy słodziak świata :) Wiosna to czas szaleństw i Egon dobrze sobie zdaje z tego sprawę. Zalicza każde jezioro, rzękę, kawałek wodnego oczka, każdą większą kałużę. Czasami zmienia kolor na biszkoptowo-czarny:) I biega za piłką jak petarda, jeszcze tylko trzeba nauczyć go żeby ją pzynosił bo zazwyczaj jest tak, że sam muszę ganiać. Widać, że nie markował nigdy kaczek :P Jakkolwiek uwielbia taplać się w błocie, pod prysznic nie wchodzi już tak chętnie ale kilka trików i pozycji jogi i taram - lśniące futerko. Za to wycieranie to świetna zabawa, może godzinami paradować nakryty ręcznikiem.
Egon jest przegrzecznym psem, zazwyczaj słucha się ale wystarczy lekko podnieść głos i nagle robi na przekór. Jedyny problem który się pojawił to wiosenne trofea przynoszone z dworu - wtedy warczy i ujada, ale co mnie zdziwiło - nie chce i nie próbuje ugryźć. Wtedy trzeba się trochę nagimnastykować bo za smaczek (nawet najpyszniejszy) trofea nie chce oddać. Podobnie sytuacja wyglądała z gryzakami z zoologicznego (kość, suche ucho), jednak odrobina cierpliwości i teraz sprawa wygląda tak, że jak dostaje gryzak to najpierw szczeka przed nim i dopiero gdy walnę się obok Egona na dywanie i głaszcze go, zaczyna wesoło obgryzać nowe cudo.
Ma już własny plan dnia - gdy wracam wcześniej z pracy zastaję go pogrążonego we śnie. Podobnie jest w wolne dni - do 17 psa nie ma. Za to później energi rozpiera - ciągle domaga się zabawy. Jest niezwykle wesoły, chętnie bawi się z okolicznymi psami a ludzi uwielbia najbardziej na świecie. Jest gwiazdą każdej imprezy - niech tylko ktoś nie zwraca na niego uwagi to już się sam przypomni :)
To tyle, pozdrawiamy :)
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-30, 08:41   

Dzięki za wieści o Egonku :lol: Fajnie, że jest takim pociesznym goldenkiem, który nie sprawia większych problemów;) Jak macie jakieś zdjęcia to chętnie powzdychamy do tej kochanej mordeczki!
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Ewelina, Adam i Blues 
WARTA GOLDENA

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 659
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2019-11-24, 18:55   

Wieści o Egonku:)
Cytat:
Mijają cztery lata od adopcji Egona i z całym przekonaniem muszę napisać, że decyzja o przygarnięciu tego futrzastego szczęścia była najlepszą decyzją życia. Mimo już dojrzałego wieku ośmiu lat Egonko jest wciąż tym samym zwariowanym szczeniakiem, który pojawił się u nas pierwszego dnia 😊 Zawsze wszędzie go pełno i żywo domaga się uwagi, che uczestniczyć we wszystkich czynnościach i wszystkim się interesuje. Uwielbia dzieci i w ich obecności staje się z miejsca czujnym opiekunem, pogodnie nastawiony jest do wszystkich ludzi i przyjaźnie obchodzi się z innymi zwierzakami. Radosny i wiecznie gotowy do zabawy - taki właśnie jest Egonek. Latka jednak lecą i w ostatnim czasie zdiagnozowano niewydolność tarczycy. Sytuacja jest jednak opanowana i psiak dzielnie połyka codzienną tabletkę, dzięki czemu wyniki hormonów tarczycy szybko wróciły do normy i są regularnie kontrolowane przez specjalistę. Atopię także trzymamy w ryzach dzięki starannie dobranej karmie. Egon tryska energią i można śmiało powiedzieć, że jest najszczęśliwszym psiakiem pod słońcem.
_________________
Pozdrawiamy
Ewelina, Adam i Blues
 
 
Ewelina, Adam i Blues 
WARTA GOLDENA

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 659
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2019-11-24, 18:57   

_________________
Pozdrawiamy
Ewelina, Adam i Blues
 
 
Ewelina, Adam i Blues 
WARTA GOLDENA

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 659
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2019-11-24, 18:57   

_________________
Pozdrawiamy
Ewelina, Adam i Blues
 
 
Enka_Arka_Sanka 
WARTA GOLDENA

Wiek: 33
Dołączyła: 25 Sty 2023
Posty: 362
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2024-07-06, 11:29   

Dodarła do nas smutna wiadomość od Pana Damiana :

Z ogromnym bólem informuję, że wczoraj (04.07.2024) Egon przeszedł za tęczowy most. Za cztery miesiące skończyłby 13 lat. Dziękuję, że dzięki Fundacji mogłem się cieszyć najlepszym przyjacielem przez prawie 9 lat.
_________________
Enka_i_piesełki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant