Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BEMOL - 402
Autor Wiadomość
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2017-03-27, 10:00   

Cudownie widzieć ten śliczny pyszczek :-D
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Kasia Bemol 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-21, 00:46   

Odzywam się, ponieważ chciałam Wam opisać niespodziankę :) Znalazła się właścicielka Bemolka któremu jak się okazuje na imię było Seba. Byłam naprawdę bardzo zaskoczona kiedy dostałam od niej list na messengerze, streszczając dłuższą opowieść, jest to młoda dziewczyna, która wyjechała do pracy w Anglii, a psem miał się zająć jakiś wujek na wsi. Przez 2 lata dostawała od mamy wiadomości, że pies ma się świetnie, aż do chwili, kiedy postanowiła przyjechać po pieska i zabrać go ze sobą. Wtedy mama przyznała się, że rok temu oddali psa do schroniska. Stanu psa w którym został oddany jako anonimowa znajda i postępowania rodziny nie skomentuję. Natomiast Laura - właścicielka Seby/Bemolka skontaktowała się ze schroniskiem, skąd trafiła na fundację, gdzie ktoś jej podał mój namiar :) W efekcie Laura postanowiła nie odbierać psa, który zostaje u nas, a ja dowiedziałam się czegoś o jego historii, no i wreszcie wiem ile ma lat :) Tutaj rzeczywiście szacowaliśmy dobrze, bo Bemolek w lutym skończył 12 lat.

A druga nowość - no powiedzmy nowość ;-) w życiu Bemolka to koleżanka - Aria. Stwierdziliśmy, że staremu psu też coś się od życia należy i sprawiliśmy mu super dziewczynę, dwuletnią onkę. Bemolek wyszedł na spacerek, poznał się z panną, przepisowo powąchawszy to co najciekawsze :) i jak na macho przystało postanowić zgrabnie na dziewczynę wskoczyć i zademonstrować pełnie swojej męskości... Hmmm nie wiem czy zdradzać ale raczej to skakanie nie wyszło ;-) Ale jakieś plusy kumpela ma: pani kupiła drugie posłanie więc Bemolisko ma teraz 2, a smarkula śpi na podłodze, misiak też dołączył do pluszakowej obstawy Bemolka, a Aria musi się zadowolić butami domowników :D Tylko michy Arii, pani broni jak niepodległości, a przecież pies głodny drugą michą by nie pogardził ;-) Serdecznie pozdrawiamy!

untitled-161-2.jpg
Plik ściągnięto 25 raz(y) 188.46 KB

untitled-135.jpg
Plik ściągnięto 29 raz(y) 246.23 KB

 
 
Kasia Bemol 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-21, 00:49   

I jeszcze kilka wspólnych fotek :)

untitled-199-2-Edit.jpg
A tu korzystamy ze słoneczka :)
Plik ściągnięto 25 raz(y) 147.46 KB

untitled-206.jpg
Plik ściągnięto 34 raz(y) 406.23 KB

untitled-286.jpg
Plik ściągnięto 27 raz(y) 239.34 KB

 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2017-06-21, 07:42   

Fajnie, że ma koleżankę i że sie razem dobrze dogadują .
Bemolek piękny jak zawsze :serce:
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-21, 08:22   

Pani Kasiu, rzeczywiscie napisała do nas dziewczyna parę dni temu i sama z nią rozmawiałam. Mówiła właśnie o 12letnim psiaku, którego jej mama oddała do schroniska rok temu w Zielonej Górze. Wysłałam jej wątek tutaj do forum z pytaniem czy rozpoznaje psiaka, tym samym pisząc że nie był on oddany lecz porzucony w lesie w tragicznym stanie skóry a schronisko go znalazło. Niestety nie odpisała mi czy rozpoznaje Bemola jako swojego psa. Widocznie po nitce do kłębka znalazła Panią na fb i postanowiła sama nawiązać kontakt. Przykra sprawa :( ale ważne że teraz Bemol ma u Pani cudowna emeryturę w towarzystwie młodej damy :)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-21, 09:44   

Tylko przykro, że doprowadzili psa do takiego stanu.
Najważniejsze, że teraz ma bardzo dobrze.
Pozdrawiamy, zdjęcia piękne.
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-06, 16:43   

Dostaliśmy wiadomość, że wczoraj we śnie odszedł Bemolek...
Śpij kochany spokojnie :(
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant