Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ASTON - 432
Autor Wiadomość
Beata i Mała Mi 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 342
Skąd: Dziemiany
Wysłany: 2020-07-28, 09:03   

Przesyłamy zdjęcia przystojniaka :-)











Aston.4.jpg
Plik ściągnięto 3458 raz(y) 166.47 KB

Aston.3.jpg
Plik ściągnięto 3458 raz(y) 74.65 KB

Aston.2.jpg
Plik ściągnięto 3458 raz(y) 139.25 KB

Aston.1a.jpg
Plik ściągnięto 3458 raz(y) 192.63 KB

Aston.jpg
Plik ściągnięto 3458 raz(y) 186.72 KB

_________________
Pozdrawiam
Beata, Chanel i Mała Mi
 
 
Beata i Mała Mi 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 342
Skąd: Dziemiany
Wysłany: 2022-04-20, 20:30   

Niestety 16.04.2022r. Aston odszedł za Tęczowy Most. Słowa Pani Aliny łamią serce: "W sobotę musieliśmy się pożegnać. Przegraliśmy walkę z nowotworem.
Byłeś cudownym psem kochającym wszystko i wszystkich. Będzie mi bardzo ciebie brakować. Do zobaczenia kiedyś Astonku." Bardzo nam przykro i ogromnie współczujemy.
_________________
Pozdrawiam
Beata, Chanel i Mała Mi
 
 
Beata i Mała Mi 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 342
Skąd: Dziemiany
Wysłany: 2022-07-06, 14:33   

Pożegnanie Astona, które zostało opublikowane dnia 10.05. "Smutny to czas, w którym tak często przychodzi nam żegnać naszych podopiecznych. Dzisiaj wspominamy Astona. 💔
Ten cudowny pies został przekazany pod opiekę Fundacji w 2017 roku. Miał wówczas cztery lata. Niestety trudna sytuacja rodzinna zmusiła właścicielkę Astonka do podjęcia bolesnej decyzji o rozstaniu. Zanim jednak trafił do Domu Stałego zamieszkał u Agnieszki oraz jej męża, dzięki którym upewniliśmy się, że Aston to prawdziwy golden na medal - gotowy, aby wyruszyć na spotkanie swych nowych właścicieli.
Piesek zamieszkał u pani Aliny oraz jej rodziny i odtąd jego codzienność wypełniały zabawy u boku troskliwych opiekunów. Ogromnie nas cieszyły wszelkie wpisy na forum z cyklu "Astusiowy pamiętnik". Radość z nich płynąca upewniała nas w przekonaniu, ze kolejny Złoty Pies trafił pod właściwą opiekę.
Niestety Astonek poważnie zachorował i w krótkim czasie przegrał walkę z nowotworem.
**********
Dziękujemy wszystkim osobom, w których życiu zagościł Aston.
Pani Joannie dziękujemy za zaufanie, Agnieszce dziękujemy za zapewnienie pieskowi Domu Tymczasowego, ale przede wszystkim dziękujemy Pani Alinie oraz jej rodzinie za wspaniały Dom podarowany Astonowi.
Wiemy jak bardzo boli strata psiego towarzysza, jaka pustka wypełnia codzienność bez tego, który merdającym ogonem witał nas każdego dnia, dlatego bardzo współczujemy straty. Ogromnie nam przykro, że kolejny wspaniały przyjaciel powędrował za Tęczowy Most w smutku pozostawiając swych opiekunów.
Astonku,
niedawno obchodziłbyś swoje dziewiąte urodziny ze swoją kochającą rodziną. Niestety pewnie świętujesz wśród przyjaciół, za którymi my tutaj tak bardzo tęsknimy. Chciałoby się powiedzieć, że za szybko tam pobiegłeś, ale choroba rządzi się swoimi prawami i niestety zbyt często wygrywa. Dziękujemy, że byłeś z nami piesku."
_________________
Pozdrawiam
Beata, Chanel i Mała Mi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant