Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MILA ma już dom w Jaworniku - 486
Autor Wiadomość
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-07, 15:54   

Ważny dzień dla Milusi! Po wczorajszych szczepieniach...dostała od pani doktor zielone światło, by poszaleć z innymi psiakami😍

_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-09, 11:35   

MILA i jej harce :)

https://youtu.be/3HpdnCWTGc4
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Agnieszka-Daisy 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 44
Dołączyła: 14 Kwi 2017
Posty: 54
Skąd: Łuczyce
Wysłany: 2018-02-11, 17:23   

Kochani,
Mila szaleje jak szczeniaczek. Swietnie dogaduje sie z wszystkimi psiakami, a jak ktorys jest bardziej dominujacy, to okazuje uleglosc. Nabiera odwagi w zabawach z dnia na dzien. W domu wszystko jest dla niej nowe ale szybko sie przyzwyczaja. Troche broni swojego pozywienia gdy podchodzi inny pies ale skarcona od razu reaguje grzecznie i dostosowuje sie do komendy. Na spacerach ladnie chodzi na smyczy. Jedynie podroz samochodem zawsze jeszcze konczy sie wymiotami, mimo nie karmienia jej przed podroza. Ale mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia. Do samochodu trzeba ja wsadzic ale potrafi sie juz spokojnie polozyc, bo kojarzy podroz autem nie tylko z weterynarzem ale tez przyjemnymi wyprawami.
Jak wspominalam wczesniej: pies-anioł <3
I juz lezakuje na kanapie z reszta bandy :)
_________________
Agnieszka- Daisy i Perro
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-14, 10:05   

_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2018-02-16, 21:11   

Mila od dziś w swoim domku stałym. Na razie poznaje dom i domowników. Podróż odbyła się bez większych niespodzianek. Całą drogę była bardzo grzeczna, pod koniec nawet na chwilkę sobie usnęła. Bardzo lubi zaglądać do kuchni. Cały czas merda ogonkiem więc może nie jest bardzo zestresowana. Jutro postaram się dodać zdjęcia. Wielkie podziękowania za wspaniałą opiekę nad Milą Pani Agnieszce i wszystkim tym którzy sprawili że Mila jest już z nami.
_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-17, 07:42   

Witajcie kochani:) czekamy na Wasze wpisy! Jak minęła 1 noc?
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2018-02-17, 22:32   





Witamy ponownie. Noc Milci minęła bardzo spokojnie. Wybrała sobie kanapę do spania i do rana przespała bardzo spokojnie. Dziś pokonała ostatniego demona jakim były schody w domu, bo wczoraj i jeszcze dziś z rana musiałam ją znosić po schodach ale już przy kolejnym wyjściu z domu sama zbiegła ze schodów i chyba tak jej się spodobało że zrobiła to kilka razy pod rząd, teraz biega już jak szalona. Mila poznała dzisiaj również nowych przyjaciół jakimi są króliki, zaglądała do nich ochoczo. Bardzo szybko nam zaufała, nieustannie chce się przytulać jednak jej ulubionym miejscem w domu jest kuchnia, bardzo szybko się uczy, jest strasznie mądrą dziewczynką. Jesteśmy nią zachwyceni nie sądziłam że aż tak łatwo będzie. Strasznie nerwowo reaguje na każde dźwięki, ale myślę że z czasem przywyknie i zrozumie że nic złego już ją nie spotka, że już nigdy nie będzie głodna i nikt ją nie skrzywdzi.
_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-18, 13:54   

Piękna niunia i super zdjęcia!
Miziaki dla Mili, jest bardzo dzielna 😊
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2018-02-19, 11:50   

Witam to znowu my. Niedziela upłynęła nam na wspólnych zabawach i wylegiwaniu się na kanapie. Byliśmy również z Milcią na spacerze żeby poznała także okolice, zamierzamy w najbliższym czasie wybrać się na krótką przejażdżkę samochodem żeby Milcia powoli przyzwyczajała się że podróżowanie nie jest takie złe i żeby pozbyła się choroby lokomocyjnej. Teraz sobie spokojnie śpi, jak aniołek, nabiera siły przed kolejnymi zabawami na śniegu na które zaraz się wybierzemy. A to kilka zdjęć z porannej zabawy



_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-19, 12:19   

Proszę proszę, taki śnieg u was?! :)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2018-02-20, 12:04   

Bardzo się cieszę, że tak szybko się przyzwyczaja do nowego domku :) Jest przesłodką istotką!
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Ester55
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-23, 14:11   

Piekny pies :)
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2018-02-25, 19:21   






Witam, dawno nas nie było ale na bieżąco wrzucam zdjęcia na FB. Milcia jest bardzo grzeczną i inteligentną dziewczynką , bardzo szybko nam zaufała. Wnosi do naszego domu dużo radości i mamy nadzieję że ona również jest szczęśliwa.
_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-26, 09:40   

Ale macie tereny na spacerki, nono!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Magda i Majlo 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 15 Mar 2018
Posty: 208
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-04-23, 10:23   

kilka słów o Mili :

"Witam.
Mila wprowadziła do naszego domu tyle energii że można byłoby nią obdzielić całe schronisko. Jest niesamowitą radosną i strasznie przytulaśną istotką. Czasem tak rozrabia że boję się żeby sobie coś nie zrobiła przez swoje wygłupy. Jak na razie nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Mam tylko wrażenie że często się drapie, ale nie zauważyłam oznak uczulenia. Kąpiel już w domu zaliczyła i dobrze to zniosła nie było żadnych protestów. Zdjęcia na bieżąco wrzucam na chatę.
Pozdrawiam. Monika Kalista Dańda"
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-02-14, 18:34   

Witam, dawno nas nie było. Kilka słów o naszej kochanej MILI. Jest bardzo energicznym i żywiołowym psiakiem, a zarazem strasznym przytulaskiem i bardzo grzecznym i posłusznym naszym oczkiem w głowie. Na szczęście na razie zdrowie i apetyt jej dopisuje. Mam tylko wrażenie że brakuje jej towarzystwa czworonożnego przyjaciela. Bo jak się jakiś mały kundelek dostanie na nasze podwórko to Mila szaleje. Dużych psów natomiast się boi i od razu przyjmuje pozycję poddawania się. W sobotę 16.02.2019 będziemy obchodzić urodziny Mili, w ten dzień do nas przyszła i uznaliśmy że wtedy będziemy obchodzić jej urodziny. Teraz jak ja to piszę to leży koło mnie na tapczanie i spokojnie sobie śpi. Anioł nie pies. Nawet nie byłam sobie w stanie wyobrazić że do mojego domu trafi tak wspaniały pies, tak ufny, taki szczęśliwy za każdym razem jak wchodzę do domu. Zastanawiam się ile w niej musi być miłości do człowieka, choć w przeszłości została skrzywdzona. Kochamy ją bardzo.




_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-02-15, 09:48   

Czy ten Anioł jedzie z nami na zjazd? ;)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-02-27, 17:15   

Wczoraj byłyśmy z Milą u weta zrobić jej badania tak na wszelki wypadek. Wklejone na forum wewnętrzne. Nasza wet napisała mi:Jeśli chodzi o wyniki to konieczne było by za około pół roku powtórzenie badania w kierunku tarczycy ponieważ ma wynik na granicy normy .
W kale nie było jaj ani pasożytów.
Milka była bardzo dzielna nawet się nie skrzywiła przy pobieraniu krwi. To naprawdę dzielna i bardzo bardzo grzeczna dziewczynka.
_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-09-05, 17:14   

Witam. Wraz z Milą pozdrawiamy serdecznie z wakacji nad morzem. Mila ma się bardzo dobrze, razem dużo spacerujemy, biega radośnie po plaży, łapie fale. Jest bardzo grzeczna, zawsze przybiega na przywołanie. Byliśmy również na wycieczce kolejką wąskotorową w Trzęsaczu. Mila ogólnie wzbudza zachwyt u ludzi. Wszyscy mówią jaka jest śliczna i grzeczna. Jesteśmy z niej bardzo dumni.
_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-09-05, 17:41   

Witam. Wraz z Milą pozdrawiamy serdecznie z wakacji nad morzem. Mila ma się bardzo dobrze, razem dużo spacerujemy, biega radośnie po plaży, łapie fale. Jest bardzo grzeczna, zawsze przybiega na przywołanie. Byliśmy również na wycieczce kolejką wąskotorową w Trzęsaczu. Mila ogólnie wzbudza zachwyt u ludzi. Wszyscy mówią jaka jest śliczna i grzeczna. Jesteśmy z niej bardzo dumni.
_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-11-13, 12:26   

Witam. Przekazuję najnowsze wiadomości z mojego domu. Otóż matka w sobotę przyprowadziła mi do domu siostrę. Taką malutką rudą Tosię. Na razie się poznajemy . Ona próbuje mnie naśladować we wszystkim. Ja mam jednak na razie do niej ograniczone zaufanie, ale myślę że jak się dłużej poznamy to się pokochamy. Mama mnie rozpieszcza tuli i całuje i ciągle powtarza że nie mogę się jej bać. Tosia też się trochę boi bo długi czas spędziła w schronisku a tam nie miała lekko. Ok to na razie tyle ode mnie. Dam znać za jakiś czas co u nas słychać.
_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Paula i Dexter 


Dołączyła: 09 Sty 2022
Posty: 90
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-04-04, 19:49   

U Mili wszystko w porządku. W zeszłym roku zmagała się z problemami jelitowymi, miała bakterię coli. Na chwilę obecną wszystko jest już pod kontrolą. Mila od roku jest na diecie ułożonej przez dr. Agnieszkę Cholewiak-Góralczyk.
Mila ma siostrę Tosię, z którą się dogaduje i szaleje (i od której nauczyła się szczekać :P ).

W poniedziałek Mila miała przeprowadzoną sanację i teraz może cieszyć się pięknym uśmiechem :)

Mila 2.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 151.35 KB

Mila 1.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 124.22 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant