Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MISIEK - 4
Autor Wiadomość
Pablo 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 75
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-06, 22:39   

Ucałuj Misia ode mnie!!! Pozdrawiam Was serdecznie!!
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-06, 22:47   

On już jest zacałowany na amen, ale nie ma sprawy :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Magda Noblowa 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 1032
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2010-12-07, 10:10   

Zawsze możesz go zacałować na więcej amenów :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-07, 10:24   

:buzki: :pies: już, zrobione
tylko sam zainteresowany ma mnie już chyba dość :rotfl:

Pawle, a może byś miał ochotę nas już odwiedzić? Nie wiem czy to nie za wcześnie, ale w ten czwartek minie 4 tygodnie.
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-07, 13:52   

Kasia i Misio napisał/a:
:buzki: :pies: już, zrobione
tylko sam zainteresowany ma mnie już chyba dość :rotfl:


no no, ale Miśkowi się powodzi :lol:
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-07, 14:21   

a jakże :lol: staramy się :lol:
ale on się niestety nie daje tak miziać bez końca, cały czas jeszcze się tego uczymy...
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-07, 20:27   

Spokojnie z czasem to pokocha i będziecie mieli tego dość :-)
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-07, 21:55   

Oj czekam na to cały czas :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Monika Diunowa 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 174
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-12-07, 22:59   

Ale przystojniak z tego Misiaka ;-) od nas też całuski :buzki: to teraz będzie amen, amen ;-)
_________________
Monika, Konrad, Marceli, Nikuś, Diuna & Cleo :-)

Nie idź przede mną bo mogę za Tobą nie nadążyć...
Nie idź za mną bo nie umiem prowadzić...
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
 
 
Pablo 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 75
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-08, 07:29   

Dzięki Kasiu, ale boję się, że mógłbym go Wam porawć ;-) Niech jeszcze trochę czasu minie... (dla mojego dobra ;-) )
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-08, 07:59   

Monika Diunowa napisał/a:
Ale przystojniak z tego Misiaka ;-) od nas też całuski :buzki: to teraz będzie amen, amen ;-)


Dziękujemy bardzo :) i wzajemnie :buzki: dla Diuny - widziałam na zdjęciach jak od razu zaprzyjaźniła się z Waszym synkiem - to na prawdę super psica :)
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-08, 08:03   

Pablo napisał/a:
Dzięki Kasiu, ale boję się, że mógłbym go Wam porawć ;-) Niech jeszcze trochę czasu minie... (dla mojego dobra ;-) )


Ok, Pawle, będziemy czekać aż będziesz na to gotowy. My zapraszamy kiedy tylko się zdecydujesz :)
A z tym porwaniem, to spokojnie - Miniuś ma dobrą ochronę - w nowe miejsca chodzi tylko za dziećmi :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-08, 12:01   

I jeszcze z ciekawostek na temat "odpowiedzialnych" właścicieli psów. Żeby nie było, że taka mądra się czuję, ale.... ale:
dzisiaj na łące przybiegło do nas stadko psów, jak się później okazało 2 sunie i 3 dorosłe psy. Z tego towarzystwa tylko jedna sunia była po sterylce.
Grupce przewodniczył bardzo duży starszy owczarek niemiecki, wyraźnie dominant zmierzający na wprost, szybkim krokiem na mnie i na Miśka. Nie wyglądał jednak na "mordercę" więc to co mogłam zrobić w ciągu tych paru sekund to puścić Miśkowi smycz a sama stanęłam po prostu bokiem do nadchodzącego owczarka.
Misio nie zaczepia, uznał silniejszego, ja też okazałam się "niegroźna" więc wszystko było w porządku, Misiek zaczął się bawić z pozostałymi członkami sfory. Za chwilę zjawili się właściciele, psy nadal się bawiły. Misio nawet zdążył dosyć dosadnie wyrazić swoje uczucia wobec labradorki (dorastamy :!: ).
W pewnym momencie owczarek - dominant wbił sobie kawałek patyka w zęby i zakleszczył pod podniebieniem do tego stopnia, że potrzebował pomocy ludzi. Czym prędzej wzięłam Miśka na smycz i stanęłam z nim z daleka od owczarka, bo wiedziałam czym to się może skończyć. Niestety właścicielka owczarka zaraz po wydobyciu patyka z paszczy zaczęła iść w naszym kierunku, no i rzecz jasna starcie - owczarek musiał udowodnić że dalej on tu rządzi, że ma siłę. Misiek się poddał i za moment byłoby już znowu ok, ale beztroska właścicielka owczarka złapała go za obrożę (smyczy brak) i zaczęła krzyczeć na niego, no więc znów wark, za który tym razem pies dostał od niej po głowie. W efekcie wyrwał się właścicielce i rzucił z zębami na Miśka, a Misio widząc że tamten obrywa postanowił pokazać, że też ma zęby. Sytuacja po prostu książkowa...
Ostatecznie owczarek został odciągnięty za obrożę w stronę domu i w ten sposób się psy rozstały. Teraz już wiem, że jeśli znów spotkamy się na tej samej łące, to owczarek na 90% zaatakuje Miśka bez ostrzeżenia... A ja niestety jak chodzi o wyszczerzone zęby to cykor jestem, więc nie wiem czy odważę się stanąć pomiędzy nimi.
A już zupełnie ręce mi opadły jak usłyszałam komentarze "psiarzy" zdziwionymi głosami: "Dlaczego się rzucił, no co mu odbiło? Przecież wcześniej się bawiły..."
Już chyba wcześniej pisałam, że "Sygnały uspokajające" to powinna być lektura obowiązkowa w podstawówce, tylko teraz jeszcze mogę dodać, że czytanie ma być ze zrozumieniem, bo już się zdążyłam przekonać, że niektórym tylko przeczytać niestety nie wystarczy.
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2010-12-08, 22:22   

:hejka: :okok:
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-09, 21:19   

Dzisiaj minęło nam 4 tygodnie razem, a że to ponoć minimalny czas adaptacji, toteż Misio dostał dzisiaj swojej pierwszej w naszym domku głupawki :mrgreen:

Tak wyglądało spotkanie z nową piłeczką - bawił się prawie godzinę:

Zjem cię...


Nawet jak teraz mi uciekniesz to zjem cię później..


Mam... :mrgreen:


A tak ładnie umiem prosić - co chwilę :-D


A tu już standardowe miziaki:


Ostatnio nam Misio strasznie zrudział - w ciągu ostatniego tygodnia wyszło mu strasznie dużo takiego jasnego puszku i zostało rude:



A w ogóle to taki jestem piękny :lol:


I jeszcze podwozie ;) :
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Monika Diunowa 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 174
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-12-09, 22:57   

Cudny rudzielec :-) widać, że jest u Was szczęśliwy. Diunka jak na razie nie umie się bawić niczym, jedynie pomiętoli skarpetkę :roll:
_________________
Monika, Konrad, Marceli, Nikuś, Diuna & Cleo :-)

Nie idź przede mną bo mogę za Tobą nie nadążyć...
Nie idź za mną bo nie umiem prowadzić...
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
 
 
Magda Noblowa 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 1032
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2010-12-10, 20:18   

Pięknieje Wam Misio :-D I naprawdę widać, że jest szczęsliwy :-D
Misiaczku, gratuluję głupawki :mrgreen:
_________________
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
 
 
 
Pablo 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 75
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-10, 22:50   

Jejku!! Jak cudownie!!! Jestem tak niesamowicie szczęśliwy, że Misiek do Was trafił!!!!!!!!! Pozdrawiam z całego serca i dziękuję raz jeszcze!!
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-10, 23:46   

Paweł - to my dziękujemy jeszcze raz - oddałeś nam największy skarb.
Dziękujemy :buziak:
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-11, 23:41   

Magda Noblowa napisał/a:
Pięknieje Wam Misio :-D I naprawdę widać, że jest szczęsliwy :-D
Misiaczku, gratuluję głupawki :mrgreen:


Miniuś oczywiście pięknieje, ale też ostatnio bardzo nam wychudł - tzn optycznie, bo wyszło mu dużo takiego puszku, wagowo cały czas duży miś ;)
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-15, 16:34   

No i jesteśmy już po operacji, Miniuś powoli dochodzi do siebie, jest na lekach przeciwbólowych, więc nie powinien odczuwać bólu - zresztą nic nie wskazuje na to żeby się ból pojawił. Wygląda oczywiście nie najlepiej, ale też nie tragicznie. Jak na tą chwilę największą krzywdą jest chyba kołnierz... ale tu na razie nic nie poradzimy :bezradny:
Na pewno będziemy się starali, żeby przetrwał to wszystko jak najlepiej.
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-12-15, 19:18   

No to trzymamy kciuki, by Misio doszedł do siebie raz dwa :-)
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
Pablo 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 75
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-17, 06:53   

Trzymajcie się!!!! Jak długo będzie musiał nosić kołnierz? Ajjj!! Ucałuj go ode mnie!!!!!
 
 
Kasia i Misio 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 164
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2010-12-17, 11:22   

Już ucałowany :-D
A kołnierz to na pewno będzie nosił do zdjęcia szwów czyli do 25-tego. Zobaczymy jak to wyglądało, jak się będzie zrastać, bo może się okazać że niestety dłużej...
Na razie jest wszystko ok, oczka wyglądają na prawdę nieźle, trzeba się dobrze przyjrzeć żeby odnaleźć miejsce cięcia i szwy. Do tego jeszcze Miśkowi wyraźnie lepiej się w tej chwili patrzy i już tak nie wysuwa trzeciej powieki.
Kołnierza rzecz jasna nie lubi - nie ma się co dziwić, ale nie jest w nim cały czas - po pierwsze musiałam mu go zdjąć na spacery, bo sobie wymyślił że jak się ma klosz na głowie, to nie wolno robić siusiu... No i po trzech takich "bezowocnych" spacerach doszłam do wniosku że wolę go bardzo pilnować, ale żeby się jednak nie męczył i nie nabawił znowu problemów z pęcherzem.
Zdejmujemy też do jedzenia i do takiej delikatnej zabawy - próbował w kołnierzu gryźć sznurek, ale dało rady :uoee:
A leki przeciwbólowe, które dostał od pani doktor są tak silne, że chłopak cały czas jest w zabawowym nastroju :lol:
Jakoś Misio na pewno dotrwa szczęśliwie do uwolnienia z kołnierza ;-) Na razie tylko zyskał dodatkowy przydomek - kloszard :lol: Zapach też się zgadza, bo po operacji zsiusiał się w samochodzie i "przesiąkł" na wylot, a ze względu na te oczka nie chcę go na razie kąpać.
_________________
Pozdrawiam,
Kasia od Misia
 
 
katarzyna i Lola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 42
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-12-17, 19:38   

Cudny ten Misio i taki szczęśliwy. Ma szczęscie Facet. Dostał cudna rodzinkę w prezencie. Pozdrawiam.
_________________
Katarzyna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant