Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
RENO ma już dom w Bielsku-Białej - 100
Autor Wiadomość
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-12-03, 00:31   

Lukasiu kochany, spóźnione milion buziaków na twój słodki pycholek! Kochaj swoje pańciostwo i braciszka i miej się nam zdrowiutki!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-12-03, 00:38   

Hahahahaha, ja oczywiście, jak zwykle, nieomal z krzesła spadłam :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Renek, ty to masz gadane :D Uwielbiam czytać twoje relacje! I jeszcze do tego się wzruszyłam! Ja tu zaraz podanie w pięciu kopiach ze zdjęciem poślę do tej waszej pańci, żeby mi tu zaraz zdjęcia przysłała. Warciak zadowolony i warciak wymuszający poproszę :P
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
RENÓwki 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 44
Dołączyła: 07 Mar 2012
Posty: 186
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-12-31, 16:51   

Hejka w ten ostatni dzień 2014 roku. Ponieważ pańcia ma nic o nas nie pisze na forum to sobie sam popiszę. (A tak między nami to ona ma teraz czas bo siedzi na L-4 bo miała operację a napisać o nas na forum to jakoś jej ciężko)

U mnie wszystko w porządeczku, zdrówko też jest jak najbardziej okejowskie. Mamy święta i państwo ubrali choinkę. A wiecie co pani wymyśliła. No wymyśliła że w tym roku ubierze choinkę w pierniki, cynamon i plasterki pomarańczki. No to ubrała, ja wchodzę do salonu i czuję miodek i coś słodkiego więc podążam za zapachem do choinki i łap w ząbki piernika. Państwo że nie wolno ja że chcę to zjeść. No koniec końców to dałem się przekonać że nie wolno ale kiełki moje odbite są na pierniczkach. :)

Zdjęcie z pod tytułem "teraz nie ma zabawy" - każdą zabawkę kórą Renuś przyniósł do salonu zabrałem mu i się na niej położyłem. Tam widać wystaje niebieski misu, kawałek sznurka. Teraz się nie bawimy.


Czasem z Renem bawimy się na jego legowsku



Moje nowe legowisko :) - tak zasypiam jak pańciostwo za długo oglądają telewizję. Wtedy nie śpię z nimi w sypialni tylko już zostaję na kanapie. Na szczęście w tych ludzkich głowach jest jakaś część rozumku która mówi "śpiącego nie budzić"



Ktoś mi zajął kanapę - spadać to moje miejsce do kimania, pańcio może na fotelu czytać. Oh te ludziska.




 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2015-01-01, 13:42   

Oj to pozdrowienia dla Pańci i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia :)
A pierniczki z odciskiem ząbków - BEZCENNE !
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-04-10, 12:56   

Gosia zupełnie nie ma czasu na pisanie, czasem tylko poczyta, co się dzieje w Chacie Warciaka.
Rozmawiałam z nią przez telefon i Reno ma się bardzo dobrze, uwielbia się bawić z synem Gosi. Generalnie jest cudownym psem, bardzo grzecznym. Skończył 7 lat i wkrótce Gosia mu zrobi USG całego ciała, żeby sprawdzić, czy nic się nie dzieje.
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
rodzina Zeldy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 25 Sie 2018
Posty: 220
Skąd: Kruszyn Krajeński
Wysłany: 2019-02-19, 13:09   

sms od Gosi:

"Witam serdecznie, Reno ma się dobrze. Odpisze Pani na maila wkleje zdjęcia na Facebook ale dopiero pod koniec tygodnia. Muszę znaleźć trochę czasu. Póki co przesyłam Pani wczorajsze zdjęcia Renia. Może je Pani umieścić na Facebook warty golena"

_________________
Wiesia, Piotr i Zelda :)
 
 
MK_Hektor_Chloe 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lip 2023
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-02-01, 08:10   

Wiadomości od Reno z września 2023:

Reno jak na seniora (wiek około 13 lat) czuje sie całkiem dobrze.
Ma typowe objawy związane z wiekiem.


Poniżej zdjęcia:

image000004(1).jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 73.2 KB

image000002(2).jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 82.05 KB

image000001(1).jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 69.53 KB

image000000(11).jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 73.2 KB

image000003(1).jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 68.06 KB

_________________
Magda_Hektor_Chloe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant