Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TAIGER i LENA - 94 i 105
Autor Wiadomość
Gabiś i Fifi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 307
Skąd: Czarnowo
Wysłany: 2013-04-23, 22:20   

U mnie taki kwiatek czasem kołuje w pralce i śpi :P
_________________
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu.Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas,gdy jesteś równie głodny jak on." - Jack London

*Sara,Arda, FIFI i tymczasowiczka Hira*
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-04-23, 22:32   

Jejku jak się tak napatrzyłam na Tygryska, to już mi lepiej a ta fotka gdzie ma przymknięte oczy (wejść czy nie wejśc) to taki Tygrysek jakiego najbardziej pamiętam..........
A Pańcia więcej kuraka do wody nie wrzuca, bo już więcej się moczyć nie będę :-) :-) Biedaczek pewnie z pół godziny się otrzepywał :-D :-D
Lenusia piękna jak zwykle :-) :-)
A kwiatuszek to taki dość oryginalny :-)
Proszę mocno, mocno wymiziać wszystkie trzy futra z naciskiem na to największe :-) :-)

Grażynko ile Tigerek waży, czy on kiedyś wydorośleje czy zawsze takie chucherko będzie ??
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-23, 22:34   

Cudowne zdjęcia :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-04-23, 22:35   

Gabiś napisał/a:
U mnie taki kwiatek czasem kołuje w pralce i śpi :P


wow, moj jeszcze na to nie wpadł, za młody chyba :-P
ale prania i owszem- pilnuje, łapie przez okienko a najgłupszą minę ma podczas wirowania :rotfl:
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-04-23, 22:42   

TiguLeńscy napisał/a:
dziękujemy za uwagę, mam nadzieję ze nadrobiłam i czujecie się usatysfakcjonowane

Na razie może być 8-)

W upalne dni macie zapewnioną kurtynę wodną- wystarczy kuraka wrzucić do stawu i czekać, aż Tigulec się otrzepie :D I przy okazji zraszacz trawnika ;)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-04-23, 22:44   

Aga, ten kurak to jego kawalerski od Was przywieziony pamiętasz? gdzieś był się schował i właśnie został odkryty na nowo :-)

a waga Taigerka waha się między 30 a 32, teraz jest chyba troszkę więcej ale dokładnie nie wiem bo ważony był w styczniu kiedy mieliśmy te problemy skórne. Wg mnie i weta wygląda dobrze, żeber nie widać a może taka jego uroda że szczupły jest i już. Zresztą ruchu tez ma dużo bo wybieg nieograniczony a on leżeć bezczynnie specjalnie nie lubi, właściwie to tylko po jedzeniu ma dłuższą dżemkę a tak to musi fruwać od samego rana ;-)

właśnie się zerwał bo u nas otwarto sezon na wożenie obornika i wypalanie traw, jak nie zajedzie zapachem to syreny wyją (bo sie u nas we wsi chłopaki w stażaków bawią) i mi dzieci i pieski straszą po nocy :-x
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-04-23, 22:46   

Rufiakowa Amcia napisał/a:
TiguLeńscy napisał/a:
dziękujemy za uwagę, mam nadzieję ze nadrobiłam i czujecie się usatysfakcjonowane

Na razie może być 8-)

W upalne dni macie zapewnioną kurtynę wodną- wystarczy kuraka wrzucić do stawu i czekać, aż Tigulec się otrzepie :D I przy okazji zraszacz trawnika ;)


o tak, właśnie o tym zraszaczu miałam napisać! :mrgreen:
a kurtynę wodną w szczególności upodobały sobie dzieci, nie wiedzieć czemu :roll:
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-04-23, 22:52   

On taki dość wysoki jest, więc liczyłam na to że trochę więcej waży, ale skoro wet mówi że jest ok to tak trzymać, lepiej troszeczkę mniej niż dużo za dużo.
Trufla tez taka chuda długo była, ale to tak jak mówisz nadmiar energii, życie w ciągłym ruchu, jak chłopak trochę spoważnieje to i masy nabierze :-) :-)
A kuraka już pamiętam, u nas był kością niezgody więc zaraz na początku został schowany :-)
Kochana czy Ty się dziwisz, że się Tygrysek na nogi zrywa jak obornik wiozą, toć to najlepsze perfumy w okolicy, on już pewnie nóżkami przebiera kiedy na spacerek pójdziecie aby zażyć tak aromatycznej kąpieli :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-23, 22:53   

Piękne te zdjęcia.. i Lenka i Tigerek.. no a najcudowniejszy kwiatek.. dobrze go podlewałaś skoro tak wyrósł :) Ja muszę jakoś wykombinować kiedy by tu w Wasze strony podjechać, a może i Amelka się skusi :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-04-23, 23:05   

no Kochane, jak takie odważne i chętne jesteście na ten obornik to nie ma sprawy... :mrgreen: my póki co te przyjemności odpuszczamy, dopóki nie przestanie "dymić" bo mam problem z kręgosłupem i nie dam rady ich kąpać a do domu takich też nie wpuszcze 8-) a wciąż mam w pamięci poprzedni sezon :uoee: . Ale jakbyśmy gdzieś w głęboki las podjechały to czemu nie, na pewno będzie wesoło a Taiger byłby szczęśliwy, ze ma kolegę biegacza bo Lena niezbyt chętna :-)

Aga, nasz wet to już robi minę jak ja chce Taigera na wage wstawić i wie ze zaraz spytam czy jest ok :-P , twierdzi, że wygląda dobrze więc też już przestałam w tym temacie mu marudzić ;-) . Za to Lenka na ciągłej diecie, naprawdę troszkę pofolgujemy i już boczki szersze od tyłka... i gdzie tu sprawiedliwość?
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-23, 23:18   

no to co do wagi to macie tak jak u mnie.. Marleyowi żeber nie widać ale bez problemu je wyczujesz.. taki typ choć je jak na ponad 40kg psa.. a Cindzie dam dziennie 10g karmy więcej to po tyg kilo w górę!! Aga, Twój Rufi ma po prostu szeroką klatkę i dlatego patrzysz przez jego pryzmat na inne psiaki.. pięknie wygląda.. :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2013-04-24, 08:55   

cudne zdjęcia :)
U nas też sezon obornikowy jest już otwarty :-P
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-04-30, 09:36   

Jejku!!!! :lol:
Nadrobiłam ostatnie Wasze wpisy i jestem mega "rozchachana" :mrgreen:
Uwielbiam jak w psie stado wplata się (tak perfekcyjnie) kiciuś :rotfl:
Zdjęcia i komentarze do nich jak również opowiastki o psio-kociej rodzinie są dla mnie miodem na serce :serce:
Bosko się macie, więc mam nadzieję, że częściej będziemy mogli Was podglądać ;)
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-04-30, 17:54   

sezon obornikowy otwarty i kleszczowy niestety też, po ostatnim leśnym bieganiu zdjęłam z Taigerka 7 szt :evil: także uważajcie bardzo, obroże już zamówiłam i czekamy na przesyłkę a tymczasem trawę skosiłam a na żadne inne przechadzki się nie wybierzemy...
Taiger uwielbia kosiarke :mrgreen:
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-04-30, 17:55   

Korbulowa Familia napisał/a:
Jejku!!!! :lol:
Nadrobiłam ostatnie Wasze wpisy i jestem mega "rozchachana" :mrgreen:

bardzo nam miło że aż tak poprawiamy niskie/wysokie ciśnienie ;-)
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-04-30, 19:02   

No to ja poproszę Tigusia w oborniku, tzn. wystarczy mi fotka......tak dla jasności :-) :-) Broń Boże nie będę Waszego ukochanego Tygryska zabierać po tak cudownym SPA :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-04-30, 22:41   

Aga, no ale Ty chyba nie myślisz, że ja go w tym oborniku trzymam 2 czy 3 dni :przestraszony:
moje pieski może i mają raj ale nie aż taki...
Ale mogę zarzucić zdjęcie Taigerka i obornika osobno :hyhy:


edytuję
A Taigerka nie oddam! nawet po spa :rotfl:
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-04-30, 22:44   

Heheheh , nie no ma być Tygrysek w oborniku, no nie mów mi proszę, że mu nie pozwalasz na tak aromatyczne kąpiele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-04-30, 23:07   

no wyobraź sobie, że na TO SPA jakoś specjalnie to ja go nigdy nie zachęcam... 8-) ;-)
ale teraz naprawdę wstrzymujemy wszelkie wyjścia bo bardzo boję się kleszczy. A Taiger nauczony, że wychodził biegać z nami (jak widzi te buty to pierwszy ryjek przy drzwiach siedzi) wczoraj i dzisiaj był tak rozzłoszczony, że ciskał się przy bramie nie wiedząc już czy szczekać czy wyć... :roll: :mrgreen: no bo przecież on musi być tam gdzie ja bo jakby mnie potwór w lesie zjadł... to on by pierwszy zwiewał :rotfl:
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-27, 21:30   

Witamy serdecznie po dłuuugiej przerwie...
A u nas wszystko w porządku (bo jakże by inaczej :-P )
W sumie to trochę głupio mi, że tak długo sie nie odzywałam,
na moje usprawiedliwienie mam tylko to, że padł mi dysk w komputerze, straciłam wszystko co miałam :( i długo trwało odnalezienie się na nowym dysku :uoee: ;)
Ale na pocieszenie znalazłam folder z lata ze zdjęciami gotowymi na forum a tu ich nie ma... wobec czego nadrabiamy.
Nasze słodkie pieski mają się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Zdrowotnie nic nam nie dokucza (odpukać), waga Taigerka już od wiosny/lata całkiem się unormowała i nie ma żadnych nieplanowanych schudnięć. Lenkę pociągnęłam przez 3 miesiące na light i w tej chwili też wygląda super, żadnych obwisów ;) . I wydaje się, jakby Lena trochę odmłodniała wreszcie i jej chęci życia przybyło, spowrotem wróciły podgryzanki przepychanki z Taigerem, z czego Taigerek jest ogromnie zadowolony :)
aczkolwiek ja w tych zabawach widzę Taigerka podchody do zmiany hierarchii, no, niech chłopak sobie próbuje :mrgreen:

Taiger51.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 178.1 KB

Taiger52.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 149.99 KB

Taiger53.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 238.01 KB

Taiger54.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 186.92 KB

 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-27, 21:44   

zapomniałam przedstawić naszą księżniczkę :oops:

Taiger55.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 204.65 KB

Taiger56.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 167.77 KB

 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24669
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-27, 21:47   

Cudna jest! Ja ostatnio mam fazę na kota. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-12-27, 21:50   

No kochana, ja już miałam zamiar wysłać do Was jakiś patrol aby sprawdził, czy żyjecie !! :-P :-P :-P
Tygrysek mój kochany, dalej taki dzieciuch jak był, Lenusia, śliczniusia, oj strasznie Wam zazdroszczę takiego domku z ogrodem :-)
Proszę mi się tu częściej meldować, bo nalot zorganizujemy :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-27, 22:00   

Oglądałam jak dobry serial :lol:
Zdjęcia boskie :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-27, 22:13   

Aga_TRuficzkowa napisał/a:
No kochana, ja już miałam zamiar wysłać do Was jakiś patrol aby sprawdził, czy żyjecie !! :-P :-P :-P
Tygrysek mój kochany, dalej taki dzieciuch jak był, Lenusia, śliczniusia, oj strasznie Wam zazdroszczę takiego domku z ogrodem :-)
Proszę mi się tu częściej meldować, bo nalot zorganizujemy :mrgreen: :mrgreen:


Aga, wysyłaj te patrole, serdecznie zapraszam :) zresztą kiedyś wspominałam chyba Ewie, że nalot spacerowy mile widziany :) , ja niestety nie mogłam wtedy skorzystać ze spaceru w Łodzi ani też nie pasował mi termin na zlot, mimo, że było dość blisko i bardzo chciałam. No a widzisz, czasami tak się układa, że nic się nie da zrobić. Mi, w czasie kiedy straciłam dysk, umarła tez zmywarka i potłukłam telefon i też straciłam wszystkie kontakty, wszystko się działo co drugi dzień w weekend majowy, o wydatkach na naprawy nie wspomnę... :|

Ale nic to, postaram się odkupić winy :-P

Tak, Taigerek to wciąż przylepa dzieciuch, ale bardzo bardzo mądry. Lena dama tez mądra. W ogóle mam mądre psy, z kotami współżyją wspaniale, Rudy to "kundelek" nauczony życia ale z Franią miałam przeboje, miesiąc nie wychodziła spod szafy i łóżka, tak się bała zmian. No i Taiger z Leną wspaniale ją wprowadzali w dom, ona wciąż nie jest zbyt ufna a oni absolutnie nie chcą jej urazić w jakikolwiek sposób, choć Lenie zdarza się kocią miskę opitolić :uoee: ale są bardzo ostrożni i schodzą jej z drogi jak idzie.
Także z moich piesków jestem ogromnie dumna.

Aga, ale Ty wiesz, że gdyby się cokolwiek działo, wiedziałabyś o tym pierwsza... także spokojnie. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant