Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TAIGER i LENA - 94 i 105
Autor Wiadomość
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-27, 22:15   

Warna napisał/a:
Cudna jest! Ja ostatnio mam fazę na kota. :-D


takiego czy jakiegokolwiek? :mrgreen: w każdym razie polecam, futro przed, futro pod i futro na -działa uspokajająco ;)
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24669
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-27, 22:30   

Dla mnie najważniejszy byłby charakter kota. Wyglądać może obojętnie jak. :-D Tym samym kieruję się przy wyborze ludzi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-27, 22:33   

żeby tak już dosycić dzisiejszą wizytę mam jeszcze fajne fotki Taigera, zawsze kiedy widzę jego pozy fascynuje mnie jego uplątanie łap do spania, czy Wasze psy tez tak robią?

Taiger57.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 166 KB

Taiger58.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 160.55 KB

 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-12-27, 22:36   

Oj tak, Tigerek potrafi się skulić tak aby nie istniał, potrafi wejść w dziurę, w którą wejść nie można, to zasługa Trufli.......niestety.....mam nadzieję, że nie ma już nocnych koszmarów jak ta jędza go na początku pobytu u nas męczyła.
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-27, 22:40   

nie, nie, żadnych koszmarów oprócz naszego sąsiada Taigerek nie ma :) . ale na naszego sąsiada koszmar mają wszystkie psy we wsi, jak i co niektóre człowieki :lol:
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-12-27, 22:40   

Ja, jak zwykle, nagapić się na to stadko nie mogę. Marzę o kocie, który rozruszałby mi psa, bo Rufek podobno w DT całkiem niezłe tańce z kotami uskuteczniał. I jak zobaczyłam mysią komitywę.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Grażynko, ja Cię bardzo proszę, Ty nas nasycaj częściej swoimi stworkami, nie masz już wymówek, wszystkie plagi majowe już za Tobą! ;)

Aha, ups, znów mi się zdjęcie skradło :oops: :P
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-12-27, 22:45   

No moja ulubiona rodzina wreszcie się odezwała :mrgreen:
Wasze opowieści i przy tym zdjęcia wprawiają mnie w błogostan... :)
Widzę, że Ragunia się doczekaliście ;) Ja czekam, ale musiałam na chwilkę przesunąć adopcję ;)
U Was jak zawsze pięknie!!!
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-27, 23:00   

Amelko, zdjęcia proszę bardzo się częstować :)
a co do reszty tak jak pisałam, postaram się :) zresztą Ty tak daleko masz... że mogłabyś sama te fotki porobić i przy okazji patrol z naszymi w lesie zaliczyć :)

Korbulowa, moja ragdolka miała być brytyjką :D
a Franię "odkupiłam" i jechałam po nią 400 km... bo wtedy (w wakacje) nie było nic, zresztą sama widzisz jak trudno takiego kota zdobyć, a szkoda ;)

pomijając fakt, że mimo przyjaźni i miłości, jaką darzą się nasze zwierzęta, akurat moje koty wyjątkowo się nie kochają :|

dziękuję Wam dziewczyny, że mimo moich obsuwek tak mnie zawsze miło skomentujecie :buzki:
 
 
Joanna_i_Wojtek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-27, 23:19   

Co za wspaniałe psiaki! I kociaki! Jak już zostało napisane - czyta się i ogląda jak super serial, znacznie lepszy niż te oferowane w telewizji. Mysia komitywa - padłam ze śmiechu. A zawijanie przed snem? Toż to jakiś odlot! Nasz się rozciąga jak parówa i podpiera ścianę, co by nie przegrała z grawitacją, w końcu nic nie wiadomo.

Prosimy o więcej zdjęć i więcej historii! :-)
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-12-28, 00:27   

Cóż za zawijsy są tutaj uskuteczniane :) Bardzo fajnie to wygląda. Poza tym pies udający zdechłą mysz, chyba nie widziałam tego nawet w najlepszych bajkach z dzieciństwa ;)
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
Spajkowa Ewa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 521
Skąd: Wolsztyn/DK
Wysłany: 2013-12-28, 08:59   

Zabawa z myszką świetna. Na żywo pewnie nie podobałoby mi się tak bardzo, bo mam traumatyczne wspomnienia; mój Rudy przyniósł mi kiedyś na spacerze szczura (a w zasadzie to szczurzysko) :|

Co do spaniowych pozycji, to Spajuś też się potrafi powykręcać :) jego "połamane" łapki są widoczne na kilku zdjęciach.

pozdrawiam serdecznie całą ferajnę :)
_________________
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą- twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."
Rambo *2009- 2013 [']
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-30, 21:20   

Spajkowa Ewa napisał/a:
Zabawa z myszką świetna. Na żywo pewnie nie podobałoby mi się tak bardzo, bo mam traumatyczne wspomnienia; mój Rudy przyniósł mi kiedyś na spacerze szczura (a w zasadzie to szczurzysko) :|


Ewa, u nas na szczęście odpukać, szczurów brak, ale nasz Rudzielec regularnie znosi nam wszelkiego rozmiaru myszy, nawet oseski i zostawia je pod każdymi drzwiami w obejściu, na schodach i pod garażem, żebyśmy przypadkiem której nie przegapili :roll: . Inne szczęście to to, że te nieruszające się nie wzbudzają już niczyjego zainteresowania. Nie dalej jak wczoraj sprzątałam psie kupy razem z tymi myszami... :|

Z drugiej strony od tego też jest kot :-D i cieszę się, że to wszystko nie trafia nam do domu, chociaż pewnie by chciało ;-)

pozdrawiamy również!
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-30, 21:33   

Na koniec tego słabego roku wrzucimy jeszcze kilka fotek aktualnych, z przedwczorajszo- dzisiejszych wypraw. Pogoda dopisuje u nas lepiej niż na Wielkanoc :-P . Niestety, przepatrzyłam fotki i Lena nadaje się tylko z jednej, reszta to same tyły :-P

A plenerami być może jeszcze bardziej skusimy kogoś do odwiedzenia nas na spacerek? :)

Taiger59.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 268.53 KB

Taiger60.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 186.03 KB

Taiger61.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 316.15 KB

Taiger62.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 308.98 KB

 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-12-30, 21:59   

pięnie wyglądają futrzaki.. :)
zabawa z myszką przednia.. pamiętam jak miałam kocicę która była bardzo łowna.. znosiła wszystkie myszy z osiedla..jak mysz nie było to były wróble mniejsze ptaszki i nietoperze.. już na myszach nauczyła się że im żywsze tym ciekawiej.. więc nie raz się czołgałam po domku..
póki Wasz Rudziak zostawia je na zewnątrz to luz :)
wymyziaj Taigerka i Lenkę :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-12-30, 23:24   

TiguLeńscy napisał/a:
A plenerami być może jeszcze bardziej skusimy kogoś do odwiedzenia nas na spacerek?


Dobra, namówiłaś mnie :)

TiguLeńscy napisał/a:
Taigerek perfumowany nie powiem juz czym...


Yyy, a teraz namówiłaś też Rufiaka ;)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-30, 23:42   

Ewa i Cindy napisał/a:
pięnie wyglądają futrzaki.. :)
zabawa z myszką przednia.. pamiętam jak miałam kocicę która była bardzo łowna..


też właśnie to podobno kotki są takie łowne a kocury leniwce i wszyscy się dziwią, że mój też taki pracowity. Teraz ciężko stwierdzić, ale kastrowałam go jako kocura latem... :roll: ;-)
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-12-30, 23:43   

Rufiakowa Amcia napisał/a:
TiguLeńscy napisał/a:
A plenerami być może jeszcze bardziej skusimy kogoś do odwiedzenia nas na spacerek?


Dobra, namówiłaś mnie :)

TiguLeńscy napisał/a:
Taigerek perfumowany nie powiem juz czym...


Yyy, a teraz namówiłaś też Rufiaka ;)


No i o to właśnie chodziło :) :mrgreen:

czekam na propozycje terminowe
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-01-29, 11:52   

Meldujemy się w nowym roku :)
z powodu braku czasu zbytnio rozwodzić się nie będziemy, chwalimy się tylko, że w tym tygodniu zaliczyliśmy przegląd weterynarski wraz ze szczepieniami, nasz pan doktor zamyślony stwierdził- chyba dobrze u pani mają te zwierzaki... :mrgreen:
I co mnie najbardziej cieszy to stała waga obu, tzn Taigerek waży 33, Lena 28 i oboje wyglądają w sam raz. To tyle z meldunku ;-) fotek aktualnie nadmiaru nie posiadam (z powodu mojej anginy, to mój standard na ferie) ale coś tam malutkiego pokażemy

Taigerkowe spanko, jak zwykle.

Taiger63.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 270.42 KB

Taiger64.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 276.04 KB

 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-01-29, 12:03   

powód może być chyba jeden - słoninka :-P
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-01-29, 12:12   

brawo! za łatwa ta zagadka dla goldeniarzy... :rotfl:
mamy kilka takich drzewek słoninkowych i moje pieski robią sobie dyżury, żeby nikt im nie zjadł :roll:
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2014-01-29, 16:08   

Moje ty skośnookie kochanie:-) Myślałam, że te ślepka mu się z wiekiem troszeczkę "wyprostują" Ale jak chłopak zaspany to dalej taki chińczyk z niego :-P :-P
A Lenusia jest po prostu piękna !!
Taka dostojna pani, coś mi się wydaje, że to ona "rządzi" w domu :-)
Grażynko a co kocurki robią w taka pogodę, chce im się w ogóle wychodzić z domu, czy robią za przenośny kaloryfer??? :-) :-)

A tak na marginesie, to nie wolno tak znęcać się nad zwierzętami!!
Słoninka powinna wisieć niżej :-P :-P :-P
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-01-29, 20:12   

Aga, kocury siedzą w domu, Rudy czasami śmiga bo on normalny jest ;-) ale Frania dotknęła śniegu łapą i stwierdziła, że to nie dla niej 8-) generalnie pilnuje mnie, żebym nie wstawała z kanapy najlepiej wcale :lol:
Za to Lena użyła z lodem, nim spadł śnieg przez kilka dni mieliśmy wielkie lodowisko i tak jak Taiger jakoś sobie radził, tak ona po pierwszym poślizgu już ze schodów na pyszczek była bardzo obrażona na to coś do tego stopnia, że zaprzestała w ogóle wychodzenia z domu, dosłownie :roll:
Teraz na śniegu jest trochę lepiej ale i tak chodzi pod ścianami i po rabatach, byleby się nie ślizgnąć. No i gdyby moje zwierzęta potrafiły, to chyba same by w kominku rozpalały :lol: , czasami tak się porozkładają, że mam tłok przed :rotfl: ale po chwili jest chłodzenie, Lena przy swoich drzwiach jako uszczelniacz a Taiger przy balkonowym z głową za firanką, tak jak na zdjęciu powyżej tylko głębiej :) .

Taiger ma te oczka takie małe trochę skośne, ale nic się z nimi nie dzieje odpukać, także jest ok.

Co do słoninki... jedna była już z pycha wyciągana bo podczas wieszania zaczarowana spadła, została porwana i uciekła 8-)
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-01-29, 21:48   

TiguLeńscy napisał/a:
Co do słoninki... jedna była już z pycha wyciągana bo podczas wieszania zaczarowana spadła, została porwana i uciekła


Magiczna słoninka :mrgreen:

Piękności, jak zawsze! Uśmiałam się setnie, jak przeczytałam o dyżurach pod słoninkowymi drzewami :lol: Zwłaszcza, że Lenka przyjęła pozę, jak strażnicy pod Buckingham- poważna mina i ani drgnie. Nie jakiś tam rozlatany goldziak z jęzorek po ziemię :P
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-05-26, 14:14   

napisalam do Grażynki w sprawie psiaków .. i oto jej odp :)

Cytat:
Ewa, to chyba telepatia, kilka dni temu szukając jakiś regionalnych informacji w necie trafiliśmy na nasz wątek Taigera i Lenki, ale to było dawno! Taigerek był jeszcze taki szczeniacki, Lenka prawie młoda ;) , a moje dzieci malutkie. Powspominaliśmy z rozrzewnieniem. Psiuny mają się całkiem dobrze, zdrowie im dopisuje, apetyt też ;) . Taigerek to najkochańszy pupil na świecie, niemożliwy jest. Drepta za wszystkimi krok w krok, wczoraj wlazł na mnie kiedy leżałam na kanapie, chociaż wie, że mu nie wolno. Przypływ miłości miał ;) , on kocha cały świat, wszystkich gości i wszystkie okoliczne koty… Lenka, babcia Lenka ;) zawsze miała poważniejszy charakter, jest mniej wylewna ale po tych kilku latach u nas widać, że się zmieniła, jest „mądrzejsza” i bardziej otwarta, ale ma swoje stare strachy gdzieś wciąż ukryte. Burza i wszelkie pukawki wciąż ją przerażają, to się już raczej nie zmieni. Jeje życiowe motto -pospać- pojeść- nie przemęczać się. No i Lena zgryza nam wszystko, co jej pod pysk podejdzie, nawet co nie podejdzie… ostatnio moje porządne buty, dwa naraz. No ale co zrobisz… nic :)
Załączam jeszcze fotki psiow, za wiele to się nie zmieniło ;)


Taiger65.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 148.68 KB

Taiger66.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 148.22 KB

_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-05-26, 22:58   

Noooooooo.....najwyższy cza był, ale ten mój chłopczyk wydoroślał;-)
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant