Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TAIGER i LENA - 94 i 105
Autor Wiadomość
rodzina Zeldy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 25 Sie 2018
Posty: 220
Skąd: Kruszyn Krajeński
Wysłany: 2019-02-19, 08:47   

sms od opiekunki Taigera i Leny:

"Witam, u nas są ferie, wyjechaliśmy i nie odbieram poczty. Taiger i Lena maja się bardzo dobrze, nie narzekaja na zdrowie i apetyty 🙂 odpukać Lena mimo wieku trzyma się całkiem całkiem, choć zdaje się być głucha to jednak dźwięk talerzy i lodówki zawsze słyszy 🙂 Taiger wciąż jest przytulaskiem. Wszystko u nich w porządku, w zasadzie nie mamy powodu do zmartwień czy narzekań, pozdrawiamy 🙂"
_________________
Wiesia, Piotr i Zelda :)
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
  Wysłany: 2019-07-23, 14:23   

Z ogromnym żalem zawiadamiam, że w sobotę nagle pożegnaliśmy Lenę :( :( :( . Straszna to wiadomość i Lena na zawsze pozostanie w naszych sercach... Napisałam priv do Warny i Ewa i Cindy, ale nie wiem czy te wiadomości przechodzą. Bardzo nam smutno.
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-07-23, 20:48   

bardzo mi przykro Grażynko.. współczuję
[*] dla Lenki
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2019-07-23, 20:58   

To straszne!!! Współczuję Wam bardzo [*]
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-07-24, 10:55   

Bardzo mi przykro :(
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2021-11-21, 14:13   

Kochani, Warna, Aga Truficzkowa i Ewa Cindy, przychodzę z bardzo niepomyślnymi wieściami, i choć wchodzę na forum już chyba trzeci raz, wciąż nie znajduję słów, by to napisać. Taigerka już nie ma wśród nas :( wszystko stało się nagle, bardzo niespodziewanie i szybko. Taiger zaniemógł nagle, pojechaliśmy do lekarza, tam pierwsza diagnoza zwaliła nas z nóg- krew w jamie brzusznej i guz wątroby w okolicy trzustki. Pilnie zostaliśmy pokierowani do kliniki na dyżur, gdzie chirurg już czekał na nas. Kolejne badania i diagnoza potwierdzona, jednak była szansa, że guz dotyczy trzustki i stan jest operacyjny, bo parametry wątrobowe i morfologia były prawidłowe. Zdecydowaliśmy na pilny zabieg od razu, bo już były pozakładane wenflony i centralne wkłucie, jednak okazało się, że wewnątrz nie było co ratować, stan wątroby nie dawał szans na przeżycie i musieliśmy podjąć straszną decyzję o niewybudzaniu.
Jesteśmy zdruzgotani, w domu panuje straszna pustka :( :( :(
Dziękujemy z całego serca Warcie i całej Fundacji za szansę na taką fantastyczną goldenową przygodę. Było naszym zaszczytem i radością dzielić życie z Lenką i Taigerkiem. Na zawsze w naszych sercach.
Być może jeszcze kiedyś obdarzycie nas zaufaniem i pod nasz dach trafi jakieś wielkie psie serce...
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2021-11-21, 21:37   

Nie, to nie może być prawda, mój kochany uparciuch, moje skośne oczka, taki wystraszony na początku a tak mocno kochany przez Was, tak bardzo, bardzo mi przykro, ściskam Was mocno, Tajgerku, piękny ty mój biegaj z Rufikiem za Tęczowym mostem, bądźcie tam szczęśliwi i dobrze nas wspominajcie.
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-11-22, 09:36   

Jest nam niezmiernie przykro. Każdy pies, gdy odchodzi to nasze serce płacze, a jak jest to taki pies, którego dokładnie pamiętamy, to jest to jeszcze trudniejsze.
Mocno Cię przytulam, wiem jakie to jest traumatyczne przeżycie.
Trzymajcie się.
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
TiguLeńscy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 149
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2021-11-29, 15:38   

Dziękuję dziewczyny, mimo czasu wciąż pustka nie do opisania. Inaczej chyba jest, jak piesek jest starszy, czy mu coś doskwiera, choruje... Ale Taiger nie dawał jakichkolwiek oznak, wszystkie przeglądy przechodził wzorowo, kilka dni wcześniej byliśmy na długim spacerze w lesie, normalnie jadł. Co prawda mam wrażenie, że od czasu straty Lenki był smutniejszy i żałuję, że nie dobrałam mu w porę nowego dużego towarzysza (mamy też 2 małe psy, ale nie były w jego kręgu zainteresowań)... On był całą ostoją naszego stada. Kochały go psy i koty, i my. Umawialiśmy się na 14 wspólnych lat i taki numer nam wywinął :( :( :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant