Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ZORKA - 148
Autor Wiadomość
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-20, 20:26   

Nerwa Kasiu masz zapewne.... ale naprawią i będzie ok :-o
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-20, 20:37   

My też trzymamy kciuki i wszystkie łapki za Zorcię :) Będzie dobrze :)
_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Joanna_i_Wojtek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-20, 22:44   

Również trzymamy kciuki!
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-11-21, 10:29   

O to skurcybyk... Trzymam kciuki!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-11-24, 11:47   

Zorka jest 2 dzień po korekcie. Rana goi się ładnie, ale i tak pójdę dzisiaj do apteki i kupię jej Tribiotic, bo on sprawia, że rany goją się 3x szybciej :) . Oczywiście mam schizę i macam Zoruni brzuszek 2 razy dziennie i wciskam i wciskam, czy pod szwami nic jej się z brzuszka nie przedostaje w postaci jelitka czy tłuszczyku..
Mała ma apetyt cudny: oczywiście oprócz suchej karmy znowu wróciła do swoich FIT przekąsek :D czyli do marchewki, rzodkiewki, jabłuszka.. poza tym, że super smakują, to jeszcze można się nimi nieźle pobawić :) .
Pani doktor zakazała nam przez cały okrągły tydzień wychodzić na długie spacery, tylko siku, dwójeczka i do domu. Myślałam, że Zorkę będzie walić w domu, ale generalnie cały czas śpi, albo z Tigerem, albo w moim łóżku. Chcę wykurować Zorkę do 19 grudnia, bo potem jedziemy do domku na święta, a jak wiadomo, tam w Zorkę wciela się diabełek :D .
Serdecznie pozdrawiamy :)
Ps- Album ze zdjęciami Dzieciaka co jakiś czas uaktualniam :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-24, 12:31   

trzymam kciuki za szybką rekonwalescencje :) niech malutka odpoczywa :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-11-24, 17:17   

Dokładnie, niech Zorka odpoczywa porządnie, to szybciej do pełni zdrowia i wigoru powróci ;)
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-12-15, 14:30   

Dzień Dobry!
U nas wszystko ok. Przeżyłyśmy te 3 tyg, podczas których Zorce chyba wypadło 3/4 sierści po narkozie ;(. Ale trzymamy się- kupiłam jej zestaw witamin i syrop z wszystkimi niezbędnymi kwasami omega-3 i 6. Mam nadzieję, że sierść szybko jej odrośnie, bo teraz jest taki łysolek, normalnie jak nie golden. Dzisiaj mija miesiąc od sterylki, a Zorka już chyba o zabiegu nie pamięta :) (na szczęście) :serce:
Zaczęłyśmy także drugi cykl szkolenia. Dopracowujemy chodzenie przy nodze i inne, najróżniejsze komendy. Uwielbiamy tam chodzić :) . Zorasek szczególnie, bo lubi wykonywać zadania, które się jej zada, ale też biega w przerwach z innymi psiurami i bawi się z nimi niezmordowanie.
Wczoraj w ramach wieczornego spaceru wybrałyśmy się na wrocławski rynek. Chciałam ją także sprawdzić, jak będzie się zachowywała w głośnym i zaludnionym miejscu, bo teraz na rynku jest Bożonarodzeniowy targ :) . Muzyka gra, ludzie się śmieją, piją, jedzą, a wszystko to dzieje się w cudnym, świątecznym klimacie.
Jaka ja byłam dumna z Zorki! Chodziła przy nodze, patrzyła na mnie, uważała gdzie idę, podążała za mną, wykonywała komendy; wiadomo, że parę razy jej uwagę przykuło coś innego, ale i tak postępy, które zrobiła są ogromne! W sumie byłyśmy tam 2h!! Sama przyjemność chodzenia z takim psem na smyczy!! :serce:
A dzisiaj po szkoleniu spotkałam ludzi, którzy szli na szkolenie ze swoim 3-letnim goldaskiem (szli na szkolenie grupy zaawansowanej) .. jak ja go zobaczyłam, takiego posłusznego, który chodził przy nodze bez smyczy, na jedno "nie" swojego pana nie podszedł do innego psa, to dech w piersi mi zaparło.. pomyślałam sobie, że to jest poziom do jakiego ja z Zoraskiem bym chciała dojść.. ahh... Pytałam się ich, ile już go szkolą, a oni mi odparli, że szkolą go od 3 miesiąca życia, a ma 3 lata.. i już raczej przychodzą na szkolenie w ramach spotkania towarzyskiego, a nie samego szkolenia. Wszystko przede mną i moim psiurem. Będziemy dążyć do takiego poziomu!!
W czwartek wracamy z Młodą do domku na święta, więc Dzieciak polata sobie trochę bez smyczy w leśnym klimacie. Cieszę się, bo to też jej się przyda.
Prezent dla Młodej pod choinkę już czeka spakowany :D . Kupiłam jej takie specjalne smakołyki na szkolenie, 1,5 kg mięsnych wiórów z najlepszego mięsa, bez żadnych dodatków konserwujących i ulepszaczy, a wzbogacone są całym zestawem witamin i minerałów. A co! Nie może tak być, że mój pieseł nic nie dostanie pod choinkę! :D Pozdrawiamy wszystkich! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :) .
Przesłałam do albumu trochę nowych zdjęć Zorasa :)
https://picasaweb.google.com/100176248226447002971/ZORKA?authkey=Gv1sRgCOuRg8mOwtvAvgE
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-12-16, 00:23   

Super, że młoda robi takie postępy. Teraz mnie zaintrygowałaś i z Habsem muszę też wybrać się w jakieś takie miejsce, o jakim wspominałaś, bo z ciekawości chciałabym zobaczyć, jak się chłopak zachowuje.

Dobrze, że Habs nie przeczytał, co Zorka dostanie od Gwiazdora, bo by zazdrościł ;)
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-17, 17:06   

Zorka i Kasia napisał/a:
Kupiłam jej takie specjalne smakołyki na szkolenie, 1,5 kg mięsnych wiórów z najlepszego mięsa, bez żadnych dodatków konserwujących i ulepszaczy, a wzbogacone są całym zestawem witamin i minerałów. A co! Nie może tak być, że mój pieseł nic nie dostanie pod choinkę!
Gdzie takie coś można dostać?? :)
_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-12-17, 21:59   

podsyłam link :)
http://www.vollmers.pl/oferta/more/39.html
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-12-25, 22:56   

Dzisiaj Zorunia i Idunia miały małą sesję zdjęciową- oto jej rezultaty :D
https://picasaweb.google.com/100176248226447002971/ZORKA?authkey=Gv1sRgCOuRg8mOwtvAvgE
U nas wszystko w porządku- jesteśmy w domku, więc chodzimy na długaśne spacery w cudnym, psim towarzystwie, wylegujemy się przy kominku (Zorka między moimi nogami- swaniara :D ), jemy, śpimy i cieszymy się Świętami :serce:
Pozdrawiamy ;)
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-12-25, 23:01   

*cwaniara
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2014-05-03, 11:57   

Dzień dobry!
Meldujemy się, że u nas wszystko w jak najlepszym porządku :) Zorka za 4 dni kończy 2 latka, a to już wiek, żeby zacząć się ogarniać, co Loczek chyba robi, bo jest coraz grzeczniejsza i posłuszniejsza. Skończyłyśmy w ostatnią niedzielę 2 cykl kursu posłuszeństwa, ale niedługo zaczynamy trzeci, bo Zora uwielbia tam chodzić, bo może poszaleć w przerwach z innymi psiurami i jeszcze za dobre sprawowanie dostaje dużo smakołyków, więc gra jest warta świeczki! :D
Wiadomo, że Zorka ma jeszcze fiu-bździu w główce i czasami śmiejemy się, że zamiast mózgu ma grzechotkę, ale naprawdę robi postępy w behawiorze i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
A dzieciak jest teraz typowym psem miejskim- pięknie chodzi na smyczy, wykonuje komendy, słucha mnie. Jedyny jej mankament, to to, że jest psem dominującym i czasami przez to szczeka na inne psy, gdy chodzimy na spacery i będąc na smyczy próbuje się na nie rzucać- ale pracujemy nad tym.
Pozdrawiamy wszystkich pozytywnie zakręconych goldeniarzy! :)
 
 
rodzina Zeldy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 25 Sie 2018
Posty: 220
Skąd: Kruszyn Krajeński
Wysłany: 2019-02-18, 13:28   

aktualne zdjęcia Zorki

_________________
Wiesia, Piotr i Zelda :)
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-20, 10:12   

ale śliczny i szczęśliwy duet :lol: :lol:
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-11-17, 18:25   

Zorka odeszła za TM. Została poddana eutanazji. Walczyła z chorobą i miała amputację nogi z powodu nowotworu.
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant