Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ZORKA - 148
Autor Wiadomość
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-01-02, 21:10   ZORKA - 148

Dzisiaj pod naszą opiekę trafiła MIURKA- rozkoszna, pełna temperamentu i energii 9 miesięczna sunia. Miurka trafiła do nas, ponieważ jej właściciele nie mogli się nią już dłużej zajmować. Miurka tymczasowo zamieszkała u Moniki w Toruniu, tak więc już Monia opisze nam pierwsze chwile i na pewno zamieści zdjęcia o ile zdąrzy za tą torpedą :mrgreen:

POST ROZLICZENIOWY

Wpłaty na konto:

Darowizny rzeczowe:

Wydatki:
102 zł leczenie zap. pęcherza
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Aga, Tami i Lenka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 1453
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-01-02, 21:18   

niecierpliwie czekamy na fotki :-)
_________________
Agnieszka
 
 
Gabiś i Fifi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 307
Skąd: Czarnowo
Wysłany: 2013-01-02, 21:36   

O Kochana - to teraz już Ci nie odpuszczę - Monia ładuj Laliny i Młodą i przyjeżdżaj!!! Czekamy! :mrgreen: Póki co - wklej fotki Niuni.
_________________
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu.Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas,gdy jesteś równie głodny jak on." - Jack London

*Sara,Arda, FIFI i tymczasowiczka Hira*
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-01-02, 21:48   

to ślicznotka ,jeszcze w domu byłych opiekunów .

_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
dagmarazz 

Wiek: 43
Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 34
Skąd: Bobrowniki
Wysłany: 2013-01-02, 22:01   

Śliczna jest :) Czekamy na więcej informacji i zdjęć:)
_________________
Dagmarazz
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-02, 23:22   

Miurka to faktycznie psia - torpeda... Szaleniec Mały :-P i zarazem ogromny przytulak ;-) do łóżka wskakuje z rozpędu kiedy jej się tylko podoba... ale spokojnie nauczymy się wskakiwać tylko po pozwoleniu ;-) lubi skakać i sprawdzać co aktualnie zostało zostawione na szafce ... jest strasznie ciekawa wszystkiego co ją otacza ;-) potrzebuje duuuużo cierpliwości i konsekwencji a wyrośnie na poczciwego goldena :mrgreen:
uwielbia się bawić - Lars jest również nową towarzyszką zachwycony! myślę, że rozkręcą się na dobre - lustro muszę ściągnąć z korytarza i wynieść choinkę ... :mrgreen:

poza tym jest urocza- ja już się zakochałam :serce: :serce: :serce:

zdjęcia robione telefonem na szybko:

 
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-01-02, 23:47   

witaj Miurko :-) ale dobrze trafiłaś!!!! :-)
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-01-03, 08:52   

Super wieści śliczna panienka :)
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-03, 10:31   

jesteśmy po rannym spacerze połączonym z nauką :) psiunek nie ma żadnych traum, niczego się nie boi więc stwierdziłam, że zasady trzeba zacząć wprowadzać od samego początku. Poza tym Miurka ciągle przychodzi do głaskania więc nie ma mowy o jakimś jej wycofaniu i potrzebie spokoju. Oczywiście ma swoje miejsce gdzie nikt jej nie dotyka, nikt na nią nie patrzy ;p ale wytrzymuje tam jakieś 5-10 minut i znowu zaczyna męczyć Laluchy.

Pracuje się z nią cudownie :rotfl: wczoraj ciągnęła jak PAROWÓZ!!! a dziś po kilkunastokrotnym zawracaniu chodzi o niebo lepiej, podnosi co chwilę głowę i skupia uwagę na przewodniku <3 co prawda o chodzeniu 'równaj' 'noga' na razie nie ma co marzyć ale wielkim sukcesem jest luźna - czasami tylko napinająca się - smycz.
zaczęłyśmy też ćwiczenie komendy ''do mnie'' na krótkiej smyczy na razie i bardzo szybko złapała o co chodzi ;-) oczywiście przed wyjściem na spacer musi usiąść i poczekać aż zapnę smycz. siada- skacze- czeka - biega- ale ja dopiero zapinam jak już się uspokoi i przy 3cim spacerze pies siedzi i czeka spokojnie! mimo wszechobecnych rozpraszaczy : Laluchy, kicie...

Laluchy są już wykończone - z Larsem kotłowały się pół nocy!!! aż padły oba. Teraz Lars z Lalą śpią a Miura co chwile zaczepia. Jak nie rozdaje buźiaki to kładzie się na Larsa. Lalinie podnosi uszy albo wtula się pod łepek - ROZKOSZ dla oczu :rotfl: :rotfl: :rotfl: Miuras zabiera się właśnie za kota bo psie towarzycho już nie ma siły a to dopiero początek :mrgreen: pierwszy raz moje Laluchy przespały porę śniadania!!!!! :shock: :shock:
 
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-01-03, 10:36   

Monia jak mogę coś podpowiedzieć, to jednak moim zdaniem tu jest wielka potrzeba spokoju, a dosłownie mówiąc trzeba nauczyć Miurke odpoczywać. Z Twojego opisu wnioskuję że ona tego nie umie i bez przerwy się nakręca na zabawę i nie ma czasu się wyciszyć. No chyba że to są tylko takie początki w nowym domu, chociaż według mnie dobrze by było takie zasady już wprowadzić :)
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Gabiś i Fifi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 307
Skąd: Czarnowo
Wysłany: 2013-01-03, 10:38   

W takim razie koniecznie muszę poznać Miurkę - dawno nie było takiej torpedy w najbliższej okolicy... :mrgreen:
_________________
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu.Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas,gdy jesteś równie głodny jak on." - Jack London

*Sara,Arda, FIFI i tymczasowiczka Hira*
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-03, 10:49   

ma swoje miejsc gdzie absolutnie nikt inny oprócz niej nie wchodzi ( ani LArs ani Lala) dlaczego? bo się najnormlaniej w świecie tam nie mieszczą :mrgreen: Miurka jest szaloną torpedą to racja - bo co się położy... to już z piłką, sznurkiem leci żeby się z nią bawić. o właśnie musi nauczyć się odpoczywać ale myślę, że nie będzie to aż tak długo trwało bo kiedy widzi Laluchy śpiące to wkońcu się poddaje ładuje dupskiem między nie i śpi :rotfl:
Na razie i tak nie mam zamiaru żadnych komend wprowadzać ale myślę , że praca na smyczy i nauczenie właśnie takich podstawowych zasad da później efekt ;-) uważam , że przede wszystkim konsekwencja pozwoli jej się trochę wyciszyć ;-) 'niestety' u nas konsekwencja i rutyna na porządku dziennym ... :P
 
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-01-03, 10:49   

co za psie cudo <3
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-01-03, 11:18   

Dzień dobry, mam na imię Kasia, jestem z Wrocławia i bardzo chciałabym adoptować Miurkę; ankietę adopcyjną już wysłałam na maila Fundacji. Jest taka prześliczna! Jestem w stanie pojechać po nią do Torunia i wysterylizować ją na własny koszt w Klinikach we Wrocławiu. Poradźcie mi, co tu zrobić, żeby stać się DS dla Miurki? ;-)
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-01-03, 11:28   

Witam Kasiu. Ankieta już jest- bardzo dziękujemy. A odpowiedź na pytanie brzmi- należy przejść proces adopcyjny ;) Mamy też innych kandydatów do łapki Miurki tak więc na dzień dzisiejszy niczego obiecać nie możemy.
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Zorka i Kasia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: Wrocław/Ludwinów
Wysłany: 2013-01-03, 11:37   

Bardzo dziękuję za odpowiedź, bardzo się cieszę, że jestem jedną z kandydatek i mam wielką nadzieję, że procedury adopcyjne przejdę śpiewająco ;-) Czekam w takim razie na rozwój wydarzeń ;)
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-01-03, 19:21   

Śliczna kruszynka :) I już widzę, jak torpeduje Laluchy :D
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-03, 20:31   

u nas nic nowego. Miurka jest co raz bardziej urocza :mrgreen: jest jedno ale... Miurka ( tak jak Ginger) nie lubi taty ... szczeka na niego jak oszalała ...











 
 
 
Gabiś i Fifi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 307
Skąd: Czarnowo
Wysłany: 2013-01-03, 20:39   

Śliczności.Ostatnie zdjęcie mnie rozczuliło... ;-)
_________________
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu.Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas,gdy jesteś równie głodny jak on." - Jack London

*Sara,Arda, FIFI i tymczasowiczka Hira*
 
 
Aga, Tami i Lenka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 1453
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-01-03, 20:50   

cudowna :-)
_________________
Agnieszka
 
 
Aga, Tami i Lenka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 1453
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-01-03, 20:51   

cudowna :-)
_________________
Agnieszka
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-01-03, 21:07   

Monia i Larsik napisał/a:
jest jedno ale... Miurka ( tak jak Ginger) nie lubi taty ... szczeka na niego jak oszalała ...


Monia, to znak, że trzeba sięgnąć po ciastka wątrobiane :mrgreen:

A niebawem będzie, jak było z Ginką- Tata i Miurka- najlepsi funfle :D
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-03, 21:09   

też tak myślę;p że trzeba Miurkę sposobem podejść :mrgreen: efekt wówczas murowany
 
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-03, 21:22   

 
 
 
Ela Hirka i Bakusia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 41
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2013-01-03, 23:17   

piękna jest :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant