Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TRIXIE ma już dom w Murawkach - 158
Autor Wiadomość
Romek, Trysia i Tymek 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 82
Skąd: warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2013-02-23, 19:17   

Też mamy taką nadzieję.To 1.5 roczna sunia.Jeżeli nie popełnimy jakichś kardynalnych błędów to nie powinno być problemów.Przynajmniej do tej pory takich nie mieliśmy.Ale niczego wykluczyć nie można.Czasem bywa tak że nie zagra chemia i nic się nie da z tym zrobić.Mam na myśli i psy i ludzi.Wierzę głęboko że Trixie pokocha nas i Tymka a my ją.
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-23, 19:21   

też mocno trzymam kciuki :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-23, 22:43   

No to fajnie się składa :lol:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-02-24, 00:08   

Trzymam za Was kciuki, mam nadzieję, że Tymek okaże się być cierpliwym przewodnikiem dla malucha :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Romek, Trysia i Tymek 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 82
Skąd: warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2013-02-24, 06:40   

TYmek to też w gruncie rzeczy niedorostek.Ma rok i 8 m-cy.
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-02-24, 09:43   

:D Ale na zdjęciach wygląda na dość poważnego ;)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Romek, Trysia i Tymek 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 82
Skąd: warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2013-02-24, 10:28   

Bo to przystojny młody gentlemen.Jak jego pan.(No może już nie całkiem młody) :mrgreen:
 
 
Iverskillz 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 82
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-02-24, 10:48   

Hej.
Ostatnio trochę zawaliłem ze zdjęciami z powodu braku czasu, ale już to nadrabiam. W ramach przeprosin przesyłam Wam również, krótki filmik z 3 podstawowych komend, które Trixie łapie coraz lepiej! Ogólnie to Jest bardzo chętna do zabawy. Uwielbia piłeczkę, za którą biega, skacze, ucieka. Głównie bawi się nią na dworze :) Poniżej filmik i zdjątka ;)

http://youtu.be/98B31hNEM_0

_________________
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą"
 
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-24, 11:36   

To zdjęcie z piłeczką w pysku jest urocze. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-24, 14:25   

słodziak z niej :-) fajnie, że tak lubi się bawić! No to już niedługo będzie miała kompana w tych zabawach :-)
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
nayi92 

Dołączyła: 17 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2013-02-24, 17:06   

Witam!
Czy sunia nadal jest w domku tymczasowym w Katowicach? Mam pytanie czy miała już może styczność z dziećmi? Wraz z mężem marzymy o goldenie dla naszego synka jednak stwierdziliśmy że chcemy uratować jakąś bidulke a nie kupować u tz hodowców. Bardzo proszę o odpowiedź za którą serdecznie dziękuję.
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-24, 20:14   

Co rozumiecie Państwo za określeniem Golden dla naszego synka? Jaką rolę ma spełniać pies? W jakim wieku jest Państwa syn?
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Iverskillz 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 82
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-02-25, 13:59   

Trixie jest przekochaną uczennicą. Po filmiku, który wczoraj wrzuciłem jeszcze trochę ćwiczyliśmy. Na część gestów już reaguje bez wydawania głosu :) Do tego uczy się obrotu. Zresztą najlepiej przedstawią Wam to dwa poniższe filmiki. Jeden z komendami głosowymi, a drugi bez (poza obrotem) :) )

Z komendami: http://youtu.be/inaJIeQf2fE

Bez komend: http://youtu.be/e17q1P_4xvY

Mam nadzieje, że nowy DT będzie podtrzymywać jej szkolenie oraz nauczy jej jeszcze wielu wielu rzeczy :)
_________________
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą"
 
 
 
Gabiś i Fifi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 307
Skąd: Czarnowo
Wysłany: 2013-02-25, 14:19   

Ale superowo... :-)
_________________
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu.Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas,gdy jesteś równie głodny jak on." - Jack London

*Sara,Arda, FIFI i tymczasowiczka Hira*
 
 
Romek, Trysia i Tymek 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 82
Skąd: warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2013-02-25, 16:11   

Będziemy się starali.Ale najważniejsze żeby szczęśliwa była.Ona i my.
 
 
CastroFamily 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 157
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-02-27, 20:31   

tylko po co to "klapnięcie" Trixie w głowę na filmie ? z całym szacunkiem ale nie podobało mi się to ^^
_________________
Pozdrawiamy
Agata,Tomek, Fidelek i Zarcia
KUDŁATY ART - akcesoria dla zwierząt handmade
http://kudlatyart.weebly.com/
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-28, 19:56   

CastroFamily napisał/a:
tylko po co to "klapnięcie" Trixie w głowę na filmie ? z całym szacunkiem ale nie podobało mi się to ^^

chodzi o to na pierwszym filmiku? Oj, to przecież nic takiego. Ja to odczytałam raczej jako sygnał żeby Trixie się przerzuciła na bok. Nie było to też moim zdaniem jakieś klepnięcie. Specjalnie oglądałam ten filmik 5 razy żeby dopatrzyć się czegoś niewłaściwego ale nic takiego nie widzę. Więc myślę, że nie ma powodu do zmartwień :-)
Widzę za to, rozluźnionego i dobrze bawiącego się psa, starającego się robić wszystko na raz żeby tylko dostać smakołyka ;-)
Dobra robota!
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
CastroFamily 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 157
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-02-28, 20:12   

Kama, Mela, Ruda napisał/a:
CastroFamily napisał/a:
tylko po co to "klapnięcie" Trixie w głowę na filmie ? z całym szacunkiem ale nie podobało mi się to ^^

chodzi o to na pierwszym filmiku?


hahahhaha ^^ Nie nie nie. Chyba chodzi nam o innym film. Film o którym mówisz to wtedy jak Trixie się turlała i tu się zgadzam to było delikatne dotknięcie w głowę. Absolutnie nie ma powodów do zmartwień. Ale chodzi mi o ten filmik wyżej . Gdzie trixie daje łapę a potem ma warować ale nie wychodzi jej to za bardzo i dostaje po głowie ^^ Tutaj link w razie czego on jest w poście wyżej nad zdjęciami http://youtu.be/98B31hNEM_0
Co o tym sądzisz?
_________________
Pozdrawiamy
Agata,Tomek, Fidelek i Zarcia
KUDŁATY ART - akcesoria dla zwierząt handmade
http://kudlatyart.weebly.com/
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-02-28, 20:29   

Ja niestety nie mogę zobaczyc opisywanego "incydentu" ponieważ filmik mi się cały czas zawiesza. Jednak mam jedną radę- Damian bardzo dużo wydajesz poleceń- kilkakrotnie powtarzasz komendę np. połóż się, leżeć itd- a tak być nie powinno. Bo jednak komenda powinna być wydana raz i powinieneś poczekać na jej wykonanie, a Ty za chwile powtarzasz kolejną i to w dodatku niekoniecznie tą samą. Powtarzanie kilkakrotne polecenia skutkuje tym, że pies wie że nie musi ją wykonać od razu bo zostanie wydana kolejny raz i kolejny. Spróbuj trochę spokojniej wydać polecenie i poczekać na wykonanie, jak nie wykona odejdź krok do tyłu pies za Tobą podejdzie i wydaj dopiero raz jeszcze. Ale to taka moja rada :)
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
  
 
 
 
CastroFamily 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 157
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-02-28, 20:32   

Troszkę zaniepokoiło mnie mimo wszystko ten kuksaniec w głowę.. :( za nie wykonanie polecenia.
_________________
Pozdrawiamy
Agata,Tomek, Fidelek i Zarcia
KUDŁATY ART - akcesoria dla zwierząt handmade
http://kudlatyart.weebly.com/
 
 
Romek, Trysia i Tymek 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 82
Skąd: warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2013-02-28, 21:38   

Zapewne chodzi o 25 sek filmu.Powiem tak."Niech rzuci kamieniem,kto jest bez winy."
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-28, 21:49   

CastroFamily napisał/a:
Kama, Mela, Ruda napisał/a:
CastroFamily napisał/a:
tylko po co to "klapnięcie" Trixie w głowę na filmie ? z całym szacunkiem ale nie podobało mi się to ^^

chodzi o to na pierwszym filmiku?


hahahhaha ^^ Nie nie nie. Chyba chodzi nam o innym film. Film o którym mówisz to wtedy jak Trixie się turlała i tu się zgadzam to było delikatne dotknięcie w głowę. Absolutnie nie ma powodów do zmartwień. Ale chodzi mi o ten filmik wyżej . Gdzie trixie daje łapę a potem ma warować ale nie wychodzi jej to za bardzo i dostaje po głowie ^^ Tutaj link w razie czego on jest w poście wyżej nad zdjęciami http://youtu.be/98B31hNEM_0
Co o tym sądzisz?


aaaa to przepraszam. Fakt- odszczekuje. I zgadzam się z Tobą całkowicie. :-) Dzięki za czujność :-P
Trochę Damiana poniosło.
Ale na Jego usprawiedliwienie dodam, że na prawdę bardzo dobrze opiekuje się Trixie (dokładnie tak jak poprzednimi tymczasami) i to chyba była taka jednorazowa wpadka, co Damian?



I tak oczywiście Panie Romuladzie, zgadzam się z tym rzucaniem kamienia, każdego czasem gdzieś tam poniesie. Takie życie, a my jesteśmy tylko ludźmi. Ale za to ludźmi, którzy mają szczerą chęć do pomocy i pracy z psami. Najważniejsze to starać się wyciągać wnioski i postanawiać poprawę :-P
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Romek, Trysia i Tymek 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 82
Skąd: warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2013-02-28, 22:50   

I chwała wielka Wam za to.Szczerze.
 
 
nayi92 

Dołączyła: 17 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2013-03-01, 23:05   

Syn ma niespełna 2 lata. Bardzo często ma kontakt z psem babci, i nie wykazuje wobec niego żadnych niewłaściwych ruchów bądź niewłaściwego zachowania. Sadzę że dziecko dorastające w domu w którym jest pies od małego uczy się odpowiedzialności. Pies był by dla nas przyjacielem, członkiem rodziny dzięki któremu mogli byśmy jeszcze aktywniej spędzać razem czas.
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-03-02, 14:06   

Trixie juz w drodze do nowego domu tymczasowego do Pana Romualda i jego rodziny. Rano nastąpiło przekazanie psiaka i czekamy w takim razie teraz na relacje z nowego miejsca i zdjęcia oczywiście :-D

A przy okazji bardzo bardzo bardzo serdecznie dziękujemy Damianowi za taką fajną opiekę nad Trixie :-) :kwiatek:
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant