Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
GIMLI - 202, 258
Autor Wiadomość
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2013-07-30, 18:35   GIMLI - 202, 258

Pod opiekę fundacji trafił około 5-letni golden. Psiak przez pewien czas przebywał w schronisku w Nowodworze, w którym wypatrzyła go Kasia z aktualnego domu tymczasowego. Gimli od razu podbił jej serce i postanowiła go zabrać ze sobą.
Na wstępnie mogę już zdradzić, że to wyjątkowo przytulaśny złociak! Po wyjściu ze schroniska skupia się tylko na swoich nowych właścicielach, wciska się pod ich ręce, żeby być pieszczonym i nie opuszcza na krok!
Pozostałe informacje z pobytu pieska w nowy domu zrelacjonuje wam Kasia. A poniżej nasz nowy podopieczny, jeszcze ze schroniska:



POST ROZLICZENIOWY

Wpłaty na konto:

Darowizny rzeczowe
zabezp. od kleszczy

Wydatki:
125,52 zł karma
35,00 zł leczenie
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-07-30, 18:43   

Ale fajny :) ,nawet te kraty nie umniejszają roześmianego pycha .Czekamy na wieści z DT :) o chłopaku
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2013-07-30, 19:48   

Wysyłam zdjęcia prosto z domu tymczasowego. Słodziak z niego ahhhh, ohhhh :rotfl:



nie wiem jak wy... ale ja jestem zauroczona :mrgreen: :mrgreen:

Kasiu daj znać co u przytulaska!!
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Kasia D. 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-07-30, 19:59   

Witam.

Gimli jest z nami od wczoraj, zadomowił się już po paru minutach i od razu sprawdził wszystkie kąty i ruszył do miski :) Jest sporym psiakiem, ale przy tym bardzo przytulastym i ufnym. Domaga się pieszczoch i głasiania. Mimo, iż przyjechał do nas ze schroniska, sierść ma jasną i bez więkrzych kołtunów. Ma ok 5 latek, jest spokojny, ale przy tym bardzo radosny. Nie zna komend, ale i nad tym popracujemy :) Już zdążył się zaprzyjaźnić z kilkoma psimi sąsiadami.
Będę informowałą na bieżąco co u nas słychać :)
Pozdrawiam
Kasia
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-07-30, 19:59   

Nie dość, że wyjątkowo piękny, to jeszcze cudne zdjęcia mu robią :-D Zapowiada się super tymczas :D
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2013-07-30, 20:03   

Świetnie Kasiu :) dziękujemy za informacje. Myślę, że z czasem złociak się otworzy i pokaże nam na co go stać :rotfl: :rotfl: oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
SiSi i Brutus 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 04 Lut 2013
Posty: 182
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-30, 20:19   

pięęęęęęęękniś !:)))
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-07-30, 20:25   

Tak jak zauważył Krzystof, nawet kraty nie odebrały mu niespotykanej urody!!! :mrgreen:
Ogromnie się cieszę, że trafił pod skrzydła Fundacji :)
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-07-30, 22:04   

Piękny psiak i do tego ma bardzo oryginalne imię :)
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
Kasia D. 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-07-31, 20:16   

Jesteśmy po pierwszej wizycie u weta. Gimli ma zapalenie ucha i podwyższoną temperaturę, oraz wygruzioną sierść na grzbiecie, więc dostał antybiotyk i krople do uszka. Ale mam mieszane uczucia, potrzebuje waszej rady! Byliśmy w Lublinie na ul.Hutniczej 10, może ktoś skomentuje tego weterynarza? Powiem, że nie odniosłąm dobrego wrażenia, wet sprawiał wrażenie obojętnego i niekompetentnego. Czy ktoś może polecić dobrą lecznicę w Lublinie?
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-07-31, 20:43   

Kasiu, najlepiej jeżeli masz możliwość to jedź na kliniki, ja tam zawsze spotykam kompetentnych wetów.
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2013-07-31, 21:42   

Całe szczęście, że psiak był u weta bardzo grzeczny, nie sprawiał najmniejszych problemów.

Też mi się wydaje, że najlepiej w jakiejś głównej klinice, bo jest kilku wetów i można coś pościemniać ;) . Jak ja chodzę z Mordą do kliniki, to tam jest taki gość którego nie trawię :mrgreen: , więc wtedy śmiało mówię, że Morda toleruje tylko panie :rotfl: :rotfl:
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Kasia D. 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Lublin
  Wysłany: 2013-07-31, 21:55   

Wet zapytał "ale ten Labrador jakiś mało rasowy" :D Szczeże, to kastacji to bym mu nie powierzyła, a on z resztą nie chciał się tego podjąć.
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-08-01, 00:43   

Kasia D. napisał/a:
Wet zapytał "ale ten Labrador jakiś mało rasowy"


:shock:

Dobrze, że nie powiedział, że coś za bardzo wyrośnięty ten york :lol:
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Gracja 

Dołączyła: 01 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-01, 01:36   

Witam, z największą przyjemnością dołączę się do wątku Gimli'ego, badzo się cieszę, że psiak trafił właśnie do Lublina :mrgreen:

Ja osobiście bardzo polecam dr n.wet. Tomasza Rihę, przyjmującego w gabinecie "Astra - wet" na Balcera 9 w poniedziałki i piątki od godz 15 do 19. Dr Riha do tej pory dyżurował również w czwartki w klinice na Głębokiej, ale w związku z remontem UP nie wiem czy nie uległo to zmianie.

Kasiu, miło byłoby kiedyś spotkać się na wspólnym goldenowym spacerze. W mojej okolicy mieszka były podopieczny Fundacji - Franek (Biszkopt), w galerii którego mój Wade zadebiutował na forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie,
Kinga z Wade'm
 
 
Kasia D. 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-01, 09:25   

Hej.
Dziękuję bardzo mocno za pomoc, napewno sprawdzę :) A co do spacerku, to pwnie, świetnie spotkać kogoś z grupy w tym samym mieście, więc mam nadzieję, że się wybierzemy :) Gimli jest bardzo pozytywnie nastawiony do innych psiaków :) \
Pozdrawiam
 
 
Gracja 

Dołączyła: 01 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-01, 21:05   

Kasiu, tak jak napisałam na pw - trzymamy za słowo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Przesyłamy Gimli'emu dużo głasków i ciekawi jesteśmy co u Was? ;-)
 
 
Kasia D. 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-03, 14:31   

Witam wszystkich :)
Kolejny dzionek Gimli'ego w naszym domku :) Psiak jest cudowny :) Włąśnie wróciłąm ze sklepu i pierwszy raz przywitał mnie z takim entuzjazmem :D Jeszcze nie chce bawić się zabawkami, mam wrażenie, że nawet nie wie co z nimi się robi, ale i tym się zajmiemy:) Widać, że coraz lepiej się u nas czuje. Nie ma już rozwolnienia, co nas bardzo cieszy :) Placki na sierści zaczynają zanikać, już ich tak nie liże. Wydaje się, że antybiotyk podziałał na kilka rzeczy ;)
Pozdrawiamy
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2013-08-03, 15:21   

No proszę jak szybko złociak wraca do zdrowia :) w takim domu tymczasowym każdy byłby zachwycony!! Kasiu prosimy jeszcze o zdjęcia, możesz posłać na mojego maila.
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Kasia D. 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-07, 09:50   

Witam
Jesteśmy już po wizycie u weterynarza, tym razem strzał w dziesiątkę :) Pani weterynarz jest odpowiednim lekarzem dla niego :) Niestety nie mam zbyt dobrych nowin jeśli chodzi o uszka Gimli'ego :( Tego się obawiałąm, przewlekłe infekcje uszu spowodowały zniekształcenia i zgrubienia. Kanaliki słuchowe ponoć są przewężone, więc faktycznie może mieć niedosłuch, szczegulnie w lewym uszku i nawroty infekcji:( Ale jestem z Gimli'ego taka dumna, był bardzo dzielny, podczas wszystkich badań. Nawet nie zabierał łapki przy pobieraniu krwi. Dostał antybiotyk do uszu,a w poniedziałek mamy wizytę kontrolną. Trzynajcie kciuki :)
Pozdrawiam
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2013-08-07, 09:53   

A tutaj wysyłam najnowsze zdjęcia Gimliego!! i przypominam, że psiak szuka swoich nowych, kochanych właścicieli, którzy przygarną go już na całe życie!!

_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-07, 16:45   

Jest piękny! Mam nadzieję, że uszka się trochę podgoją i że jednak będzie słyszał.
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Kasia D. 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-08-14, 21:20   

Witam
Gimli w końcu się lepiej czuję i z każdym dniem widać jak wracają mu siły i humor :) No i pięknieje w oczach, jeśli to jeszcze możliwe, bo i tak jest już cudny. Sierść w coraz lepszym stanie, chociaż jeszcze walczymy z tymi "plackami" na skurze. Leczenie infekcji w uszkach idzie bardzo dobrze i zdecydowanie lepiej słyszy :D Na spacerkach też widać większy entuzjazm i bardzo lgnie do dzieci, czym mniejsze dzieciaki, tym bardziej ostrożny jest przy nich :) Dziesiaj bardzo chętnie dał się głąskać 2 latkowi, a nawet domagał się więcej, mimo iż ten nawet łąpał za ogon czy łapki :) Już nie długo dołączymy kilka nowych fotek.
Pozdrawiam
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2013-08-14, 21:44   

Tak!! Gimli zapowiada się na psa bardzo rodzinnego najlepiej z fajnymi dzieciakami, które będą potrafiły odpowiednio zająć się tak kochaną psinką. Ta więc kochani do roboty!! Szukamy wspaniałego domu dla cudownego psiaka!! :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-08-14, 21:49   

Toż to cudo, nie pies! :mrgreen:
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant