Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
PEMA ma już dom we Wrocławiu - 236
Autor Wiadomość
Pemowa rodzinka 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-02, 20:50   

Witamy wszystkich serdecznie :)
Jesteśmy nową (i ostatnią :-D ) rodziną Pemy*. Telefon z informacją, że Pema jednak zamieszka z nami spadł na nas jak grom z jasnego nieba :shock: . Już byłyśmy pogodzone z myślą, że się nie udało, a tu taka niespodzianka! :mrgreen:
Tak jak pisała wcześniej p.Iwona nasze spotkanie w Poznaniu było baaardzo ciekawe :) Reakcja Pemy na nas była bardzo przyjazna. Właściwie miałyśmy poczucie, że się już znamy. Przesympatyczna Pani Iwona, która nam przygotowała Pemę w najlepszy z możliwych sposobów, dała nam wiele cennych rad.

Wczorajszą podróż Pema przebyła wzorowo :-) A w czasie postoju hasała sobie w trawie, napiła się wody i ładnie zrobiła siusiu :-) Po dotarciu do nowego domu zwiedziła wszystkie kąty i zmęczona klapnęła na podłogę w kuchni momentalnie zasypiając.
Po paru godzinach spania praktycznie w bezruchu, przyszła do drugiego pokoju i położyła się na pleckach z wymownym spojrzeniem "teraz mnie miziaj" :mrgreen: Jako, że to jej pierwsze chwile w nowym miejscu nie narzucałyśmy się z pieszczotami, ale Pema dosłownie pchała się pod rękę :lol: Noc też minęła bezproblemowo. Pema chociaż miała swoje posłanie to wolała spać przy łóżku :-)
Podsumowując, Pema to śliczna sunia, bardzo przytulaśna i bardzo towarzyska.
Jest niebywale grzeczna, właściwie zachowuje się tak jakby jej nie było. Ma pewne niedociągnięcia m.in. wskakiwanie na ludzi i na łóżka, ale będziemy nad tym pracować ;-) To przecież dopiero początek...

Co do zdjęć to będą trochę poźniej, ale będą ;) (wyjątkowo do 14.05 jesteśmy niedostępne)


Pema przesyła Wam wszystkim radosne merdanie ogonem :-)


*tzn. ja - Paulina i mama - Ania



Pozdrawiamy,
Paulina,
Ania i Pema
_________________
"Największą przyjemnością w posiadaniu Psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko nie będzie się z Ciebie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-05-02, 21:43   

Super wieści, teraz czekamy na zdjęcia :)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-05-04, 19:16   

Witam Was, Pemowa Rodzinko :) Uwielbiamy czytać takie relacje z pierwszych dni, zawsze trochę spada kamień z serca, "jak też przebiegnie to zapoznanie?". No i przebiegło super, bardzo się cieszę, że Pema poczuła się u Was swobodnie. To wspaniale, że "drążycie" temat jej przyzwyczajeń- nie ma nic lepszego na początki psiaka w nowym domu, niż dobra komunikacja między DT i DS- dzięki temu psinka ma szansę gładziutko się u Was zadomowić :)

Trzymamy z Rufiakiem kciuki, powodzenia na wspólnej drodze :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Iwona i Zuzia 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Dołączyła: 25 Mar 2014
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-07, 10:12   

Aniu i Paulinko,

cieszę się niezmiernie, że Pema czuje się u Was tak dobrze. :) Gdyby były jakieś problemiki :-| , dzwońcie lub piszcie. Postaram się pomóc jak tylko będzie to możliwe.

Kiziaki dla Pemy.

Pozdrawiamy
Iwona i Zuzia
Sonata i .....
_________________
Iwona
 
 
Pemowa rodzinka 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-18, 22:58   

Witamy ponownie :) (przepraszamy za zwłokę :-? ) Dziś niestety jeszcze bez zdjęć :oops: , ale zapewniam, że są w przygotowaniu i postaram się za parę dni dodać.

Pema czuje się świetnie :-) ma dużo energii i cała jest jedną, wielką, futrzastą radością :lol: Ostatnio co prawda miała małą przygodę z kleszczem na brzuszku, ale już jest ok ;) (nosi dumnie obrożę antypchłową i antykleszczową)
Jest cudowna, kochana, piękna, przyjacielska... i mogę tak pisać do znudzenia, ale to naprawdę wyjątkowy pies :-D
Od niedawna stosujemy długą linkę na spacerach i sprawdza się znakomicie ;-) Pema bardzo dobrze reaguje na przywołanie, natychmiast przybiega. Na dworze wszystko ją interesuje: ptaki, przejeżdżający pociąg, ślimak.. nawet kwiatki :mrgreen:
Innych psów raczej nie zaczepia, jeśli jakiś do niej podchodzi - całkowicie podporządkowuje się tzn. kładzie się i czeka, aż "obcy" odejdzie.

Jeśli chodzi o jedzonko to Pema dostaje nową karmę (w składzie niewiele różni się od poprzedniej), która nie jest kaloryczna i co najważniejsze wcina, aż jej się uszy trzęsą i robi potem zdrową kupę.
Rytm dnia i pory spacerów załapała, więc w domu nie zdarzają się przykre niespodzianki.
Wszystko jest w porządku (odpukać ;-) )

Ciekawostka..
- nasza pupilka lubi odkurzacz i lubi być odkurzana :mrgreen:
(nie pogardzi wszelkiego rodzaju mopami, szczotkami oraz miotłą)
Nie wiem jak z suszarką.. trzeba będzie kiedyś wypróbować :-P

Na koniec chciałabym tylko dodać, że mimo iż Pema zaistniała w moim(naszym) życiu stosunkowo niedawno to już nie wyobrażam(y) sobie przyszłości bez niej :) W całości skradła nasze serca :>

Ciepłe uściski i do następnego postu ;-)

Paulina,
Ania i Pema
_________________
"Największą przyjemnością w posiadaniu Psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko nie będzie się z Ciebie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24669
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-18, 23:06   

Bardzo miło to wszystko się czyta. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-05-19, 16:54   

Pemowa rodzinka napisał/a:
Ciekawostka..
- nasza pupilka lubi odkurzacz i lubi być odkurzana
(nie pogardzi wszelkiego rodzaju mopami, szczotkami oraz miotłą)
Nie wiem jak z suszarką.. trzeba będzie kiedyś wypróbować


Hahahaha brawo Pema!

Pemowa rodzinka napisał/a:
Na koniec chciałabym tylko dodać, że mimo iż Pema zaistniała w moim(naszym) życiu stosunkowo niedawno to już nie wyobrażam(y) sobie przyszłości bez niej W całości skradła nasze serca


No a to to miód na nasze serca- wspaniale czytać takie słowa :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Pemowa rodzinka 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-24, 18:39   

Oto obiecane foto Pemy :)

tuż po podróży :-D


wygrzewam się na balkonie :mrgreen:


padłam po dłuuugim spacerze :-)


obserwuję Cię :-P


...

najnowsze, z wczoraj:
ogon rozmazany, bo ciągle w ruchu :-D



ciąg dalszy (ze spaceru i nie tylko..) nastąpi wkrótce ;-)
_________________
"Największą przyjemnością w posiadaniu Psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko nie będzie się z Ciebie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler
 
 
Ewelina, Adam i Blues 
WARTA GOLDENA

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 659
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-05-24, 20:59   

Bardzo ładne ujęcie z góry:) Ma na nim taką słodką minkę :)
_________________
Pozdrawiamy
Ewelina, Adam i Blues
 
 
Calineczka 


Wiek: 49
Dołączyła: 11 Lut 2014
Posty: 370
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2014-05-24, 22:43   

Dziewczynka chyba trochę wyrosła ze swojego legowiska:)
_________________
Ania Grzegorz i Abi
 
 
Pemowa rodzinka 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-09, 22:25   

Witamy :)
Dziś nowa porcja zdjęć naszego futrzaka (jeszcze ma sierść, ale śmiejemy się, że tyle z niej leci, że któregoś dnia wyłysieje :mrgreen: )

Najnowsze wieści...

-Pema opanowała komendy "piątka" i "daj łapę"/"drugą" :-D

-są postępy w ciągnięciu na smyczy/lince (jest baaardzo ciekawska i nawet lecący liść jest fajny, nie mówiąc już o wróblach i jeżach, do których ciągnie jak szalona :-) )

-pierwsza kąpiel błotna w parku zaliczona :lol: (żałuję, że nie ma zdjęć :-P )

Nie wiem jak to było wcześniej, ale z moich obserwacji wynika, że Pema bardzo się boi burzy. Ostatnio u nas rozszalała się burza w środku dnia i akurat tak wypadło, że Pema została wtedy w domu całkiem sama i po powrocie zastałam zasikaną podłogę w kuchni :roll: i lekko wystraszoną sunię zwiniętą w kłębek :-(
Na przyszłość postaramy się żeby ktoś wtedy był w domu, ale wiadomo, że pogoda jest nieprzewidywalna, więc pewnie nie zawsze się tak uda. :-|
Teraz dla odmiany są upały i na dworze nawet wcześnie rano jest "parówka", więc Pemie trochę opadła energia i chętnie wraca do domu, żeby się położyć na zimnych kaflach.

Na wołanie na spacerze ładnie reaguje w większości przypadków :-D
, ale na spuszczanie z linki zdecydowanie za wcześnie...

Teraz siedzi obok mnie i oblizuje się po nowym smaczku, jakim była truskawka :-P
A propos jedzonka to chętnie próbuje nowe smaki (zlizuje miód z palca, gryzie marchewkę, a już oszalała kompletnie na punkcie wafli ryżowych :mrgreen: )

Nie przedłużając.. kolejne foto ;-)


Szukanie jeża w trawie..


Pozowanie fotografowi..


A po dłuugim spacerze..


I zdjęcie zagadka: gdzie jest Pema??? :mrgreen:
_________________
"Największą przyjemnością w posiadaniu Psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko nie będzie się z Ciebie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-06-09, 22:29   

Haha, po spacerku śpi się najlepiej. Jak pies długi i szeroki ;)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-06-10, 14:45   

Super, że Pema się u Was tak dobrze zadomawia :)
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
Pemowa rodzinka 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-07-04, 15:05   

Ostatnio dużo zmian rodzinnych, koniec roku szkolnego i wszędzie pełno zamieszania... dzieje się dużo, ale Pema dobrze sobie radzi w nowych sytuacjach :)
Ostatnio mamy za sobą 2 wycieczki samochodem do dziadków(ok.30-40min.) i z powrotem, Pema zakochana w Babci (to chyba przez tą parówkę :D ) Podróży samochodem najbardziej się obawiałam i mając na uwadze chorobę lokomocyjną dałam jej jedzonko wcześniej niż zwykle, żeby zdążyło się strawić. O dziwo obyło się bez żadnych przygód, choć do auta trzeba było "ręcznie" wstawić psa ;-) to za drugim razem wskoczyła chętnie bez pomocy.
Zaczęłam pisać tego posta ok. tydzień temu, a tu taka rewolucja … Otóż proszę państwa: sterylizację niestety przekładamy, gdyż Pema dokładnie wczoraj dostała kolejną cieczkę :(
Chodzi mężnie w gatkach (minę ma przy tym zbolałą :D ), ale poza ogólnym zmęczeniem (cały czas śpi) i brakiem chęci do zabawy to nie widać żadnych zmian. (..jest jeszcze bardziej spragniona czułości :) ) Na spacerach wszystko tak jak zwykle.
Jeżeli chodzi o plany wakacyjne to Pema jedzie ze mną w pierwszej połowie sierpnia nad morze :) Będę miała dostęp do internetu, więc już mogę obiecać jakieś wyjazdowe zdjęcia ;)
To by było na tyle..
Na razie dodaję 2 trochę wcześniejsze zdjęcia, więcej już niebawem…
Pozdrawiamy serdecznie :)

lubię Pani poprzeszkadzać w pracy :P


zajmij się mną wreszcie :-)
_________________
"Największą przyjemnością w posiadaniu Psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko nie będzie się z Ciebie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-07-09, 20:31   

Dziękujemy bardzo :) i czekamy na kolejne fotki :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-07-10, 08:06   

jaki słodki lizak :-D
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-07-10, 20:19   

Rączki pańci są zawsze dobre :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Pemowa rodzinka 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-27, 12:51   

PIERWSZY WSPÓLNY WYJAZD :) + foto cz.1

Pobudka 6.30. Dzień jak co dzień, ale jest jakby trochę inaczej. Wszędzie leżą torby i worki, do których Pańcia wkłada ubrania, te wszystkie śmierdzące butelki(kosmetyki), buty i inne.. aż tu nagle podchodzi do mojej szafki i pakuje starą smycz, obrożę, linkę, ręczniki, kocyki, szampon... i zabawki! :shock: Już od rana czuć podekscytowanie, nawet jedzonko smakowało inaczej. Coś wisi w powietrzu...
Popołudniowy spacer jakby trochę dłuższy.. biegałam za patykami, kaczkami, motylami :-) Jak Pańcia nie widziała to zjadłam kawałek suchej bułki, którą namierzył mój nos :-P Było cudownie :-D
Wieczór.. Mój wewnętrzny zegar mówi mi, że o tej porze wszyscy już śpią, a tymczasem kręcą się jak opętani. Ciągle coś sprawdzają, pakują, dzwonią.. Nawet miskę mi zabrali! :shock: Wreszcie wszystko ucichło, śpimy.
Aż tu nagle.. dzwoni budzik! Jak to? Tak szybko? Coś jest nie w porządku, ciemno za oknem, a Pańcia wstaje, ubiera się. Zakłada mi szelki i smycz.. idziemy na spacer??? :-D
A jednak, szybkie siku i wsiadamy do auta! :-o Przypinają mi pasy :roll: i już jedziemy.
Trochę się denerwuję na zakrętach i przy hamowaniu, nie wiem co się dzieje, ale Pańcia jest obok czyli nie jest tak źle ;-) Zmęczona tymi emocjami zasypiam...
Budzę się, jest już jasno. Zatrzymujemy się w lesie, dają mi pić. Ile tu zapachów!
Po spacerku Pańcia je kanapkę. JE KANAPKĘ A MI NIC NIE DA :cry: Użyłam wszystkich moich wdzięków, a ona nic! Jestem niepocieszona..
Znowu wsiadamy do auta, jedziemy dalej. Gapię się w okno, widzę krowy, konie, takie czarne linie, które opadają i idą do góry, jest nudno, nawet sznurek mi się znudził. Pańcia czyta książkę, ziewam i zasypiam znowu.
Ta podróż się chyba nigdy nie skończy, stoimy w korku :evil:
Wreszcie dojechaliśmy. Znów jesteśmy w lesie, ale jest tu sporo ludzi i kilka interesujących psów. Witamy się ze wszystkimi domownikami wielkiego pudełka, o którym mówią "przyczepa". Jest fajnie, znów się wszyscy kręcą i wyciągają walizki z bagażnika, na szczęście Pańcia pamięta o mnie i daje jedzonko i piciu.
A potem idziemy na dłuuuugi spacer, trochę lasem, trochę po chodniku, aż wreszcie...
Dotarliśmy na plażę! Jeju jak tu super, duuużo piachu, którego niestety nie da się jeść (sprawdziłam), patyki, listki, kamyczki i pieski! Mam już paru kolegów i koleżanek. Idziemy do przodu, aż tu nagle woda zalewa mi łapki!!! Odskoczyłam wystraszona i już nie podchodziłam tak blisko tej tafli wody. Gdy wróciliśmy do przyczepy już mnie bolały łapy od biegania zatem znalazłam sobie miejsce pod drzewkiem i zdrzemnęłam się. Wieczorkiem Pańcia rozłożyła mi podwójny kocyk na podłodze w przyczepie i poszliśmy spać.
Następne dni wyglądały bardzo podobnie. Wczesnym rankiem spacer po lesie, jedzonko i wędrówka na plażę. Potem powrót do 'domu' i wyjście na obiad. Następnie wylegiwanie się na słonku na trawce, gonienie much, zabawa, treningi z Pańcią, nowi sąsiedzi z labradorem :-) Dzikie gonitwy, skakanie, skubanie trawy, wąchanie kwiatków i siesta przy zachodzącym słońcu 8-)

Wasza Pema ;)

Od Pańci:
To był cudowny wyjazd, wspaniale spędzone chwile, piękna pogoda, odpoczęłyśmy, zrelaksowałyśmy się i opaliłyśmy :] Zdjęcia cz. 2 pojawią się jak tylko znajdę chwilkę, by odpowiednio je zmniejszyć.
Pozdrawiam wszystkich wczasujących się ze swoimi goldkami :)

Na plaży o poranku

Leżę i myślę

Drzemka

Przy Pańci

Tak mi rób! :>
_________________
"Największą przyjemnością w posiadaniu Psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko nie będzie się z Ciebie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2014-08-27, 17:41   

Cudowne wakacje mieliście :) Pozdrawiam gorąco całą Rodzinkę Pemy :)
 
 
Aneta i Nico 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 707
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-08-27, 20:56   

Świetne zdjęcia, widać, że Pema jest z Wami szczęśliwa :)
_________________
"Pies nie potrzebuje drogich aut, markowych ubrań czy dużego domu.
Wystarczy rzucony do wody patyk.
Daj mu miłość a on odda Ci siebie.
O ilu ludziach można tak powiedzieć?
Ilu ludzi sprawia, że czujesz się wyjątkowy i szczęśliwy?"
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-09-01, 22:42   

ajajaj, znów mi się zazdraszczanie włączyło ;) Super zdjęcia! Niunia pełen relaks, naprawdę świetnie się dobraliście :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Pemowa rodzinka 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-12-26, 19:30   

Przerwa świąteczna, a więc znów chwilka czasu na to by coś tutaj dla Was skrobnąć :)

Czas leci i po kilkukrotnym przekładaniu sterylizacji wreszcie udało się. Wszystko poszło jak należy, Pema była pod dobrą opieką pana profesora (którego pokochała od pierwszego wejrzenia) i obyło się bez niespodzianek. Zabieg odbył sie późnym popołudniem, a nasza dzielna dziewczynka wieczorem już wyszła na siku o własnych siłach :) Parę dni chodzenia w prześcieradle :-) i pies był jak nowo narodzony. Troszkę próbowała majstrować przy szwach, pewnie ją swędziało, ale nic sobie nie zrobiła i się ładnie zagoiło. Z kapitalną miną wyszła z gabinetu po ściągnięciu szwów :mrgreen: A jak mogła się już swobodnie wybiegać to ciężko ją było zagonić do domu :-D
Teraz wszystko już wróciło do normy. Pema czuje się wyśmienicie, a ja jestem szczęśliwa, że już po wszystkim. Uff.. przeszłyśmy przez to razem, do ostatniego momentu trzymałam ją za łapkę. Chyba bardziej to przeżywałam niż ona :-)
Teraz grzeję sobie stopy na ciepłym brzuchu mojej złotej, która śpi smacznie na kocyku pomrukując czasem przez sen. Ciekawe co jej się śni?

p.s. Korzystając z okazji wraz z Pemą życzymy wszystkim Warciakom smacznych świąt :-P
Do siego roku!



Zaraz po powrocie od weta (jeszcze otumaniona lekami)

A tu uśmiechnięty pysio na spacerze w parku :)
_________________
"Największą przyjemnością w posiadaniu Psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko nie będzie się z Ciebie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24669
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-27, 14:43   

Dziękujemy za te wieści. A czy możesz nam podać, kiedy dokładnie był zabieg sterylizacji?
Piękna zdjęcia, prosimy o więcej. :-)
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Pemowa rodzinka 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 02 Maj 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-12-27, 18:52   

Sterylizacja odbyła się dokładnie 02.12.14r. w Przychodni Weterynaryjnej prof. Witolda Janeczka - pod jego opieką od lat są zwierzaki z naszej rodziny, szczerze polecamy :)
_________________
"Największą przyjemnością w posiadaniu Psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko nie będzie się z Ciebie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-12-31, 11:48   

Dziękujemy za wieści :) Piękna Pemusia :)
Również najlepszego na Nowy Rok!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant