Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MISIEK - 275
Autor Wiadomość
Iza i Goldi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 187
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2014-04-15, 14:04   

No wiem Kamila :) Jest piękny :) Szkoda tylko, że w domu taki smutny :(
_________________
Iza i Goldi :)
 
 
Iza i Goldi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 187
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2014-04-19, 13:38   

Witamy przedświątecznie:) Misiek nabiera nowych doświadczeń i poznaje nowych psich przyjaciół. Co prawda nie wiem, czy Oneta - jamnika mojej mamy można nazwać przyjacielem, bo to mała 12-letnia zadziora jest, ale spotkali się. Onecik jak zawsze nastawiony anty. Doskakiwał do Miśka, a on się odwarknął, ale nic małemu nie zrobił. Była mała awanturka, ale gdy powiedziałam "spokój, odejdź", to posłuszenie odszedł. Najgorsze było, że ta mała zaraza nie chciała odpuścić. Misiek jednak już nie był zainteresowany.
Wczoraj poznał też Roxi, bardzo łagodną i wesołą labradorkę. Przywitali sie ładnie, ogony chodziły i wszyscy byli zadowoleni :)
Zanim poznał Roxi, spotkaliśmy szczeniaka goldena. Z daleka myślałam, że to może Shih tzu przed wizytą u fryzjera :P A to maleństwo takie złote sobie szło :) Goldi podbiegł od razu do niego, a Misiek obserwował z pewnej odległosci z zainteresowaniem :)
Dziś też podjęliśmy próbę wyczesania Michaliny. Podobało mu się chyba bardzo, bo w końcu zasnął :) Ma tyle dredów schowanych od spodu, że potrwa to z pewnością troche, zanim się z nimi uporam. Najważniejsze, że się nie boi i czesanko lubi :)
Dziś jedziemy na wieś, to posiedzimy sobie w ogródku i pozbędziemy się kolejnej części zbędnego puchu (i nie tylko :) )
A tymczasem pozdrawiamy i życzymy wszystkim Wesołych Świąt :serce: :pies:
_________________
Iza i Goldi :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-05-10, 08:19   

Dzisiaj Misio jedzie do nowego domu tymczasowego.
Zamieszka teraz u Piotra w Rudzie Śl.

Iza dziękuję za wspaniałą opiekę nad chłopakiem :kwiatek:
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Iza i Goldi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 187
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2014-05-10, 09:42   

Misiek pojechał przed 9-tą. Niestety nie dogadali się z Goldim. Misiek w domu był zestresowany, a Goldi do tego stopnia zdesperowany, że przestał prawie jeść. I tak był szczupły wcześniej, a jeszcze schudł i zaczęłam obawiać się jakiejś choroby...
W międzyczasie Misiek jednak bardzo się otworzył. Przynosił kapcie domownikom i gościom, gdy przychodzili do domu. Coraz częściej przychodził się pomiziać. Zaczął nawet zasypiać, leżąc na moich nogach. Na spacerach zawsze zadowolony. Uwielbia piłeczki, patyki i kamyki. W mig nauczył się wszystkich podstawowych komend. To już nie ten sam pies, który do nas przyjechał nieco ponad miesiąc temu. Potrzebuje jednak dużo spokoju i stabilizacji. Myślę, że u pana Piotra może na to liczyć i będzie czuł się tam bezpiecznie.
Życzę powodzenia w pracy z Misiakiem, Panie Piotrze i wielu cudownych chwil z nim spędzonych. To naprawdę cudowny pies :)

Trzymaj się Miśku, Ty mój lewku kochany. :serce: Tęsknimy za tobą i mocno trzymamy kciuki za Ciebie i najwspanialszy domek na świecie, na który zasługujesz :* :serce:

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję pomóc złociakom w potrzebie, gdy tylko Goldi dojdzie trochę do siebie.

Na koniec chciałabym podziękować Kamili, Anecie, Ewie, p. Łukaszowi, Oli i wszystkim osobom, które nas wspierali przez ten ostatni miesiąc :) :serce:

Ściskamy wszystkich mocno i dalej jesteśmy z Wami :)
_________________
Iza i Goldi :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-05-10, 12:15   

a ja mam zdjęcia z drogi :)
Psiak jest już przekazany Piotrowi :)


_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-10, 12:34   

Witam wszystkich.Jestem tutaj nowa. Misiek jest przepięknym złociakiem, potrafi zauroczyć.
 
 
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-10, 12:34   

aluta, witamy :)
_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Iza i Goldi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 187
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2014-05-10, 13:43   

Dobrze widzieć Miśka zadowolonego :)

aluta - zgadzam się z Tobą w 100%, Misiek jest naprawdę cudowny. Potrzebuje tylko trochę czasu, aby zaufać człowiekowi całkowicie.
_________________
Iza i Goldi :)
 
 
OlaCalipso 


Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-05-10, 20:23   

Trzymam moooocno kciuki za Misiaczka w nowym DT :) już jest dużo lepiej, więc wierzę, że teraz może być tylko SUPER ;)

Izo - cieszę się, że obie miałyśmy okazję poznać i pokochać (myślę, że mogę śmiało tak powiedzieć mimo, że spędziłam z nim zaledwie tydzień - go nie da się nie kochać) tego cudownego kawalera :) a Twoja opieka nad, mimo trudów, myślę, że była miłym doświadczeniem/przygodą.
mam nadzieję, że Misiu pomału zapomina te przykre doświadczenia i że otworzy się całkowicie, pokaże w pełni swoje goldenie oblicze ;)

Panie Piotrze - z niecierpliwością czekam na wieści z aklimatyzacji Miśka! :) Powodzenia :)
_________________
Ola i Calipsia :)
 
 
skipi29 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 47
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 575
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-05-10, 21:42   

Witajcie dawno tu nie zaglądałem ale nałogi lubimy odnawiać:) wiec jestem. Miśka dziś odebrałem w Lublińcu.Przez 60 km do nowego DT u mnie:) Jechał spokojnie raz bez powodu rozszczekał się,ale po krótkim postoju i spacerku wszystko wróciło do normy.Przez cały dzień Miś biegał bez smyczy na ogrodzonej posesji,rewelacyjnie reaguje na przywołanie,jest naprawdę bardzo posłusznym psiakiem.Smakołyki potrafią czynić cuda:) z sunią która obecnie mam ustawili sie na wstępie no jak faceci górą do końca dnia odbyło sie już bez ekscesów w sumie to sprzeczka odbyła sie o kija którego rzuciłem,Człowiek głupi jak ma 2 psy to 2 kije powinny być Nie pomyślałem:( Na koniec dnia był problem wprowadzić Misia do domu ale znów smakołyki z puszki za którymi ten Wielki pies wprost przepada zdziałały cuda,na miejsce noclegowe wybrał przedpokój tam rozłożyłem jego kołderkę-Dziękujemy za nią poprzedniemu D.T. I Mis w tej chwili śpi
_________________
Mówią,że jeżeli uratowałeś chociaż jedno istnienie to warto było się urodzić
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24669
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-10, 22:18   

Miło Cię znów widzieć z nami, Piotrze. Dziękujemy bardzo za pomoc. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Iza i Goldi 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 187
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2014-05-10, 23:03   

Olu, podobnie jak Ty, zakochałam się w Misiaku. To naprawdę nie jest jakiś tam zwykły kawaler :) Bardzo się cieszę, że był przez chwilę częścią naszego życia, a my częścią jego życia.

Panie Piotrze, Misiek tak czasami ma, że zauważy coś przez okno auta, co mu się nie spodoba i sobie poszczeka. Prawdopodobnie wiele jest jeszcze różnych rzeczy, których nie zdążył poznać.
A łasuch z niego jest :) Jest to bardzo pomocne w pracy z Miśkiem :)

Dzionek spędzony na dworze bez smyczy, to dopiero musiała być radocha dla chłopaka :) :rotfl:

Jeszcze raz powodzenia :)
_________________
Iza i Goldi :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-05-14, 18:20   

Misiek od wczoraj przebywa w hoteliku.
U Piotra doszło do przykrego zdarzenia i Misiek nie wiadomo czemu ugryzł go w nogę :-(
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
OlaCalipso 


Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-05-15, 19:14   

Na wstępie zaznaczam - niech nikt nie czuje się urażony moją wypowiedzią ;)

Musiał być popełniony jakiś błąd. Rozmawiałam ze szkoleniowcem - behawiorystą znajomą, z Olsztyna. Już błędem było puszczenie go luzem po przybyciu w nowe miejsce.... powinien adoptować się w małym i cichym pokoju, bez zbędnego narzucania się mu. Dzień przeprowadzki i tak był dniem pełnym wrażeń i stresu (nie zapominajmy, że dotąd najdłużej przebywał z Izą, od której pojechał, a przecież już jej ufał. Dla niego to nowa sytuacja). Rozmowa była co prawda telefoniczna, ale bardzo długa i szczegółowa. Tak jak podejrzewałam - Misiu musi mieć za sobą bardzo złe przeżycia, cytując "to już nie są po prostu złe nawyki, to niestety rozchwianie emocjonalne, spaczona psychika. Trzeba czasu i cierpliwości, i przede wszystkim odpowiedniego postępowania, aby pomóc temu psu wrócić do normalności".

W żadnym wypadku nie chcę tu nikogo pouczać ;) ale niestety trzeba pamiętać, że Misiu to psiak po przejściach, a z jego zachowania widać, że po ciężkich przejściach.....
Nowa sytuacja, nowy stres....niestety :/ trzeba trochę wyrozumiałości, spojrzeć na to od jego strony. A może w jakiś nieświadomy sposób Piotr przypomina Miśkowi poprzedniego właściciela? głos? wygląd? nikt nie może być tego pewien.

Bardzo mnie zasmuciły ostatnie wieści :( ale też usłyszałam od Izy parę krzepiących wiadomości, mam nadzieję, że to się sprawdzi ;)

W każdym razie błagam - nie spisujcie Miśka na straty (przysłowiowo oczywiście). Już nam pokazał, że ma goldenie serduszko! :) Trzymam za niego baaardzo mocno kciuki.
_________________
Ola i Calipsia :)
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-30, 13:26   

Co u Misia? Jak sprawuje się w hotelu?
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-05-30, 13:32   

Misek w hoteliku ma się całkiem dobrze. Ale to tylko hotel....
Mieszka sam w kojcu, ma swoją bude, wychodzi na wybieg.
- a najważniejsze to zaero agresji do pracowników.
Wymaga on doświadczonego DT , który pomoże mu pokonać te "strachy" z przeszłości
i takiego mu cały czas szukamy.
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-30, 13:47   

Dzięki Kamilko. Może w takim razie częściej go wrzucać na FB.... to zawsze jedna szansa wiecej, że znajdzie sie DT, który zechce z psiakiem pracować.
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Marina Dino i Lola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 29 Cze 2013
Posty: 229
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-06-03, 22:44   

Misiaczku co tam u Ciebie ?
_________________
Pozdrawiam
Marina Dino i Lola
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-06-11, 12:10   

Wczoraj Misiek został przewieziony do Agnieszki, u której przebywa też nasz fundacyjny Aron.
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24669
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-06-11, 12:14   

To ja czekam na relację Agnieszki zarówno o Aronie, jak i o Miśku. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
OlaCalipso 


Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-12, 19:41   

Super wiadomość :) również czekam na relacje, co słychać u Miśka ;)

Trzymam kciuki :) buziaki dla Misiulka <3
_________________
Ola i Calipsia :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-07-24, 08:54   

Niestety z powodów osobistych Agnieszki Misiek nie może dłużej u niej przebywać.
Szukamy mu nowego domku, a najlepiej by było dla chłopaka aby był to dla niego już stały domek.
Misiek jest psem który potrzebuje stabilizacji, przestrzegania pewnych reguł, które dadzą mu poczucie bezpieczeństwa a wtedy pokazuje swój goldeni urok :)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2014-07-25, 12:38   

Trzymamy za Ciebie kciuki złociaku! Na pewno rozkochasz w sobie swoich przyszłych właścicieli :serce:
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-08-05, 14:45   

Misiek jest w drodze do nowego domu tymczasowego - trzymajcie kciuki za chłopaka ;-)
Zamieszka u Tomka w Słupsku

- a tak teraz wygląda :)

_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2014-08-05, 14:52   

Świetnie! A ja czekam na relację od pana Tomka, mam nadzieję, że jak najbardziej pozytywne :) !!
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant