Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ASTRA - 261
Autor Wiadomość
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2014-12-17, 08:08   

Astrunia nie mogła lepiej trafić :-D
My z Oskarem również życzymy Wesołych Świąt :!: :pies:
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2015-03-14, 22:15   

Witam wszystkich przyjaciol to ja ASTRA. Mija wlasnie 4 miesiace jak mieszkam w nowym domu i z nowa rodzina' Jestem szczesliwym zlociakiem.Bardzo ie staram aby wszystko bylo dobrze.Pomagam mojej Pani w czym tylko moge.Za to mam miske dobroci ,glaski i caluski. Pan mowi,ze od tego calowania Pani doprowadzi do wylysienia mojej pieknej glowki.A sam dopieszcza jak tylko moze .Polubilam bardzo jabluszka Pani obiera dwa i mamy do spolki,sprawiedliwie podzielone.Biegam po ogrodzie i sama otwieram drzwi.Pozdrawiamy wszystkich serdecznie hauki dla oczekujacych na dobry dom,z calego serca zdrowotnosci i powiekszania rodzin , zeby niosly jak najwiecej milosci dla moich potrzebujacych braci i siostr. ASTRA I ALICJA
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Calineczka 


Wiek: 49
Dołączyła: 11 Lut 2014
Posty: 370
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2015-03-15, 16:38   

Super wieści! 😊 ciesze sie Astra, ze tak dobrze Ci w nowym domku, Pańcia niech Cie całuje ile się da, a Pan niech rozpieszcza😊 miziamy i zyczymy pysznych jabłuszek jedzonych wspólnie 🐾❤️👣
_________________
Ania Grzegorz i Abi
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2015-03-16, 10:11   

Kochane suczątko! Jaka ta twoja Pańcia kochana, że sprawiedliwie dzieli jabłuszka, no przecież wiadomo, że to najlepszy sposób na zdrowie i urodę :D Wyobrażam sobie tę twoją łepetynkę, jaka już wycmokana, no ale wiadomo, inaczej być nie może! Kiziam cię Astruniu i pozdrawiam serdecznie twoich najukochańszych człowieków!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-07, 13:57   

Aktualizacja, jak to Astrze jest cudownie w u Pani Alicji :)

_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-07, 14:49   

Jest jej wspaniale i to widać gołym okiem. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2015-05-07, 19:41   

Panie się nawet kolorystycznie dopasowały :D Bardzo się cieszę, że Was widzę i Wasze dwie szczęśliwe buźki!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
alicjadoliwa 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 27 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2016-12-28, 11:21   

Witamy po długim milczeniu wszystkich przyjaciół. Mamy teraz nowy sprzęt dokontaktów i trenujemy metodą prób i błędów, aby ponowić kontakt i opowiedzieć o sobie. Astrunia pozostaje cudem jakim była pierwszego dnia w naszym domu. Jest tak kochana, że wyobrażni brakuje, aby opisać i zrozumieć psychikę sunieczki. Pomaga jak tylko może, pilnuje wszystkiego, w czasie remontu nie pozwoliła nic wynieść, majster prosił i tłumaczuł dlaczego musi wynieść pralkęi jej nie zabierze. Astrunia miała swoje zdanie na temat i dopiero moja interwencja pozwoliła kontynuowac dalsze prace. W dalszym ciągu walczę z niepełnosprawnością to zakończę pisanie. Przesyłamy noworoczne życzenia dla wszystkich złociaków i przyjaciół.
ASTRUNIA I ALICJA.
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-12-28, 12:28   

Dziękujemy za wieści :-)
Wszystkiego dobrego na Nowy Rok dla Was :)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2017-01-01, 17:42   

Haha, uśmiałam się, jak sobie wyobraziłam majstra pertraktującego z nieugięta złotą damą :D

Dziękujemy Pani Alicjo, życzymy wszystkiego dobrego na Nowy Rok!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Hania, Bodzio i Mery 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 67
Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 149
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2018-03-12, 20:40   

Wiitam wszyskich zlotolubnych :D
Dostalam cczesc mala od Pani Alicji, wlasciicielki ASTRY. Przeprasza za to, ze z powodu uzywania tylko jednej reki rzycisnale cos nie tak i ja dostalam koncowke maila. Oczywiscie dokladnie to rozumiemy, bo czsami piszac na dwie rece tez robimy cos nie tak i jest klapa :) Natomiast jestem pelna uznania, ze stara sie i taki piekny post byl wyslany ostatnio w 2016r w okresie swiatecznym :-D
W dzisiejszym mailu Pani Alicja pisze, ze jeszcze raz bardzo dziekuje za dar niewyobrazalnie kochanego zlotka :lol: Mowi, ze te orzechowe oczy i zawarte w nich oddanie, milosc nie dadza sie porownac z niczym innym :lol: Pani Alicja otacza ASTRE miloscia i opieka, ze zlota dama ma rowne prawa z innymi domownikami :lol: Ta zwierzolubnosc zwieksza wartosc ich zycia :>
Pani Alicja pozdrawia nas wszystkich z DEJZUNIA <3, czyli ASTRA :P
_________________
Hania, BODZIO i MERY
(*) BELLISSIMA ( 31.08.2014 )
(*) DIESEL ( 05.12.2017 )
(*) OLIWKA ( 15.12.2020 )
"To tylko pies, tak mówisz, tylko pies ...
A ja ci powiem
Że pies to czasem więcej jest niż człowiek"

Barbara Borzymowska
 
 
alicjadoliwa 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 27 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2018-03-13, 07:31   

    Hurra Pani Hanno moze się teraz uda.Jestem szczęśliwą właścicielką ASTRUNI w domu jest nazywana Dejzi. Nasza historia zaczęła się to opowieść na książkę. W 2013 r doznałam bardzo rozległego udaru mózgu zlewostronnym paraliz em kończym. w szpitalu byłam 6 miesięcy tam kontaktowała się ze mna Fundacja Stop Udarom ,dzięki nim byłam na spotkaniu z innymi udarowcami w sklepie sprzętu rehabilitacyjnm w Łodzi, i tam właśnie była przecudna sunia goldenka , która doszła do mnie położyła łepek na mojej lewej porażonej nodze i orzechowymi oczami patrzyła na mnie ,wydawałosię że mówi może ci pomogę.Zakochałam sie w dziewczynie ,ale pomyślałam przecież mnie nie stać na tak rasoweo psa.Zaczęłam rozmawiać z pracownica sklepu ,która przyjeżdżała do szpitala i tak trafiłam na Fundację Warta Goldena.Prosiłam o kontakt imożliwość adopcji złociaka. Póżniej były chyba 2 miesiące niepewnośći ,bo myślałam że osobie tak mocno niepełnosprawnej nie umożliwi się adopcji ze względu na dobro psa Aż tu nagle dobra wiadomość uzgodnienie terminu wizyty przedadopcyjnej. Zjawia się uroczy ludzik Pani AMELKA "spowiada nas." rozgląda się w domu ogrodzie ,zadaje pytania , a u mnie serce lata ,warunki super ale jaw takim stani co to ędzie aja już wiem że jest wybrana dziewczynka imięniem Astra. I 30 11.2014 moja miłość trafia w moje ręce i pod mój dach.cd. nastąpi
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-13, 09:54   

Cudna historia :)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Hania, Bodzio i Mery 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 67
Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 149
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2018-03-13, 22:23   

Droga Pani Alicjo <3 I poplakalam sie potokiem lez rzesistych gdy przeczytalam ten post od Pani. Az mnie zatkalo ze szczescia i dumy, ze tak wspaniala osobe spotkalam jako wolontariuszka dzialu poadopcujnego Funacji :oops:
A Amelia to Aniol nie kobieta, i cudownie, ze na nia, jako osobe przeprowazajaca wizyte przedadopcyjna, Pani trafila :lol:
Pani opowiesc na prawde nadaje sie na opowiesc pod tytulem " Histroria jednej szczesliwej goldenki " ;)
Z calego serca dziekuje za ten wpis, bardzo serdecznie pozrawiam i caluje oraz czule miziam DEJZUNIE kochana i czekam na dalsze czesci tego pieknego opowiadania :)
Samych cudowosci w wwaszym zyciu codziennym zycze z mmiomi zlotkami OLIWKA i LUNA <3
_________________
Hania, BODZIO i MERY
(*) BELLISSIMA ( 31.08.2014 )
(*) DIESEL ( 05.12.2017 )
(*) OLIWKA ( 15.12.2020 )
"To tylko pies, tak mówisz, tylko pies ...
A ja ci powiem
Że pies to czasem więcej jest niż człowiek"

Barbara Borzymowska
 
 
alicjadoliwa 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 27 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2018-03-14, 10:12   

    dziękuję za wpis ja próbuję już drugi raz przekazać naszą historię i będę próbować aż do skutku bo Dejzik zasługuje na to ,aby goldenowa rodzina dowiedziała się o jej cudnych zdolnościach.,Żeby była jasność Dejzi nie była na zadnym profesionalnym szkoleniu.Ze mną na smyczy idzie grzecznie i nie ciągnie,bo pańcia to poważnz sprawa ,natomiast mąż jest do ostrej zabawy i robi z niego F16 lecą w powietrzu oboje.Łó zko suni jest bezpośrednio przy mojej kanapie każdy mój ruch w nocy i już łepek położony na brzegu i obserwacja czy będzie jakieś polecenie. Nauczyłam Dejzika hasła "wołaj Jurka" iwtedy biegnie po męża wali ogonem w kanapę dopóki nie wstanie,pięknie reaguje na słowo "przepraszam " schodzi na bok, słowo "pomoc" to uspokojenie przy wejći obcych ,których ona nie zna do domu.Pilnuje wszystkiego nic nie wolno wynieść z domu czego ja w jej obecnośi nie dam sama,przekonał się o tym ksiądz po kolędzie musiał odda c kopertę, złapałalekko za rękaw sutanny i po zawodach.Musiałam ja wziążć ze stołu i podać , chciaz niebardzo już chciał wziążć.Pomaga mi bardzo,reaguje na słowa posprzątaj , podaj , przynieś.Może to dziwne ale muszę się podzielić taka refleksją.W 2012 r w tragicznych okolicznościach zginęła moja jedyna ukochana córka,piękna dobrze wykształcona młoda kobieta i tak sobie myślę czy to oddanie ,miłość woczkach Dejzika,opiekuńczość w stosunku do mnie to tych smutków chwalimy się ,Dejzi nie pakuje się do ludzkiego spania i nie da się zaprosić oraz jeszczeto że nic nie ruszy do jedzenie krótko mówiąc nie kradnie może jakieś drugie wcielenie mojego dziecka,wrażliwość ta sama.Muszę jeszcze dopisać ze sunia reaguje dznie na widok i piski szczeniaków w telewizi jak oglądam programy o piesach,jest to pomruk i łzy z oczu,natychmiast tulę i płaczę to jest bardzo trudny monent dla mnie. Ale dość tych smutków,teraz chwalimy się sunia nie pakuje się do ludzkiego spania i niedaje sie namówić.Można zostawić kiełbase w zasiegu sama nie weżmie.No to na tyle sercem otulamy wszystkich złotych i ich ludzkie rodziny .Pozdrawiamy Alicja i Dejzunia.




























    "
 
 
alicjadoliwa 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 27 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2018-03-14, 10:59   

    Przepraszam czymś sama nie wiem jak poprzestawiałam zdanie w tekscie ,ale chyba wykazecie zrozumienie i dojdziecie do ładu .Człowiek wykształcony a gamoń w mysl starego porzekadła.
 
 
Hania, Bodzio i Mery 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 67
Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 149
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2018-03-14, 20:13   

Po prostu wszystko rozumiemy :) Serdecznie wspolczujemy z powodu tego co Pani przeszla w swoim zyciu :( :'( Tak, DEJZULA to chyba taki pies przewodnik zeslany dla Pani z woli corki, ktora zostala powolana do innych potrzeb <3 Cudownie wyszkolila ja Pani w niesieniu najpotrzebniejszej pomocy :brawo: :hura: Moze warto by jeszcze doszkolic ja o kilka nowych umiejetnosci przy pomocy jakiejs dobrej duszy terapeuty ???
Tak czy inaczej podziwiamy Pania i DEJZUNIE i jestesmy dumni z tego, ze tak wspaniala sunia trafila w Pani rece : Uwazam, ze jest to wielki sukces Fundacji, ze podjela decyzje o oddaniu Panstwu do adopcji kochanej ASTRY :brawo: :brawo: :brawo:
DZIEKUJWMY Fundacjo !!! :)
_________________
Hania, BODZIO i MERY
(*) BELLISSIMA ( 31.08.2014 )
(*) DIESEL ( 05.12.2017 )
(*) OLIWKA ( 15.12.2020 )
"To tylko pies, tak mówisz, tylko pies ...
A ja ci powiem
Że pies to czasem więcej jest niż człowiek"

Barbara Borzymowska
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-14, 20:39   

Piszcie jak najczęściej tu i na chacie 😊
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2018-03-14, 23:36   

piękna historia, która łapie za serce :serce:
tak jak Andzia i Hania, również zachęcam do częstych odwiedzin na Chacie Warciaka - dzielcie się Waszą radością!!!
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
alicjadoliwa 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 27 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2018-03-30, 11:34   

Zdrowych , spokojnych Świat Wielkanocnych, żeby były dobre smaczne ,pełne miłości ,miziaków ,cmoków po łepetynce moim złotym bracią i siostrą a takż pozostałej czworołapnej rodzinie oraz ich ludzikom życzy Dejzi z Alicją Pozdrawiamy wszystkich najserdecznej jak potrafimy.


 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-30, 12:25   

Kochani, dziękujemy za wpis. Rzeczywiście Dejzi jest wyjątkowa !! :lol: :lol: Wesołych , rodzinnych Świąt Wielkanocnych dla Was i Waszego złotka :serce: :serce:
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-30, 13:11   

również kochani :)
dużo zdrowka!!!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
alicjadoliwa 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 27 Gru 2016
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2018-09-12, 18:09   

Cześć złociaki i ich dwunożni przyjaciele dawno nie było mnie na forum ale sprawa jest najwyższej wagi więc piszę tutaj. Pamiętacie jestem Dejzi czarodziejka a stało się tak: moja pani musiała wyjechać na całe trzy tygodnie, żeby poprawić kondycję zdrowotną a pan razem z nią bo musi jej pomagać w nowym nieznanym miejscu mnie nie mogli zabrać, zostałam z ciocią Grażynką pilnowałyśmu ogrodu, domu, ale ta ciocia zaczęła mi rzadzić: Dejzi do domu, Dejzi tu Dejzi tam, to ja myślę czekaj ja ci pokaże takiego Dejzikowego hauhała, że zobaczysz. Nie słuchałam: Dejzi do domu, a ja do bramy bo może tu poczekam i pańcia sie zjawi. Skończyło się smaczkami, ciotka kupiła wołowe pieskowe kabanosy więc myślę sobie: wytrzymam i poczekam na moją panią. Poprzez smaczki teraz jesteśmy przyjaciólkami, a jak pani wróciła to mało brakowało a mój osobisty ogonek dupcię by mi urwał tak machał lewo, prawo i odwrotnie, już, jesteśmy w komplecie. Pozdrawiamy :-)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-09-13, 09:44   

No to cudnie, czasem warto wyjechać jeśli to chodzi o zdrowie, więc to jak najbardziej zrozumiałe, a Astra kocha swoją pańcię więc wiernie na nią czekała :)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-09-16, 00:17   

Dziękujemy za wieści:) I życzymy dużo zdrowia zarówno dla dwu jak i 4nożnych członków rodziny !:)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant