Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
NELI - 305
Autor Wiadomość
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2015-09-25, 23:51   

To się do Ewci trza zgłosić, żeby pogodę na niedzielę zamówiła, bo chyba czuję się namówiona ;) Rufek bardzo chętnie pozna Nelę :D
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Marta Lawusiowa 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Sie 2015
Posty: 276
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-26, 08:43   

A to się w niedziele się widzimy na jakimś spacerku??
Z chęcią z Lawusią gdzieś skoczymy 8-)
_________________
Pozdrawiają
Marta, Jarek i Lawucha :)
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2015-09-26, 10:50   

Marta Lawusiowa napisał/a:
A to się w niedziele się widzimy na jakimś spacerku??
Z chęcią z Lawusią gdzieś skoczymy 8-)


Tak coś się właśnie spontanicznie urodziło :mrgreen:
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Milena i Kosmo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-09-26, 16:58   

mlena napisał/a:
postaram się nakręcić film ze sztuczkami nelki - dziś nauczyła się nowej "daj całusa" <3 <3 <3


ooo jeziu, jak jak ja chcę to zobaczyć :D
Z opisu wynika, że Nelcia miała "Piątek w SPA" :)
_________________
Pozdrawiają
Milena, Tomek i Kosmo Kosmo'wski
 
 
Magda i Banksy 


Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-27, 23:13   

No i spontaniczny spacer wyszedł w sobotę z Ewą i jej zgrają oraz z Martą i Lawusią .... po co nam było to spa .... skończyło się na tym, że Nelusiowa brudaska :) nie mogła sie powstrzymać i z całą zgrają poszłą do mini rzeczki , po to aby później wytarzać się w ciemnym piachu :) no i powrót do domu ... ponownie kąpiel suszenie itp po to, bo dziś mój mąż postanowił ją zabrać na spacer ... i tak wyszło, że Neli zobaczyła łabędzia z którym za wszelką cenę chciała się zaprzyjaźnić oczywiście jak to z takim ptaszkiem jest - raczej pływa, Nela postanowiła do niego podpłynąć... Jako, że mój mąż chyba ma mniejsza wyobraźnie niż ja, chciał dobrze więc ja zabrał aby się wysuszyła na dawny poligon, a że poligon jest piszczysty to Nel dziś wygląda dokładnie tak samo jak wczoraj. Dziś już nie mam siły jej kąpać po raz 3 ... więc Nel jest dziś brudaskiem ... :mrgreen:

A ogólnie to Nel coraz lepiej sobie radzi z towarzystwem psiaków ... dalsze relacje na bierząco - na dole roche fotek z naszych spacerów i suszenia :)

 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-09-28, 16:19   

No widzisz, wiedziałam, że w końcu przekona się do innych psiaków! :) ))
fiu, fiu jaka grzeczna w wannie!
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2015-09-28, 21:35   

Haha, Neli chyba jasno dała Ci do zrozumienia, że naprawę nie ma sensu tak codziennie jej kąpać :lol:
Przecież "co się wysuszy, to się wykruszy", no nie?
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Milena i Kosmo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-09-28, 22:25   

Rufiakowa Amcia napisał/a:
"co się wysuszy, to się wykruszy"


u nas się sprawdza doskonale :mrgreen:
_________________
Pozdrawiają
Milena, Tomek i Kosmo Kosmo'wski
 
 
Magda i Banksy 


Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-10, 14:25   

Pacia Nelci obecnie jest w szpitalu dlatego nic nie pisze, niebawem wróci i opisze troche rzeczy. Pozdrawiamy
 
 
Magda i Banksy 


Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-24, 10:45   

Dzis nastal ten dzien nelusiowa mordka pojechala do stalego domu. Domu z ogrodem z dziecmu:) miejmy nadzieje ze sie szybko odnajdzie :) :) czekam na info co u mordki slychac :)
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-24, 22:35   

Witam serdecznie :-) :-) :-) :-)


Neli trafiła dziś do nas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pierwsze kilka godzin za nami. Mała ma się dobrze. Teraz grzecznie śpi. Widać ,że wielką radość sprawia jej obecność dzieci. Wszędzie chodzi za moimi chłopakami :-D :-D :-D Dziś wiadomo obeszła cały dom,wszystko obwąchała. I znalazła swoje miejsce do spania w sypialni przy naszym łóżku ;-) Była dziś bardzo spokojna,nie zauważyłam oznak stresu.Wręcz jestem zdumiona,że tak szybko się zaaklimatyzowała.
Oby tak dalej. Więcej informacji będziemy starali się podawać na bieżąco :)
 
 
Marta Lawusiowa 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Sie 2015
Posty: 276
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-25, 07:20   

Nelcia przeszła wielogodzinne rozmowy ze swoją poprzednią opiekunką Magdą (której z całego serca zresztą dziękujemy za wspaniałą opiekę :***) - która to wytłumaczyła jej, że jedzie do dzieci i dobrych ludzi i ma się niczym nie martwić! Myślę, że przyjęła to do wiadomości i dlatego jest taka spokojna ;)

Mamy nadzieje, że dacie sobie wzajemnie masę szczęścia, czekamy na foty i wieści z nowego domku

A tymczasem pozwolę sobie pokazać jakich to fajnych Nelcia ma teraz chłopaków!
_________________
Pozdrawiają
Marta, Jarek i Lawucha :)
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-10-25, 08:16   

3mamy za Was kciuki!!!;))) kochajcie sie i uwielbiajcie!
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-25, 08:48   

Witamy ;-)


Mamy coś dla oka i coś do poczytania. Wszak pierwsza noc za nami. Tylko cóż można napisać jak mamy w domku anioła,nie pieska. Nelcia przespała całą noc spokojnie. Dosyć późno położyłam się spać i nie słyszałam by nasza dziewczynka wstawała w nocy bądź była nie spokojna. Wczesnym rankiem mąż postanowił zbudzić małą na spacer. Co zaobserwował faktycznie Neli po nocy ma problemy ze wstawaniem. Tylne łapki Nelki są sztywne. Ale trwa to z 2 min. Potem mała jak się rozrusza to jest ok. Ja po ciuchu liczę ,że Nelka jest śpiochem jak ja :D I zastanawiała się rano cóż ten mój człowiek ode mnie chce tak wcześnie....Dlatego tak leniwie się zbierała.A poważnie: Była pierwsza kupka nawet i nie ma oznak rozwolnienia.Po spacerze....Nie ma co opisywać to trzeba zobaczyć ;) Położyła się obok mnie i chłopaków w łóżku.
Widać jedno w domku tymczasowym Magda przejęła na swoje barki jej pierwszą traumę.Do do niej trafiła po rozstaniu ze swoją rodziną i może dlatego jej zachowanie było takie nie pewne. Ale odwaliła kawał dobrej roboty!!! :) Bo nasza dziewczynka wzięła sobie do serca rozmowę z Magdą :D I jest cudowna.
Zgadzam się z Magdą jest małym sępem,zaraz pięknie pokazała jak prosi choć o kawałek. Ale nie ma opcji. Dostała tylko swoją karmę i przysmak z ręki każdego z domowników.
Ale jest coś co ujmuje za serce!!! Odkryłam to wczoraj w ogrodzie. Zawołałam naszą psinkę przyszła do mnie od razu i mówię do niej chodź się przytulić. Nelcia zna komendę przytul,pięknie położyła swoją głowę na moim ramieniu <3 <3 <3
Nie długo znowu pokażemy i napiszemy co u naszej dziewczynki.
Tymczasem serdecznie pozdrawiamy Wszystkich a Madzi serdecznie dziękujemy :*
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-25, 08:49   

 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-25, 08:51   

 
 
Magda i Banksy 


Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-25, 10:06   

Ciesz się niezmiernie :D :D :D całą noc mysłałm o niej łapałam się gdzie jest moja Nelusiowa Morda, wstałam pierwsze co forum! i co ? JEST ! Czytając, aż mi sie łezki - oczywiście szczęścia pojawiły :) :) :) A co do opisu - tak Nelsiowa Mordka jest leniuchem, czesto po porannym spacerku szybko wraca do łóżka - z opcja - "ej chyba wracamy do łóżka spac? ", do tego sie przyznaje jak do mnie przyjechała to spała na posłaniu ale ja rozpiesciłam i nauczyłam spac ze mną, co oczywiście jest do odluczenia :) kwesta jak komu co przeszkadza :) ale widze, na fotach , że już pokazała , że wyrko fajne jest :) Cieżko mi opisać moje szcęści jak widze te foty :) czekam na dalesz info i oczywiście zawsze służe rada czy coś podpowiem z zachowaniem nelusiowej mordki :) Przesyłam pozdrowienia dla całej rodzinki i prosze moja Nelusiową Mordeczke wyprzytulać :)
 
 
Magda i Banksy 


Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-25, 10:07   

a i podpowiem - misiek - zabawa - "nelcia dawaj misiaka " - na co nelka go szuka i przynosi aby sie z nia poganiac w celu przechwytania misiaka :)
 
 
Milena i Kosmo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-25, 10:32   

Kurcze i patrzcie jak Nelcia łączy ludzi ;)
Myślę, że zarówno dla Madzi należą się głębokie ukłony za cudowną opiekę na suczką, za kilkugodzinną rozmowę przed wyjazdem - rozczuliłam się! - jak i dla nowej rodziny Nelci, która otworzyła swoje serducha dla małej i dlatego tak szybko się u nich zaaklimatyzowała ;)

Jestem przekonana, że już zawsze w pamięci Madzi będzie Nelcia, a i w pomięci Nelci Madzia ;)
Ale Patrząc na zdjęcia z nowego domu jestem przekonana, że chłopaki właśnie znaleźli swoją "księżniczkę" ;)
_________________
Pozdrawiają
Milena, Tomek i Kosmo Kosmo'wski
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-10-25, 21:17   

No właśnie!! Podziękowania dla Madzi za to, że zajęła się Nelką i wyprowdziła ją na 'ludzi' ;D Kochana ogromne dzięki i mamy nadzieję ni długo na kolejny tymczas!!
Czytając tą wiadomość aż gęba się cieszy, że Nelusia tak szybko się oswoiła! :) Lepszego domku nie mogłam jej znaleźć :) Dbajcie o nią i rozpieszczajcie w granicach możliwości :)
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
Ola, Mariusz i Lea 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 19 Cze 2013
Posty: 354
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-25, 21:33   

No to witamy kolejną dziewczynę w Chorzowie :-D


Ola&Lea
_________________
pozdrawiamy Ola, Mariusz
Lea [*]
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-26, 10:19   Witam serdecznie :)

Witam serdecznie Wszystkich :)

Bardzo dziękuje za miłe słowa :)

Ale wiadomo kto jest tu najważniejszy ;) ;) Nasza Nelka ma się bardzo dobrze. Trzymać kciuki proszę by było tak nadal. Wczorajszy dzień minął Neli bardzo leniwie.. Mała po przyjściu do domu zaraz zasypiała. Bardzo dużo śpi. Nie wiem czy to powód do zmartwień. Na spacerze jest w porządku,bawi się przyniosła do domu wczoraj nawet patyk.
Pierwsza jej aktywność zaczęła się wieczorem przyniosła piłkę,interesowała się tym co robimy my i chłopcy. Rano targała troszkę misia ;) Nim Madzia dodała post :D Więc sama ładnie pokazuje co potrafi,co lubi. Przed wieczornym wyjściem było też mizianko lubi mała się drapać po grzbiecie przy ogonie,wtedy opiera się o mnie i widać sprawia jej to radość. Jak stwierdził Kacper jej ogon się cieszy :D
Po spacerze kolacja i jak to w swoim zwyczaju mają grzeczne dziewczynki idą spać :) :) :)
Dziś był pierwszy sprawdzian dla naszej księżniczki. Jej Panowie wybyli z domu.Została ze mną bo do środy na szczęście mam wolne.
Ale nie myślcie ,że nasz mała zostanie w tym tygodniu sama ;) Nie nic z tych rzeczy. Dziś w odwiedziny przyjeżdżają "dziadkowie"na tydzień. Także trochę mi lżej.

Teraz uciekam na spacerek ,może uda się zrobić kilka ładnych zdjęć.
Pozdrawiamy Wszystkich !! W szczególności Madzie uściski i moc buziaków :D

Ps. Mam nadzieję ,że trzeci raz nie będę musiała tego pisać... Poprzedni post mi znikł.... :(
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-26, 10:21   Neli tak wygląda swoich chłopców :)


 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-26, 13:35   Piękne okoliczności przyrody i jeszcze piękniejsza Nelka :D

 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-10-26, 13:37   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant