Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ARIS - 370
Autor Wiadomość
LauraOsti 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Dołączyła: 24 Mar 2016
Posty: 8
Skąd: Stargard
Wysłany: 2016-08-27, 18:36   

Super! Aris to prawdziwy aniolek ;-) Przesyłam jej dużo głasków. :mrgreen: Może jakieś zdjęcia w wolnej chwili? :lol: Prosimmyy :)
 
 
Monika i Aris 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 01 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Szydłowiec
Wysłany: 2016-08-27, 21:12   

Wrzucę fotki jak dojdę jak to zrobić, żeby były tak ładne jak Agnieszki :-)
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 08:39   

Sposób na zdjecia:

Korzystamy z darmowej strony:

http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie

wybierz plik ze swojego komputera-> zaznaczyć 'Bez ograniczeń wiekowych'->Zapisz zdjęcie -> Następnie z listy "Rodzaj kodów" wybrać ' Fora dyskusyjne'-> Skopiować link który pojawi się w okienku. Będzie zaczynał się tak : "[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/.........."

:) Powodzenia!
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Milena i Kosmo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-01, 20:30   

Nie ma przeproś musicie nadrobić zaległości i informować nas o newsach z waszego życia bo Aris ma tutaj tłum wielbicieli :)
_________________
Pozdrawiają
Milena, Tomek i Kosmo Kosmo'wski
 
 
LauraOsti 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Dołączyła: 24 Mar 2016
Posty: 8
Skąd: Stargard
Wysłany: 2016-11-07, 18:39   

Mamo Ariski, chociaz kilka zdjec prosimy! ;-) Jak sunia? :mrgreen: [/fade]
 
 
AgaJessieLily 
WARTA GOLDENA

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Paź 2015
Posty: 156
Skąd: Płock
Wysłany: 2016-11-07, 21:30   

No Mama Ariski lubi nas trzymać w napięciu.
Monika pomyśl o nas.

Mizianki dla suni i czekamy :->
_________________
Lily & Jessie
:) Agnieszka i Konrad :)
 
 
Monika i Aris 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 01 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Szydłowiec
Wysłany: 2016-12-19, 20:48   Jesteśmy!

Oj nie było nas tu długo, nie było. Biję się w piersi, zawaliłam, ale obiecuję poprawę. U nas... cudnie. Troszkę żeśmy przeszły, ale teraz jest super i oby tak dalej. W grupie na FB pisałam, że przeszłyśmy babeszjozę. Nie chcę tego przeżywać drugi raz. Na całe szczęście szybko zareagowałam i Aris wyszła z niej szybciutko.
Chwilę miałyśmy spokoju, niestety któregoś dnia (listopad) zauważyłam, że Aris jest się trudno podnieść, że tylne łapki nie chcą współdziałać z resztą ciała. Oczywiście biegiem pojechałyśmy do wetki. Okazało się, że to stawy (z racji wieku, no i pewnie przeszłości). Aris dostała zastrzyk i preparat (AniFlex) którego niestety nie może brać, więc został zmieniony na Hyalutidin. Teraz jest suer. Aris biega, skacze, choć pilnujemy bardzo, by nie obciążała stawów.
Każda wizyta u wetki to morze moich łez. Nie wiem, co Aris ze mną zrobiła, ale KOCHAM TEGO PSA ponad życie. Moja córka mówi, że mniej się o nią martwię niż o Aris :-D Uwierzcie mi, kochają ja wszyscy. Mój mąż, który przed adopcją prosił mnie, żeby tylko pies nie spał na kanapach, sam ją woła i pozwala wskakiwać na łóżko.
Za radą wetki zmieniłyśmy także karmę (od 2 tygodni). Aris miała problemy z pojawiającą się wydzieliną z oczu. Obecnie odnoszę wrażenie, że jest coraz lepiej. Teraz Aris, z wielkim apetytem, je Husse z łososiem i ryżem.

aris1.jpg
Plik ściągnięto 34 raz(y) 46.11 KB

 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-20, 09:50   

To zdjęcie mowi wszystko :) ) Niestety Aris i Szeri to takie wiecznie schorowane sunie, dlatego dobrze ze trafiły w ręce osób, które bez reszty się w nich zakochały , dziękujemy za wieści iżyczymy duuuuuużo zdrówka!
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Monika i Aris 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 01 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Szydłowiec
Wysłany: 2017-02-05, 21:49   

Mało raport z naszego wspólnego życia.
Aris to sunia cudowna ponad wszystko. Jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny i uwielbiana jest przez wszystkich. W jej oczach jest tyle miłości do człowieka, że starczyłby jej do obdzielenia wielu ludzi. Miałam już różne psy w domu, ale Aris to moja Gwiazda najukochańsza, najcudowniejsza pod słońcem.
Ostatnio Aris przeszła badania: biochemia i pełny profil tarczycowy. W biochemii wyszło nam troszkę mało czerwonych krwinek, ale nie jst to niepokojące zważywszy na fakt, że Arsi nie ma śledziony. natomiast profil tarczycowy pokazał nam niedoczynność tarczycy. Aris dostała lek: Euthyrox. Za 3 miesiące kolejne kontrolne badanie.
Nie wiem jak mam dziękować Fundacji, że Aris trafiła właśnie do mnie. Język polski jest zbyt ubogi, żeby wyrazić moją wdzięczność :-)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-02-06, 10:21   

Najważniejsze, że Ariska ma wspaniały dom :serce:
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-06, 12:22   

Takie posty mogłabym czytać cały czas! Najbardziej mnie cieszy jak nowi opiekunowie są przekonani, że ich psiak jest tym jedynym wyjątkowym specjalnie dla nich :lol: Buziaki dla Ariski :*
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-06, 11:45   

Co tam u Ariski?
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-11-29, 17:46   

Aris jest traktowana jak członek rodziny. Opiekunowie Adoptowali też drugiego psa, są ich oczkiem w głowie. Regularnie są widziane na spacerach, Aris jest zadbana i lgnie do człowieka, akceptuje inne zwierzęta. Widać, że ma z opiekunką świetny kontakt.


_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-12-02, 16:05   

A co z oczkami się dzieje?
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-03, 18:26   

Aris 31.10.2020 odeszla za TM.
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Beata i Mała Mi 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 342
Skąd: Dziemiany
Wysłany: 2023-08-31, 21:23   

Pożegnanie Aris: Wiele dalibyśmy, aby takich informacji nie było wcale. Aby każda istota, która zawładnie naszymi sercami została tu z nami do samego końca. Niestety tak nie jest. Nie jest przynajmniej tu, na Ziemi. W pewnym momencie przychodzi chwila, w której nie można zrobić już nic. Pozostaje tylko pozwolić odejść. Niedawno odeszła od nas Aris - sunia „cudowna ponad wszystko”.
Aris pojawiła się u Pani Moniki i jej rodziny w lipcu 2016 roku. Spotkanie domowników z tą piękną damą zaowocowało radością tak wielką, iż „język polski okazał się zbyt ubogi, aby to wyrazić”. Sunia miała w sobie coś niezwykłego. Sprawiła, iż dom, w którym zamieszkała dzięki niej stał się innym domem. Wątek Aris oczarował wiele osób, a zachwyt Pani Moniki nad dziewczyną sprawił, iż niejednej osobie zakręciła się łezka w oku. To był po prostu TEN PIES - „Najcudowniejsza pod słońcem”. Ten wyjątkowy - „Gwiazda najukochańsza”. Ten, który zostaje z człowiekiem już na zawsze -”Psi Anioł”.

Pani Moniko, tak bardzo smutno było nam usłyszeć, że Aris odeszła za Tęczowy Most. Do samego końca robiła Pani dla niej wszystko, co w ludzkiej mocy. Napisała Pani, że Aris zasługuje na wszystko. Ona dzięki Pani i Pani rodzinie przez ostatnie lata doświadczyła wszystkiego, co najlepsze. Cieszymy się, że zamieszkała u Państwa i dziękujemy, za każdą podarowaną jej chwilę przepełnioną miłością. Współczujemy ogromnie tej straty i przytulamy myślami.
_________________
Pozdrawiam
Beata, Chanel i Mała Mi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant