Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BUDYŃ ma już dom w Świętochłowicach - 385
Autor Wiadomość
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2017-07-31, 21:29   

jakiż on piękny! :mrgreen:
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-01, 12:19   

PatrycjaSz, czy mogę Wam zmienić nick na Patrycja i Budyń?

Jeśli chcesz mieć avatar pod nickiem, wyślij mi zdjęcie, które chcesz mieć w tym miejscu na mail: angelika@wartagoldena.org.pl

Wkleję Ci ;)

A Budynio super :serce:
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-01, 14:32   

Cudyny chłopak! a jak jego zachowanie? Mam nadzieje, że wzorowo ! :D
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Patrycja i Budyń 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2017-08-04, 21:58   

Jak najbardziej Angelika można zmienić nick Patrycja i Budyń jest super! :) A zdjęcie podeśle na meila :)

A Budyś jest po prostu przecudowny!!! Jestem w nim zakochana po uszy! :) Najchętniej bym się z nim nie rozstawała, ale niestety praca jeszcze zobowiązuje! W domu jest po prostu aniołem! Nic jeszcze nie poniszczył, zabawkami uwielbia sie bawić, a jak są piszczące to już wogóle :) Ogólnie to bawić mógłby się cały czas, dla tego Złotka miziania końca nie widac :) . Na spacerach jedynie co to od paru tygodni ciągnie za ptakami, próbuje odwracać uwagę, ale nieraz wypatrzy gołębia szybciej niz ja i startuje, ogólnie siły przy nim nabrałam :) tak na smyczy chodzi ładnie, tyle co te ptaki ostatnio go strasznie interesują.
Generalnie nie wyobrażam sobie jakby tego psiaka ze mna nie było, to juz moje dzieciątko kochane ;)
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-04, 22:45   

Takie słowa to miód na moje serce !! Chciałabym żeby każdy tak pisał o swoim psiaku adopciaku :) ! Cieszę się że jest grzeczny i taki kochany. Pozdrawiamy Was cieplutko !
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Patrycja i Budyń 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2017-10-14, 08:37   

Moja miłość!! <3












Pozdrawiamy :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-10-14, 10:11   

Ojej :serce: ale my lubimy patrzeć na te Wasze miłości :serce:
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Patrycja i Budyń 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2018-01-01, 12:17   

Razem z Budyniem życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku! Dużo zdrówka, szczęścia i radości! Dla Goldenków przede wszystkim zdrówka, niesamowitych spacerów, przygód, zabawy, smakołyków i mnóstwa czasu spędzonego z rodziną :) )

Pozdrawiamy w Nowym Roku :) )

 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2018-01-01, 19:34   

mucha pierwsza klasa!!! Dziękujemy i również życzymy samych wspaniałości w nowym roku!!! Uśmiechniętego pycholka i merdającego ogona :)
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-01-02, 10:18   

Ojej, Budyń, skąd masz taką piękną muchę?! :D

Jak Wam minął Nowy Rok? :)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Patrycja i Budyń 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2018-03-18, 17:30   

Ojeeej, wybacz! nie wchodzilam tutaj ostatnio i nie zauważyłam pytania. Wystrzałów petard Budyniek się boi niestety. W sylwestra do północy było okej, reagował o tyle, że od razu zaglądał w okno co się dzieje, ale po północy bał się bardzo, trzęsł się, po 10 najgorszych minutach uspokoił się, ale noc miał ciężką i mało przespaną, bo na każdy dźwięk od razu łebek do góry.

Troszkę zdjęć :)














 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-19, 09:09   

A próbowaliście opaski uciskowej lub po prostu założyć mu zwykłą koszulkę z Waszym zapachem, tak ciaśniej założona?
Jeśli nie - polecam, na pewno nie zaszkodzi, a pomoże ;)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-07-28, 21:38   

Cytat:
A więc tak, Budyń jest zdrowiutki (odpukać :) ), jest bardzo wesołym psiakiem, mam wrażenie, ze zawsze to uśmiechnięta psina, która zaraża radością wszystkich wokół! :) W parku, w którym standardowo spacerujemy chyba z połowa ludu uczęszczającego park zna tą złot mordeczkę :) Wiele ludzi z daleka woła Budynia, żeby chociaż na chwilkę pogłaskać! A Budyń- och jest wtedy przeszczęśliwy, bo pokroić by się dał za każde dodatkowe ręce do głasków i miziania! :) Najbardziej cieszy mnie fakt, że Budyń dopuszcza do siebie dzieci- bo z tym faktycznie był problem na początku, gdyż na dzieci warczał. Teraz jest rewelacyjnie, nawet grupka dzieci spokojnie może go pogłaskać, merda ogonem i się cieszy, może nie kładzie się i nie wystawia brzuszyska, ale jest i tak rewelacyjna poprawa :) Jeśli chodzi o kondycję to nadal uważam, że zachowuje się jak młodzieniaszek. Oczywiście jak to złotko uwielbia zabawki wszyyystkie, małe, duże, piszczące, wszystkie! Kocha się tarzać- spacer bez tarzania to nie spacer.

Czy jestem wdzięczna Fundacji Warta Goldena za przyjaciela! Jestem wdzięczna Fundacji za członka rodziny! Budyń to najukochańszy psiak na świecie! Pełny miłości, radości, wierności, i wszechobecnej sierści, z którą musiałam się pogodzić! Nie wyobrażam sobie żeby ta kudłata złota mordeczka nie towarzyszyła mi w życiu! Nie ma nic lepszeggo jak powrót po pracy do Budysia, i czy padam z nóg to i tak spacer z tą psiną to sama radość (no chyba, że wytarza się z rybce- bo lubi taką perfumę!). Dziękuję Fundacji Warta Goldena za możliwość adopcji Budynia!! Tak jak zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia, tak zakochana w nim jestem do dzisiaj i będę do końca! Nie ma nic słodszego jak te brązowe oczęta wpatrzone jak w obrazek! Ta złota łapuszka, która chyba jest zaprogramowana żeby co chwile trącać i prosić o głaskanie! Ten kudłaty ogon, który żyje swoim życiem i cieszy się ze wszystkiego! I te cztery łapki pachnące całym światem! :)








_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-07-29, 11:35   

ale super sesja :) widać, że świetnie ma u Was :D
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant