Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SAURON - 381
Autor Wiadomość
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2016-08-28, 18:53   SAURON - 381

Kochani dzisaj pod nasza opieke trafił przecudowny Sauron psiak którym poprzedni własciele nie mogli sie juz zajmowac.Tymczasowo opiekuje sie nim Lidka ze Zdunskiej Woli.
Chłopak cudo....
Dziekujemy Lidce za opieke nad psiakiem i czekamy na pierwsze super wiesci z domku tymczasowego...zapraszamy do zapoznania sie z wątkiem Saurona...
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2016-08-28, 19:25   

Pierwsze wiesci z domku.Lidka dojechała szczesliwie.Były małe obawy przed wejscie do klatki schodowej ale mysle ze z czasem to sie wypracuje.Uwielbia miziaki jest pieściochem.
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2016-08-28, 19:31   

https://i.imgur.com/dstCBnQ.jpg

https://imgur.com/nPd4t9w

https://imgur.com/LrVt4B2





_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-28, 21:26   

Witaj, Sauron. :)

Nie widać zdjęć.
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2016-08-28, 21:49   

:-(
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-08-29, 07:56   

...

sauron01.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 49.66 KB

sauron02.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 62.25 KB

sauron03.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 71.41 KB

_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 07:58   

Oj Sauron troche zestresowany, ale za niedługo zobaczy, że trafił w dobre i kochane ręce :)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Lidka DT 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 26
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 2016-08-30, 18:48   

Witam. W niedzielę odebrałam od Ewy Saurona. Podróż do domu minęła bez problemu, piesio grzecznie leżał całą drogę w samochodzie. Na miejscu sam wysiadł z wozu. Chyba po raz pierwszy w życiu wchodził do klatki schodowej i miał opory, ale małymi kroczkami udało się go wprowadzić. Schody to chyba też dla niego nowość, wchodzi bardzo ostrożnie a schodzi jak małe dziecko, obie przednie łapki lądują na jednym stopniu. W pierwszym dniu trochę przy tych schodach popiskiwał, teraz już nie. Sauron boi się chodzić po parkiecie w związku z tym zorganizowałam prowizoryczne przejścia ;) ale z każdą chwilą zapuszcza się coraz dalej. Po czym wraca jak przysłowiowy raczek - tyłem. Balkon też jest czymś nowym – pierwszego dnia patrzył z daleka, wczoraj skuszony smaczkami wyszedł, ale zaraz wyraczkował do pokoju. Dzisiaj już wyszedł bez zachęty, popatrzył na świat i wrócił do pokoju.
Zaliczyliśmy spotkania z paroma psami, jest nastawiony do nich przyjaźnie, oczywiście nie dochodzimy do tych które z daleka warczą i przyjmują bojową postawę. Tęskni... Popiskuje jak nie widzi nikogo (groźny parkiet nie pozwala pójść do pokoju syna czy dalej). Je jak wróbelek. Reaguje na podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy, zawołany przybiega do nogi. Jak leży zakłada łapkę na łapkę, śmiesznie to wygląda. Troszkę brzydko pachnie a że do łazienki daleka droga po parkiecie, to zafundujemy mu na dniach kąpiel w salonie dla psich piękności. W czwartek mamy umówioną wizytę w lecznicy. A teraz postaram się wrzucić zdjątka:)




 
 
Lidka DT 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 26
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 2016-08-30, 19:11   

Zapomniałam napisać, że Sauron jest mega pieszczochem i dopomina się o mizianko :)





 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-31, 10:49   

Aż się łezka kręci jak na niego patrzę :)
Piękny ten Sauron!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2016-09-01, 21:56   

Dokładnie Andzia..ja juz go wiozłam do Lidki to łezki same płyneły po policzku...
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Lidka DT 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 26
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 2016-09-01, 23:43   

Dobry wieczór:)
Sauron śpi. Miał dzisiaj ciężki dzień - biedaczysko musiał każde jabłko które spadło z drzewa przetransportować w pysku blisko auta. Żeby można było szybciej zapakować :lol: Tak spędził wczesne popołudnie. Potem wpakował dupsko do auta (panicz siedział na wycieraczce pasażera z przodu) i pojechał do psiego fryzjera. Był bardzo grzeczny podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Dwie panie zadbały o jego wygląd.



Wykąpany, wyczesany, wysuszony i wypachniony odwiedził, w celu zaznajomienia się z miejscem, lecznicę.



Pan doktor osłuchał serduszko (jest ok), sprawdził stan uzębienia (niewielki kamień) oraz uszu (ok). Jak przywiozłam Sauronka to od razu po wyjściu z samochodu podkurczał prawą tylną łapką. Dzisiaj po wyjściu z auta było to samo. Lekarz stwierdził, że piesio miał mało ruchu i jego tkanka mięśniowa jest osłabiona stąd problemy z łapą. Ale pozostanie to do sprawdzenia podczas rtg. Szczepienia przeciwko wściekliźnie i ogólne ważne są do grudnia 2016. W przyszłym tygodniu morfologia, biochemia, odrobaczanie. Sauron grzecznie czekał w lecznicy na swoją kolej. Upsss... Zapomnieliśmy go zważyć :uoee:



A oto w jakiej pozycji właśnie śpi



I jeszcze temat jedzenia. Bardzo malusio jadł. Wczoraj swoją porcję zjadł karmiony z ręki. A dzisiaj wszystko wmłócił nie z miski z którą przyjechał tylko z opakowania po serku homo. Coś mu ta miska nie pasi



Poza tym każdego psa serdecznie wita a na kota w lecznicy nie zwracał uwagi. Za to swoją osobą zachwyca wszystkich!
Pozdrawiamy. Lidka i Sauron :)
PS. Ręczniki, kocyki są porozkładane na parkiecie i płytkach bo bał się po nich chodzić, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. I balkon już nie jest taki straszny.
 
 
Sylwia, Abra i Felek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 870
Skąd: Kielce
Wysłany: 2016-09-02, 15:04   

Śliczny, dzielny Sauron. :serce: :serce:
_________________
Pozdrawiamy!
Sylwia, Karolina, Abra i Felek :)
 
 
Aga_Dominik 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Wrz 2013
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-02, 20:48   

Sauron to Mister wśród Goldenów :-D
Witaj Chłopaku, jestem pewna, że z taką urodą i charakterem nie będziesz długo czekał na nowych Człowieków :lol:
Powodzenia, trzymamy kciuki!
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-05, 11:59   

Dostałam wiadomość od byłej pani właścicielki, abym przekazała Tobie, Lidko, najszczersze podziękowania za teraźniejszą opiekę nad Sauronem :)

A nasz podopieczny, jak zwykle, urodziwy! Chłopak cud miód!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Kokosowi 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 26 Sie 2016
Posty: 86
Skąd: Szprotawa
Wysłany: 2016-09-05, 13:25   

Ale fajny chłopak. Myślę, że szybko skradnie właściwe serce :)
_________________
Kokos - (2017) 2018 - <3
Buddy [*] - (2007) 2016-2018
 
 
Lidka DT 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 26
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 2016-09-06, 08:34   

Dzień dobry. Na wstępie dziękuję Angeliko za info od właścicielki :)
Sauron weekend spędził z moim synem co jeszcze bardziej uwidoczniło, że uwielbia mężczyzn. Ja jestem cacy ale niech tylko Adam lub Janusz znajdzie się w pobliżu piłeczka już jest zanoszona do nich. Nasz piesek dorasta – przestał już raczkować po mieszkaniu :lol: robi w tył zwrot w każdym pomieszczeniu i spaceruje przodem. Drugi korytarz gdzie jest łazienka i pokój córki nadal straszy, ale zaczyna stawiać i tam pierwsze kroki. Balkon okazuje się ciekawym punktem obserwacyjnym, zazwyczaj przednie łapy na nim lądują, ale zdarza się (im ciemniej tym częściej) że sam wychodzi po czym wraca – z balkonu nadal tyłem. Na spacerach spotkania z psami przebiegają w przyjaznej atmosferze – właściciele nastawionych bojowo bestyjek omijają nas szerokim łukiem. Było tez pierwsze spotkanie z dziećmi w wieku 3-7 lat, został wycałowany i wygłaskany. W domu mógłby być miziany 24 godziny na dobę, przytulas z niego niesamowity.
Na jutro umawiam Saurona na badania. A po południu wstawię jakieś zdjęcia, chociaż piesio nie lubi być modelem, jak zauważy aparat odwraca głowę :mrgreen:
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-06, 09:47   

No to jestem mega dumna z postępów Saurona! :)
I trzymam kciuki, żeby badanka wyszły pierwsza klasa :)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Lidka DT 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 26
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 2016-09-06, 21:35   

Poranne spotkanie z Apsikiem :)



Buziaki z Almą



Smakosz jabłuszek



Najpierw tarzanko...



...potem mizianko :mrgreen:


I dobranoc...

 
 
Lidka DT 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 26
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: 2016-09-07, 20:32   

Dobry wieczór :-)
Sauronek waży 30kg. Dzisiaj miał zrobione badania krwi. Wet powiedział, że zdrowy jak koń. Dostał tabletki na odrobaczenie.



Po wizycie w lecznicy



Złotko :-)

 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-08, 10:13   

Jaki wzrok !!!! rozbraja mnie ten Sauronek !! Kocham kocham kocham :) Super że zdrówko dopisuje :)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Sylwia, Abra i Felek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 870
Skąd: Kielce
Wysłany: 2016-09-08, 10:53   

Cudowny Sauron! Moja Abra by się w nim od razu zakochała! :lol:
_________________
Pozdrawiamy!
Sylwia, Karolina, Abra i Felek :)
 
 
jolantadw 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 27 Sie 2016
Posty: 9
Skąd: Świdnik
Wysłany: 2016-09-08, 22:29   

Czy te oczy mogą kłamać??!! Cóż za spojrzenie,cudny :lol: :lol:
_________________
Pozdrawiamy!!!
DT Milo
 
 
Milena i Kosmo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2012
Posty: 3505
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-09, 20:49   

Piękne zdjęcie w aucie - wzrok "gdzie Ty mnie znowu wozisz" ? :lol:
Piękności! Czyli co psiak ideał ?! :)
_________________
Pozdrawiają
Milena, Tomek i Kosmo Kosmo'wski
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-10, 10:29   

Ja sama się w nim już zakochałam... :serce:
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant