Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
PACO - 452
Autor Wiadomość
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-12, 18:50   

piękne foczki z wody wyszły :lol: :lol: widzę, że na ostatnim zdjęciu niezła pyskówka !
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-13, 11:33   

Ciotka, co tam jesz? Ze mną się nie podzielisz?

_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2017-06-13, 12:09   

Jaki słodziak :serce:
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-14, 10:50   

_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Sylwia, Abra i Felek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 870
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-06-20, 19:46   

Wieczorny spacer Paco i Neli. :)





_________________
Pozdrawiamy!
Sylwia, Karolina, Abra i Felek :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-20, 20:06   

Czekamy jeszcze na zdjęcia Paco jak pięknie się bawi z chłopakami :) Jednak nie taki Paco straszny jak go malowali!!! 😃😃😃
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Misiowa Bogusia 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-06-21, 12:13   

jakbym patrzyła na moja MIsiunię...poprostu ksero...powodzenia piesku
_________________
a mnie się marzy kurna chata...
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-21, 16:05   

Pani Bogusiu , a Paco jest do adopcji....... :lol: :lol: :lol:
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-06-22, 12:55   

Serdecznie wita się z Wami Paco :)

Jest u nas już troszkę. Można więcej powiedzieć o jego zachowaniu.Jak dziewczyny wyżej pisały i dodawały zdjęcia ( dziękuje ;) ) Paco postanowiliśmy wykąpać. Urządziliśmy SPA w ogródku Paco jest sporych jednak rozmiarów nie mieści nam się do prysznica. Chcieliśmy też zadbać o jego komfort.Tak więc przygotowaliśmy całą kąpiel. Dlatego,że nie znamy do końca upodobań chłopaka postanowiliśmy założyć mu kaganiec. Całą kąpiel zniósł dzielnie. Nie podoba mu się mycie podwozia.Sygnalizuję to warczeniem ale szybko się uspokaja. Już bez kagańca został wyczesany.To mu absolutnie nie przeszkadza. Tak samo jak wycieranie łap.Podkreślę ,że wszystko to robimy z dużym spokojem,bez gwałtownych ruchów. Pies uczy się zaufania do nas.Jest po każdym zabiegu nagradzany.Po kąpieli musieliśmy odczekać jakiś czas by zakroplić go przeciw kleszczom. Niestety nie podobało się to Paco więc znowu kaganiec poszedł w ruch. Z moich obserwacji wynika,że pies musi być stopniowo i cierpliwie uczony zabiegów pielęgnacyjnych. Być może jego temperament zmaleje nieco po zabiegu kastracji.
Teraz koniecznie napiszę Wam jaki Paco jest w domu.Dla rodziny.Dla zwierząt.Jest psem ,który szuka kontaktu z człowiekiem.Jest przyjazny do każdego kto przewinie się przez mój dom.Rano obserwuje czy już wstaliśmy by każdego z nas przywitać.Zdecydowanie jest bardziej "uczuciowy" niż nasza rezydentka Neli.Ale to jest dama żyje swoim rytmem ;)
Jaki jest dla dzieci? Sam jest jak dziecko. Aktywnie towarzyszy moim dzieciom gdy się bawią,często zagląda do nich do pokoju kładzie się obok bawiącego się młodszego syna.Cieszy się na powrót każdego z nas.Chłopcy mają koszatniczki w pokoju obserwował je z ciekawością.Czasem jak skaczą szczeknie i odchodzi.Naszej Neli ciągle ustępuje ona z kolei ma coraz śmielsze ruchy w jego stronę,obwąchuje go.Położy się obok.I nie warczy już na Paco gdy przechodzi obok, przywykła do niego.
Paco jest psem ,który daje wiele radości.Oddaje naszą miłość i my to po nim widzimy.Jak wygląda zostawianie psów samych.Generalnie Paco piszczy po wyjściu każdego członka rodziny. Nawet gdy ktoś jest.Trwa to chwilę.Gdy zostają sami.Na korytarzu chwilę słyszymy piski,bądź krótkie szczekanie ale za chwilę się uspakaja.Dlatego nie mamy problemów z zostawianiem go samego z naszym psem.
Chcę chłopaka jak najszybciej umówić na zabieg kastracji.Bo Paco w mojej opinii jest do adopcji.Liczę na mądry i cierpliwy dom,który proszę mi wierzyć zyska piękną psią miłość,przyjaźń i oddanie.
Pozdrawiamy Sandra,Paco i rodzinka :) :)
_________________
Sandra & Neli pozdrawiają :)
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-22, 16:06   

Dzięęękuje Kochana za obszerną relację!
Czekam na datę zabiegu kastracji :) ) I szukamy domeczku dla Pacusia!
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-30, 15:59   

_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-06-30, 22:07   

Dawno nas tu nie było!!! A więc witamy!!! :) :)
Kochani jak widać na zdjęciu nastąpiła tolerancja Nelki na Paco... A może dziewczynie się przykro zrobiło. Bo nasz chłopak 5 lipca będzie miał zabieg kastracji.Wyniki badań były dobre,co nas cieszy. I co za tym wszystkim idzie ten rudzielec lada moment będzie gotów do adopcji!!!! ;-) ;-) ;-) Mnie osobiście łamie to troszkę serce ale nie mówcie nikomu ;)
Na dzień dzisiejszy mogę Paco z ręką na sercu polecić do adopcji jeżeli ktoś oczekuje psa kontaktowego,przyjaznego i z pełnego miłości. Dla mnie jest to 45 kg żywej chodzącej miłości :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Sandra & Neli pozdrawiają :)
 
 
Ania, Ozzy,Speedy i Lucky 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 21 Cze 2017
Posty: 151
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-06-30, 22:19   

Gdzie się kastrujecie? Bo Febi w Chorzowie i może się spotkają na białej sali. :mrgreen:
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-07-04, 12:23   

Ania napisał/a:
Gdzie się kastrujecie? Bo Febi w Chorzowie i może się spotkają na białej sali. :mrgreen:


Pani Anna Płusa weterynarz zaprosiła nas na Powstańców w Chorzowie. A chodzimy do gabinetu w Świętochłowicach na Pocztowej 3 ;)
_________________
Sandra & Neli pozdrawiają :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-07-06, 11:43   

PACO już po kastracji i jest gotów do ADOPCJI!!! :)

_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-06, 12:41   

Cudne zdjęcie.
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-06, 15:09   

Kochany misiu, jak pilnuje Brzuska! Sandra może napiszesz coś o Paco, jak jego zachowanie, bo już długo u Ciebie siedzi:)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-07-07, 11:37   

Znowu dwie dupki śpią razem :D
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2017-07-07, 12:15   

oni tak pięknie razem wyglądają :lol: , co to będzie jak Pacuś do adopcji pójdzie :shock:
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Katawlosa 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2017-07-07, 13:27   

Kochani, Paco to naprawdę cudowny psiak, mialam okazje go poznać, chcialam go adoptować, jednak ze względu, ze moja sunia nie jest wysterylizowana, było to nie możliwe, działała na Paco bardzo pobudzająco a przy takim stresie jaki Paco juz ma, nie chcieliśmy mu dokładać dodatkowego stresu, jednak gdybyśmy nie mieli żadnego psiaka w domu, to nigdy bym Paco nie oddala, zdawałam sobie sprawę z tego, ze jest to pies po przejsciach, wiedziałam, że w poprzednim domku tymczasowym prawdopodobnie ugzyzl opiekunkę, chcialam mu pomóc i dac mu dom, jednak okazało się to trudniejsze niż myślałam. Paco potrzebuje opiekuna, który poświęci mu swój wolny czas i okaże dużo cierpliwości i zrozumienia, wtedy wiem, ze Paco odwzajemni sie tym samym. Jak przyjechaliśmy poznać się z Paco u Sandry, jego teraźniejszej opiekunki w DT, wszystkie moje obawy minely, Paco byl spokojny, dal sie poglaskac nawet położył się obok mnie i odpoczywal, w ogóle nie reagował na psa rezydenta. Uwazam, ze to naprawde fajny psiak, jak każdy może czegoś nie lubić ale po to szuka się odpowiedzialnego domu, zeby okazać zrozumienie i pracować nad jego słabościami. Jak byliśmy z Paco na spacerze bylo fajnie, nie ciągnął, słuchał konend i w ogóle nie reagował na inne psy, spacer zaliczyliśmy do bardzo udanych, w domu jednak nasza sunia bardzo go pobudzala i on nie chcial z niej zejść. Próbując go odciągnąć stawiał się ale co mu sie dziwić, kolejny dom, zero spokoju i w dodatku atrakcyjna suczka, (nasza Lakusia pobudza wszystkie psy nie tylko Paco, kazdy pies z sąsiedztwa nie przepuści jej, ma tak silne hormony) i nie miałam żadnego żalu do Paco, bo to przecież natura a tego przeskoczyć się nie da. Dzięki Sandrze z fundacji Paco przenocowal u niej, na pewno sie wyciszyl i odpoczął, u nas tylko by sie niepotrzebnie stresowal i pobudzal, jednak dalej bede podtrzymywać zdanie, ze jest to pies niezwykle uczuciowy i skłonny pokochać kogoś naprawdę, nie bójcie się wziąć go pod swoj dach, to naprawde świetny przyjaciel i jak tylko dostanie szanse to na pewno z niej skorzysta,
_________________
Katarzyna Dawid
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-07-07, 16:26   

Witamy :) :) :)

Przedwczoraj Paco miał robiony zabieg kastracji.Wczoraj byliśmy na kontroli wszystko wygląda ładnie. Dziś dostaje już antybiotyk w domku.Nie miałam problemu by dezynfekować miejsce po nacięciu. Paco pokazał ładnie brzuszek. To jest efekt pracy z psem.Który musi być kontynuowany w domku stałym. Pies wymaga odpowiedzialnego domu,pracy i miłości. I takiego domu szukamy. Ma burzliwą historie za sobą.
Jeżeli chodzi o czynności pielęgnacyjne trzeba z nim budować zaufanie.Sądzę,że wpływ miał na to fakt,że Paco dwa lata spędził w kojcu. Prawdopodobnie miał znikomy kontakt z człowiekiem a już na pewno nie było nic przy nim robione (obcinanie paznokci,czyszczenie uszu). Mimo to szuka tego kontaktu człowieka na co dzień.Moim zdaniem jest u niego wszystko do wypracowania. W poprzednim domu tymczasowym silne emocje i stres zrobiły swoje. Ale myślę,że nie jest to powód do przekreślenia psa. Na co dzień przebywa z moimi dziećmi i nie było żadnych agresywnych zachowań w stosunku do nich. Jest przyjacielski i chętnie bawi się z moimi dzieciakami.Sam inicjuje zabawę.Przynosi piłki,zabawki.
Cóż jeszcze mogę dodać od siebie tyle,że chciałabym być w stałym kontakcie z nowym domem gdzie będzie przedstawiona cała charakterystyka Paco.Będę kładła nacisk na dom odpowiedzialny, gotowy do pracy z psem a w szczególności kochający bo Paco odda to miłość tak jak robi to na co dzień u nas.Tylko trzeba dać mu szansę ;-)
Dziękuje też Pani Monice Suchowiak ,która jest szkoleniowcem za rady.Na pewno się dostosujemy :)

Serdecznie pozdrawiamy Sandra,Paco,Nelcia i rodzinka <3
_________________
Sandra & Neli pozdrawiają :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-07-07, 19:34   

Kochani, jesteście wspaniali. A Paco przy Was rozkwita. Tulimy mocno!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-07-10, 10:42   

_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-10, 12:09   

Jest naprawdę piękny!
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Sandra i Neli 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 188
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-07-10, 16:06   

Warna napisał/a:
Jest naprawdę piękny!


Zgadzam się :) Jest piękny jako pies i ma piękne serce,które na co dzień nam okazuje.
Co u Paco a no chłopak ładnie się kuruje po zabiegu.Przyjmuje nadal antybiotyk.W poniedziałek będzie miał ściągane szwy. Generalnie,spacerujemy,bawimy się,śpimy duuużżżżooo miziamy i tak na okrągło :)

Pozdrawiamy serdecznie Sandra,Paco i Nelcia z rodzinką :lol:
_________________
Sandra & Neli pozdrawiają :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant