Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TEKILA - 561
Autor Wiadomość
Kasia i Furias 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 1784
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-05-03, 15:04   TEKILA - 561

Kochani! Niedawno do grona warciaków dołączyła 9-letnia suczka o imieniu Tekila. Zamieszkała u Pani Ewy i jej rodziny w Trzebnicy.
Dziewczyna jest bardzo pogodna, ale z charakterem :-D Od razu pokazała psim rezydentom - dwóm Owczarkom Niemieckim, że to damy rządzą w domu;))

 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-06, 14:29   

Witaj kochana.
Jak pierwsze dni?
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Ewa i Tekila 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 02 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: trzebnica
Wysłany: 2019-05-06, 15:53   

Tekila to pies idealny, spokojna, cierpliwa, przytulaśna. Ustawiła sobie na dzień dobry dwa większe owczarki niemeickie, teraz ustępują jej miejsca :lol: lubi być tulona i całowana, ale nie lubi być mokra - wszelkie kałuże, mokra trawa to złoooooo
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-07, 11:10   


_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-07, 15:49   

ewa O-L napisał/a:
Ustawiła sobie na dzień dobry dwa większe owczarki niemeickie, teraz ustępują jej miejsca


o serio!? No to niezła z niej dama :lol: Ale ogólnie się unika wielkim łukiem z owczarkami czy jakieś tam relacje się nawiązały?
A jak zdrówko Tekili? Robiliście jakiś pierwszy przegląd?
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Ewa i Tekila 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 02 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: trzebnica
Wysłany: 2019-05-08, 12:34   

Miała pełne badanie krwi łącznie z tarczycą. Dziewczyna zdrowa jest jak koń :mrgreen: w poniedziałek czeka nas kardiolog i usg jamy brzusznej
Gral i Morik na razie obchodzą ją z daleka, choć Tekila wybrała jako przywódcę stada Morkia. Czeka na niego przy wejściu do domu :] , sprawdza czy idzie za nią
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-16, 16:42   

Kochani i jak serduszko Tekili i narządy po USG? Mam nadzieję, że tak samo zdrowe jak się zapowiadało po badaniu krwi :lol:
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Ewa i Tekila 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 02 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: trzebnica
Wysłany: 2019-05-19, 23:32   

Tekila zwana Luśka to okaz zdrowia. Kardiologicznie cudowna, w usg jamy brzusznej nic nie stwierdzono :mrgreen: :-D jednym słowem babcia nadal jest w kwiecie wieku
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-20, 10:04   

Bardzo się cieszę :lol:
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Kasia i Furias 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 1784
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-05-26, 09:11   

"Tekila jest idelna pod kazdym względem i nie chcemy jej już oddawać"

Takie zdanie usłyszałam od nowej rodziny Tekili, miód dla uszu :lol: Wobec tego czas ogłosić, że suczka doskonale odnalazła się w nowych okolicznościach i będzie tam kontynuować szczęśliwe życie!!

Gratulujemy adopcji nowego członka rodziny!;)
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-27, 11:55   

Przykład świetnie dobranego psa do cudownych ludzi :lol: uwielbiam takie historie! Gratulacje
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-28, 12:08   

Dajcie proszę jakieś nowe zdjęcia ;)
Gratulacje.
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Kasia i Furias 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Sty 2018
Posty: 1784
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-11-15, 18:47   

Miło dostawać takie wiadomości:

Tekila jest rewelacyjna, towarzyska, przyjazna do wszystkich, nie odstępuje mnie na krok. Tam gdzie ja, tam i ona. Dostaje hormony tarczycy, bo po sterylizacji pojawila się niedoczynność i teraz cieszy się pięknym futrem. Uwielbia spacery, tarzanie się w błocie i pływanie. Zaprzyjaźniła się z naszymi kotami. Ogólnie jest idealna, w idealnym momencie pojawila się w naszym domu, bo moge się do niej przytulić, kiedy jest mi żle
 
 
Gosia, Orion i Pola 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 304
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2020-10-13, 09:51   

"Tekila czuje sie doskonale. z kazdym dniem jest bardziej nasza choc nasza nyla juz od pierwszdgo dnia 😁 bardzo zadomowiona, zaakceptowana przez wszystkie zwierzaki. jest juz jsk prawdziwy golden , tarzajaca sie w kazdej kaluzy 😁😁😁 doskonaly pies w kazdym calu. bardzo madra, bardzo usluchana , choc czasem charakterna."
 
 
Magdalena Tara 

Dołączyła: 23 Lip 2023
Posty: 53
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2023-09-09, 19:10   

Niestety Tekila odeszła za TM. Najnowsze informacje "Niestety Tekila 2 miesiące temu odeszła. Nie chorowała, wyniki krwi oraz usg były prawidłowe. Powoli starzała się nam dziewczyna: siwiała, chudła z mięśni, spacery były coraz wolniejsze. Posłuszeństwa odmawiały też tylne łapki. Poprostu gasła. Odeszła sama wtedy kiedy chciała odejść, tak jak przystało na Księżniczke jaką była, nie obudziła się rano...Zostawiła ogromną pustkę...to był mój pies, to ja ją wybrałam,a ona po przyjeżdzie wybrała z domowników mnie. Tekila była cudowną towarzyszką, była cierpliwa, radosna, oczywiście z charakterem upartej kobietki, ale była ze mną wtedy kiedy jej najbardziej potrzebowałam, jakby czuła, że właśnie w tej chwili potrzebuję się do niej przytulić...
Dziękuję, że daliście mi szanse zaadoptować tak wspaniałego psa i te 5 lat z nią dało nam wiele radości."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant