Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
LAGUNA - 122
Autor Wiadomość
Agata_Emi_Lili 

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 15
Skąd: Fundacja AUREA
Wysłany: 2012-08-23, 12:26   

M!S!A napisał/a:
Agata_Emi_Lili napisał/a:

Chciałam spytać, czy sunia miała zrobione badanie krwi przed poddaniem jej zabiegowi?


Wszystkie psy które są poddawane zabiegom mają wcześniej wykonywane niezbędne badania. Laguna również, zwłaszcza że była to 8 letnia sunia, ze zdiagnozowanym nowotworem. Fundacji Aurea jak zawsze dziękujemy za troskę. Teraz prosimy o uszanowanie tego że Laguna odeszła.


Czy można zatem wiedzieć czy wyniki krwi były prawidłowe? Może możemy je poznać, jeśli to nie tajemnica?
Moje pytania nie mają nic wspólnego z brakiem szacunku.
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-08-23, 12:46   

[*] dla naszej Lagunki.
Monisiu kochana trzymaj się dzielnie! Jesteś wspaniała- pamiętaj o tym. Zrobiłaś wszystko co można było zrobić, żeby pomóc Lagunce. Obdarowałaś ją swoim serduchem i Lala i Laluś również- jesteście wielcy!!!
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Edyta 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2974
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-23, 12:48   

[*] dla Ciebie słoneczko :cry:
_________________
Pozdrawiamy, Edyta ,Werka i Katrina
 
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-08-23, 12:48   

Laguna została pochowana, spoczęła w ogrodzie u Moniki i jej rodziców. Bardzo dziękujemy za ten gest.
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-08-23, 13:10   

O Jezu... nie wierzę :(
Lagunko, Kochana - walczyłaś dzielnie, teraz odpocznij w spokoju, a gdy już wyzdrowiejesz - biegaj radosna po Tęczowych Łąkach, TAM - na górze... :( (
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-08-23, 13:12   

Badania krwi były zrobione i wyniki pozwoliły podjąć lekarzowi decyzje o podjęciu operacji w tym momencie ratującej życie Laguny. Było wiadomo, ze ta operacja niesie za sobą wysokie ryzyko, ale bez niej Laguna przeżyła by maksymalnie jeszcze miesiąc. Ekg również było zrobione i wyniki wyszły w normie.

A teraz tak dodam od siebie.

Agata myślę że wiele osób wie czemu się dopytujesz i jaki masz w tym cel. Naprawdę Wasza troska nie jest nam do niczego potrzebna, ponieważ bije po oczach że Fundacja Aurea i dwie osoby z nią związane czyli Ty i Joanna piszecie u nas zawsze w sytuacjach kiedy próbujecie wytknąć nam rzekome niekompetencje. Zawsze się zjawiacie z koleżanką jak się u nas coś dzieje- przychodzi mi w tej sytuacji taki jeden ptak do głowy - sęp. Może pora żebyś zajęła się swoimi sprawami a raczej sprawami Aurei, gdzie jak wiemy też psy odchodzą. To że uważacie się za nieomylne i uważacie również że tylko Wasza Fundacja niesie prawdziwą pomoc to żyjcie sobie dalej w takim przekonaniu a nam dajcie spokojnie pomagać dalej.
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-23, 13:18   

Nigdy nie będę takich sytuacji znosić dobrze...Nigdy....nie przywyknę...
Tak strasznie za każdym razem boli, miałam cały czas nadzieję, że będzie dobrze.
Bardzo współczuję Jej poprzednim właścicielom i całym sercem jestem z Moniką , która na pewno strasznie to przeżywa...
Lagunko - Ty jesteś już szczęśliwa i w końcu nic Cię nie boli . Biegaj , kochana [*]
 
 
monika5s 


Wiek: 56
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 469
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-08-23, 13:42   

[*] dla Ciebie Lagunko :cry: :cry: :cry:
Biegaj sunieczko szczęśliwie za TM.
_________________
Monika, Gucio, Jessi, Buggy i Sisi
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-08-23, 14:49   

Nie mogę...
Nie potrafię...
Nie znoszę...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-08-23, 15:04   

Wybaczcie, nie mogę za wiele napisać... Bardzo wierzyłam, że ten uśmiechnięty pyszczek będzie silniejszy od choroby. Wierzyłam, że nie jest za późno...

Moniko, dziękuję Ci, że byłaś przy Lagunce w tych ciężkich chwilach.
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2012-08-23, 15:20   

Kochani!

Niestety, na skutek powikłań pooperacyjnych oraz zaawansowanego nowotworu Lagunka odeszła za Tęczowy Most.
Wciąż jednak bardzo gorąco prosimy Was o wsparcie finansowe. Pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów operacji, która miała uratować jej życie...

Lagunko, biegaj szczęśliwa za TM, tak bardzo nam szkoda, że trafiłaś do nas za późno...


_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2012-08-23, 16:58   

[*] Lagunko to dla ciebie słonko , biegaj szczęśliwe za tęczowym mostem .

Monisi kotuś wiem ze boli i to bardzo , sami przez to przed chwilą przechodziliśmy . Jesteśmy z Wami i bardzo współczujemy Tobie tak i byłym właścicielom , wielka to strata dla nas wszystkich .Jesteście wspaniałymi ludźmi o wielkich sercach, zrobiliście wszystko co było w waszej mocy i byliście z nią do końca .
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
Judka i Mikuś 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-23, 17:53   

oj Lagunko...teraz już nie cierpisz i jesteś szczęśliwa i uśmiechnięta-tak jak na zdjęciu[*]
_________________
..Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-23, 20:21   

[*] Jak mówią słowa piosenki w życiu piękne są tylko chwile .jestem pewien że Lagunia miała ich mnóstwo tak musiało być ,biegaj sunieczko :oops:
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2012-08-23, 22:02   

Jak smutno. [*]

Nie zawsze jest szczęśliwe zakończenie. Dziękuję za zaangażowanie w opiekę Laguny.
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
Mariusz 

Wiek: 52
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Trzcianka
Wysłany: 2012-08-24, 01:03   

[*] [*][*] Bądź szczęśliwa za Tęczowym Mostem.

Laguna była naprawdę cudownym członkiem rodziny.
Trzeba to przeżyć żeby zrozumieć jaki to jest ból.
Niektóre słowa mogą boleć więc proszę powstrzymać się od wpisów które są nie na miejscu. Proszę to uszanować. A jesli jednak znajdzie się ktoś kto ma jakieś pretensje, żale czy uwagi to proszę je kierować pod moim adresem.

Moniko bardzo dziękuję Tobie za wszystko co zrobiłaś. To jest bardzo wyjątkowe. Ty jesteś wyjątkowa o bardzo wielkim sercu.
Jeszcze raz dziękuję i przepraszam Ciebie że musiałaś przez to wszystko przechodzić.
 
 
 
Ewa_Duffel 

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Paź 2010
Posty: 103
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-24, 11:11   

Tak strasznie mi przykro :-( :-( :-( :-(
_________________
Pozdrawiamy, Ewa i Duffel
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-08-24, 12:09   

Mariusz dziękujemy za tak ładny wpis.
I bardzo bardzo współczujemy straty.
Trzymajcie się dzielnie!
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-25, 10:08   

Lagusiu [*] przez te kilka dni kiedy byłaś ze mną, wniosłaś do mojego życia tyle energii i tyle uśmiechu. Wystarczyło zacząć wypowiadać Twoje imię a Ty biegłaś z roześmianym pycholem. Mam nadzieję, że przez ten czas byłaś chociaż w połowie tak szczęśliwa jak ja z Tobą. Kiedy czuwałam przy Tobie przez całą noc czułam, że będzie dobrze, że wytrzymałaś już tak wiele i dasz radę… Wybacz, że nie dałam Ci wystarczających powodów żebyś walczyła o swoje życie. Może odeszłaś przez moje samolubstwo ( nikomu bym Cie nie oddała) – przecież wiedziałaś, że jeśli to przetrwasz to Twoja droga zakończy się przy mnie, że już znalazłaś dom na resztę psich dni i zakończyła się… ale nigdy nie wybaczę sobie, że tak szybko. Odchodziłaś tak spokojnie, bez żadnego bólu i cierpienia. Pozostawiłaś moje pękające serduszko, które jeszcze długo pozostanie nie zabliźnione. Na zawsze pozostaniesz w mej pamięci… Biegaj Kruszynko za Tęczowym Mostem.

Bardzo dziękuje osobom dla mnie ważnym i wartościowym za wsparcie i nie pozostawienie mnie samej w tej tragedii. Dziękuje za każdy telefon, każdą wiadomość, każdą rozmowę .

A tak na marginesie jeżeli misją instytucji jest wszechstronna pomoc psom to tym bardziej powinno się wspierać ludzi by cel nie okazał się utopią ( bo jak pomagać jednym bez drugich). Jak można rzucać kłody pod nogi tym, którzy mają ten sam cel, czy wspólna intencja nie powinna łączyć? Bardzo się cieszę, że są dwie fundacje pomagające Goldenom dzięki temu więcej potrzebujących psiaków dostaje szanse.
Przepraszam, że zabrałam Mała do lekarza, którego uważam za najlepszego, weta z ponad 30 letnim doświadczeniem w leczeniu a nie do cudotwórcy ( przykro mi ale takiego nie znam).
  
 
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-25, 10:14   

Moniko Ty nie masz za co przepraszać ,zrobiłaś to co każdy z nas by zrobił ,trzymaj się jesteśmy z Tobą całym sercem.
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-08-25, 11:07   

Tak jest, Monia, nie mogłaś zrobić więcej. Tak jak mówisz- nie ma cudotwórców. Dałaś Lagunie coś, co było dla niej bardzo ważne- byłaś przy niej, przez tych parę dni otoczyłaś ją miłością, powtarzam, nie mogłaś zrobić więcej! Nie miej o to wyrzutów ani do siebie, ani do nikogo. Jesteśmy z Tobą, łączymy siły, by pomagać psom, choć tej jedynej suni nam to już nie zwróci. Ale ona wie, że ta nasza siła przyda się jeszcze innym.
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Marcina I LOBO 


Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 398
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2012-08-25, 14:46   

Moniko,Mariuszu- bardzo Wam współczuje.
Byliscie najlepszymi ludzmi na drodze Laguny.Ona na pewno to wiedziała.
My też to wiemy.Trzymajcie się.
_________________
Pozdrawiam Marcina I LOBO
 
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2012-08-25, 20:00   

Maleńka odeszła wśród PRZYJACIÓŁ. To bardzo ważne, kiedy wchodzi się na Tęczowy Most. :cry:

ps. Podziękuj lekarzom za to, że włożyli tyle serca w pomoc Lagunie [*]
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
Misiowa Bogusia 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-09-04, 09:41   

a my z Misią chciałyśmy wziąć do domku kolejna staruszkę....pozdrawiamy wszystkich którzy ratowali Lagunę...
_________________
a mnie się marzy kurna chata...
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-01, 20:09   

_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant