Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MAKSIO - 229
Autor Wiadomość
Calineczka 


Wiek: 49
Dołączyła: 11 Lut 2014
Posty: 370
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2014-12-02, 21:51   

[*] Maksiu biegaj po zielonych łąkach ( nie rozumiem co się stało?:()
_________________
Ania Grzegorz i Abi
 
 
Beata i Mała Mi 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 342
Skąd: Dziemiany
Wysłany: 2014-12-03, 11:33   

Moi drodzy, Maksio odszedł w niedzielny wieczór otoczony naszą troską i miłością.
Nic wcześniej nie zapowiadało tego, że już niedługo odejdzie za Tęczowy Most. Jeszcze niedawno wstawiałam jego zdjęcia. Staruszka, pełnego radości i ochoty do zabawy. W sobotę zauważyliśmy, że Maks nie czuje się dobrze. Co prawda jadł i pił, ale nie miał ochoty na nic więcej. W niedzielę sytuacja nie poprawiła się więc mama zabrała Maksa do weterynarza. Gdy w końcu trafiła na takiego, który raczył obejrzeć psa, nie miał on optymistycznych wiadomości. Maks dostał kroplówkę, antybiotyk, zastrzyk przeciwbólowy. Lekarz umówił się na kolejną wizytę następnego dnia. Jednak dał też do zrozumienia, iż biorąc pod uwagę wiek psa, kolejnej wizyty może po prostu nie być. Tak tez się niestety stało.
Mimo tego żalu jaki nosimy po jego stracie, jesteśmy szczęśliwi, że dane nam było spędzić z tym "czarnym goldenkiem" chociaż ten niecały rok. Zawsze będziemy pamiętać te jego spokojne spojrzenie i mordkę pełną blizn. Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za pomoc i wsparcie. To dzięki Wam Maksio nie spędził swych ostatnich dni w schronisku. Jesteście wspaniali.
_________________
Pozdrawiam
Beata, Chanel i Mała Mi
 
 
Ola, Mariusz i Lea 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 19 Cze 2013
Posty: 354
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-12-03, 21:05   

[*] bardzo mi przykro.

Ola
_________________
pozdrawiamy Ola, Mariusz
Lea [*]
 
 
Ewelina, Kajen i Zola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 2272
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2014-12-08, 21:52   

To Wy jesteście wspaniali, daliście tej biedzie szczęśliwą emeryturę i bardzo za to dziękujemy. Maksio odszedł wśród kochających go ludzi, wiedział, że jest członkiem rodziny. Biegaj kochany za Tęczowym Mostem :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant