Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SONIA - 186
Autor Wiadomość
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-30, 19:26   

przypominam o pilnym wysłaniu zdjęć do kalendarza :) Proszę o wysłanie na maila: Izabela@wartagoldena.org.pl

Pozdrawiam
_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-14, 21:09   

Sonia z "wilka morskiego" zmieniła się w "psa pasterskiego", ochoczo zdobywa kolejne pagórki i górki w okolicy. Dwukrotnie była już na Kudłaczach, a wczoraj korzystając z pięknej pogody zaliczyła Maciejową i Stare Wierchy ;-) . Ostatnio mało było wieści o Sonii, bo panienka troszkę chorowała. Zdiagnozowano bakteryjne zapalenie skóry prawdopodobnie na tle alergicznym i niestety padło podejrzenie na karmę :-? .
Zdjęcia wkrótce, bo dziś sieć nam płata figle :-?
_________________
Agnieszka
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-16, 20:24   

Oto kilka zdjęć Soni
Portretowe

Zadumana

Daj tego smaczka szybciutko!!

Troche sobie odpocznę, bo schronisko daleko a wy idziecie powoli
_________________
Agnieszka
 
 
Sylwia i Borys 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Kwi 2013
Posty: 862
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-17, 19:59   

cudny jęzorek czekający na smaczka :-)
_________________
"Można żyć bez psa, ale nie warto"
Heinz Ruhmann
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-11-07, 22:21   

Trochę cicho u nas ostatnio, a to dlatego, że weekendy były nader udane, jeśli chodzi o pogodę, a co za tym idzie Sonia zaliczyła już wizytę na Turbaczu i kolejne w okolicach Krakowa. Po powrocie jesteśmy padnięci, jako i Sonia;-). Ponadto niestety Sonia ponownie zaczęła się drapać okropnie, zaczerwieniła się jej skóra, więc konieczna była wizyta u weta. Pani Michalina dała nam namiary na lecznicę i teraz już wizyta bardzo owocna, niestety pani wet - dermatolog podejrzewa u Sonii alergię. Na początek koncentrujemy się na karmie i na sugestię weta karma została zmieniona na taką dla alergików. Trochę czasu nam zajęło znalezienie karmy, bo chociaż w niektórych sklepach jest wystawiona jako dostępna, to potem się okazywało, że "akurat nie ma". Od wczoraj już Sonia ma nową karmę i trochę się bałam co będzie jak jej nie zasmakuje, bo z poprzednią różnie było :roll: , ale tu miła niespodzianka, Sonia oszalała - miskę wylizuje, a na spacerach karma jako smaczek działa cuda;-).
Poza tym Sonia uwielbia spacery, ale niekoniecznie te wieczorne kiedy już ciemno - okropny z niej strachulec. Znaleziona u moich rodziców piłeczka stała się ulubioną zabawką i jak na razie (3 tydzień) nie do zdarcia, poprzednie piłki Sonia "załatwiała" w ciągu 1-2 dni;-).
Pozdrawiamy serdecznie!! :-)
_________________
Agnieszka
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-11-28, 11:40   

Dopadł mnie jakiś wirus i uwięził w domu, co nie przeszkodziło żeby Sonia odwiedziła dziś panią weterynarz. Została zaszczepiona przeciw chorobom wirusowym i zważona. "Zgubiła" już 0,5 kg, zostało jeszcze ok. 2 kg., ale bez pośpiechu. Sonia jak zwykle bardzo grzeczna w gabinecie, potem na dłuższym spacerku, a teraz odsypia. Karmę dla alergików mamy podawać jeszcze miesiąc, a potem będziemy ustalać na co Sonia jest uczulona. Pani weterynarz - polecona przez Panią Michalinę - super się Sonią zajmuje ;-) .
Pozdrawiamy z pochmurnego Krakowa.
_________________
Agnieszka
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-12-08, 15:21   

Musze się pożalić!! Panciowie mi dają tylko karmę i nic więcej - mówią, że jestem alergiczką i jeszcze miesiąc bez smaczków!! To jak oni jedzą te wszystkie pyszne rzeczy i się nimi nie chcą podzielić, to idę sobie poleżeć na własnym posłanku. Wczoraj jednak to już przesadzili :evil: !! Zrobił pancio jakieś pyszne mięsko, zapach się roznosił piękny, więc się kręciłam i biegałam po pokoju i nawet poszczekałam trochę, że przecież też tu jestem. A oni znowu swoje, że mam karme i jeszcze miesiąc tylko ją mogę jeść - no ile można?? Nic mi nie dali, to się obraziłam! Trochę się dziś poprawili bo mnie zabrali na długi spacer do lasu, a na spacerku to sobie nie żałuje, tyle mojego co znajdę i zdążę połknąć to oni znowu krzyczą, że nie wolno i FE (dziwni, przecież wiem, że pyszne ;-) ).
Pozdrawiam wszystkich i udaję się na zasłużony odpoczynek :lol:
Sonia :-D
_________________
Agnieszka
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-12-08, 20:17   

Soniowa Aga napisał/a:
oni znowu krzyczą, że nie wolno i FE (dziwni, przecież wiem, że pyszne ;-)


Hahaha, skąd ja to znam ;)
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-12-29, 19:16   



Radość Soni z pierwszego śniegu;-).
_________________
Agnieszka
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-12-29, 19:22   

Jejku a skąd Wy macie śnieg :!: :?: :!: :?:
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-12-29, 19:23   

Aga_TRuficzkowa napisał/a:
Jejku a skąd Wy macie śnieg


a no własnie, dobre pytanie ? :P
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-12-29, 19:37   

Bo Sonia na krótkich wakacjach w Czarnej Górze, trochę śniegu leży w Jurgowie, Soni wystarczyło do hasania i tarzania;-).
_________________
Agnieszka
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-01-18, 20:18   

Sonia spędziła Sylwestra w górach i nie było źle. Niestety w Krakowie huki i wystrzały było słychać również długo po Sylwestrze. To spowodowało, że Sonia boi się każdego głośniejszego odgłosu na spacerze (zamykane drzwi w samochodzie, przelatujący wysoko samolot itp.) - szczególnie kiedy jest ciemno. Nie lubi chodzić na spacery, a już wieczorem to właściwie tylko na szybkie siku, a i tak rozgląda się w panice dookoła i ciągnie do klatki natychmiast. No to nie są dobre wieści, ale są i pozytywne;-). Sonia po 2 miesięcznym spożywaniu karmy dla psów alergików zaczęła jeść w okresach tygodniowych: kurczaka (to już za nami), rybę (w trakcie) i wołowinę w celu sprawdzenia na co jest uczulona. Kurczak przeszedł bez żadnych objawów i ryba na razie też OK. Sama Sonia jest zachwycona nową dietą i wyraźnie ożywia się przy posiłkach;-). Pozdrawiamy!! :-D
_________________
Agnieszka
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-02-09, 21:32   

Sonia
_________________
Agnieszka
  
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-02-09, 21:40   

Sonia z nową zabawką ;-)

a tu biegiem na spacerze ;-)
_________________
Agnieszka
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-02-11, 10:48   

Haha, cóż za wygibasy :) Pluszak próbował się ukryć za nóżką, ale Sonia cwańsza od niego ;)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Soniowa Aga 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-23, 19:25   

Witamy prawie wiosennie ;-) . W połowie stycznia Sonia miała robione badania krwi i wszystkie są w normie. Jedynie alergia jej towarzyszy, ale ma zmienioną karmę i jest zdecydowanie lepiej. Uwielbia spacery, a na spacerach oczywiście patyczki. Widać, że się u nas już zadomowiła, co niestety też objawia się głuchotą spacerową wcześniej niespotykaną ;-) .
Pozdrawiamy wszystkich słonecznie!! ;-)
_________________
Agnieszka
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2015-02-24, 08:10   

Dziękujemy za wieści o Soni, czekamy na fotki ślicznotki :-D
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Calineczka 


Wiek: 49
Dołączyła: 11 Lut 2014
Posty: 370
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2015-02-24, 16:16   

Głuchota spacerowa 😊 tak tak szczególnie jak sa koleżanki i koledzy w pobliżu lub patyczek w paszczy 😉👍🐾
_________________
Ania Grzegorz i Abi
 
 
Hania, Bodzio i Mery 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 67
Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 149
Skąd: GLIWICE
Wysłany: 2018-02-21, 20:51   

Witam wszystkich Warciakow i Warcianki :-D
I kolejny, jakze sympatyczny, mail otrzymalam tym razem od Pani Agnieszki, wlascicielki adoptowanej od nas SONIECZKI <3 ONE i wiesi o niej mozemy teraz sledzic na Chacie Warciaka, do ktorej zaprosilam Pania Agnieszke z SONIA zaledwie kilka dni temu :)
Z tego co napisala mi Pani Agieszka z Krakowa SONIA jest wielkim przytulasem i po 2 godz. glaskow potrafi nadal o nie sie dopraszac :rotfl: Bardzo lubi biegac luzem i ostatnio na widok sniegu byla tak podekscytowana, ze az skrecila lapke i trzeba bylo isc do weta :(
SONIA jest bardzo grzeczna i niekonfliktowa, ale ie przepada za amolnymi psami i reaguje na nie ignorowaniem ich ;) Madra sunieczka :lol: Ma swoje kolezanki, z ktorymi spedza sporo czasu na wspolnych wycieczkach. Zima bywa w gorach gdzie kocha dlugie weddrowki. Latem bywa nad morzem i kocha wode, jak na goldaska przystalo. Zadziwia wszystkich wokol nurkowaniem z zanurzaniem calej glowy w wodzie :lol:
Od kiedy jest u Pai Agnieszki bardzo zmienila sie na plus, nauczyla sie szczekoleniem dopominac o glaski :rotfl: Jak napisala Pani Aga " Taka nasza rozpieszczona krolewna " <3
Jak milo slyszec takie wiadomosci :!: :!: :!:
Zatem zostawiam Panstwa w kontacie z SONIECZKA i Pania Agnieszka w Chacie Warciaka :>
_________________
Hania, BODZIO i MERY
(*) BELLISSIMA ( 31.08.2014 )
(*) DIESEL ( 05.12.2017 )
(*) OLIWKA ( 15.12.2020 )
"To tylko pies, tak mówisz, tylko pies ...
A ja ci powiem
Że pies to czasem więcej jest niż człowiek"

Barbara Borzymowska
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-23, 10:38   

Tak jest, pani Agnieszka jest już na Chacie ;) super, że dołączyła!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Magda i Majlo 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 15 Mar 2018
Posty: 208
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-07-18, 14:18   

Kilka słów o Soni :

"U Soni wszystko ok. Ma niedoczynność tarczycy i zażywa leki. Na razie u nas mocno pada więc spacery ograniczone. Czekamy na wakacje. Pod koniec sierpnia jedziemy na 3 tygodnie nad morze a tam Sonia zachowuje się jak szczeniak 😉. Wtedy będę fajne fotki, o ile pogoda dopisze."
 
 
Magda i Majlo 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 15 Mar 2018
Posty: 208
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-07-18, 16:44   

Sonia <3

 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-07-18, 18:50   

Śliczna Sonia :)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-11-21, 20:12   

Cytat:
Sonia zrobiła się już seniorką, skończyła 10 lat. Obecnie wyleguje się na sofie bo tu najcieplej i przyjemniej. Niestety zdrowotnie gorzej bo nie możemy sobie poradzić ze zwyrodnienie w łokciu. Sonia jest pod opieką dra Rafała Korty i miała już podane 2 razy kwas i 2 raz PRP. Niestety zabiegi nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, czyli nie przestała kuleć. Teraz rozważamy zabieg operacyjny, który ma polegać na "obgryzeniu" zmiany z zewnątrz. Niestety samo zwyrodnienie jest usytuowane w miejscu do którego nie można się dostać. Poza tym Sonia jest radosna, dopisuje jej apetyt i oczywiście uwielbia być glaskana. Jest mistrzynią w wymuszaniu głasków ;-) .
_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant