Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BORYS - 106
Autor Wiadomość
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-07-16, 20:21   

Borysku dla Ciebie (*) Biegaj szczęśliwie za tęczowym mostem. Małgosiu- bardzo mi przykro :(
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2012-07-16, 20:26   

Tak nagle.. Borysku ciesze się ze mogłeś zaznać ciepła rodzinnego domu i szczerej miłości ! Biegaj szczęśliwy na Tęczowym Mostem [*].
Bardzo Wam współczuje :(
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24669
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-16, 20:27   

Nie umiem sobie radzić z odchodzeniem psów od nas, a w szczególności tych psów, które w taki lub inny sposób poznałam. Każdy pies jest dla mnie szczęściem, radością, uśmiechem! Gdy odchodzi płaczę, jestem smutna i nic nie jest w stanie ukoić mojego żalu. Borysku [*]
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2012-07-16, 20:32   

Borysku.......tak o Ciebie walczyłam,tak bardzo wszyscy chcieliśmy abyś żył...
Żyłeś u swoich poprzednich właścicieli, cudownym życiem.....
Musiałeś zmienić rodzinę ,ale tam też byłeś oczkiem w głowie,miałeś cudowne życie,tylko proszę powiedz nam DLACZEGO TAKIE KRÓTKIE ???????????!!!!!!!!!!!
Nie potrafię sobie z tym poradzić,nie rozumiem, nie przyjmuję do wiadomości !!!!
Biegaj skarbie po zielonych łąkach,bądź szczęśliwy i czekaj tam cierpliwie na swoich ludzi.......
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Kassia 

Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 47
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-07-16, 20:34   

Bardzo mi przykro, okropna wiadomość :(
śledziłam Twoje losy, psiaku...
bądź szczęśliwy (*)
 
 
Aga, Tami i Lenka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 1453
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-07-16, 20:44   

Borysku..... miałam nadzieję, że w nowym domu bedziesz żył długo i szczęsliwie... Małgosia dała Ci ten dom i myślę, jestem pewna, że byłeś u niej bardzo szczęśliwy. Nie moge się z tym pogodzić, że odszedłeś tak szybko, to dla mnie ogromny cios.... Zawsze za Tobą bardzo tęskniłam i mimo tego, że juz nie byłeś nasz, cały czas miałes - masz w moim sercu bardzo dużo miejsca.... nie moge się z tym pogodzić.. nie mogę przestać o tym mysleć.... zawsze bardzo Cie kochałam.... obserwowałam jak radzisz sobie najpierw uMaji a potem u Małgosi... serce mi pęka, że nie będę mogła już dalej patrzeć jak jesteś szczęśliwy... byłeś wspaniałym psem, najlepszym przyjacielem pomimo tego co sie stało... to nigdy nie była Twoja wina tylko nasza... nie umiem tego wyrazić, ale mam nadzieję, że Ty zawsze wiedziałeś, że chciałam dla Ciebie jak najlepiej.... tak bardzo za Tobą tęsknię.. zawsze będę tęsknić.... przepraszam Cię, że nam się nie udało, że naraziłam Cię na tyle stresu.... chciałam zawsze dla Ciebie jak najlepiej... zawsze bardzo Cię kochałam i zawsze będziesz dla mnie kims wyjątkowym.. w moim sercu zjmujesz specjlane miejsce i zawsze tak będzie... wierzę, że teraz jesteś w cudownym miejscu gdzie jesteś bardzo szczęśliwy, gdzie wybaczysz mi wszytskie błedy.. bedę zawsze o Tobie pamiętać i nadal bardzo Cię kocham....
_________________
Agnieszka
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-07-16, 21:59   

Małgosiu.. wyrazy współczucia..
Borysku.. biegaj szczęśliwy [*]
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2012-07-17, 08:28   

Bardzo współczuję :cry:

Dla Boryska [*]
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-17, 10:11   

Wyrazy współczucia.
[*] dla Boryska.
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-07-17, 11:43   

Przykro Mi [*]
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Karmelowa Alusia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 55
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 325
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-17, 11:52   

Wyrazy współczucia.Biegaj szcęśliwie Borysku za Tęczowym mostem ,choc znalazłeś tu na ziemi kochających ludzi tam pewnie też będziesz szczęśliwy wraz z innymi goldenkami.
 
 
jarecki 

Wiek: 53
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 587
Skąd: z nikąd
Wysłany: 2012-07-17, 16:00   

W takich sytuacjach uświadamiam sobie jakie życie potrafi być niesprawiedliwe ...
Kochana psinko biegaj sobie spokojnie za TM .
Ósmego dnia bóg stworzył Psa...

Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie. Nagle za krzaka wyszedł Diabeł: - Słyszałem, że stworzyłeś człowieka... - zagadnął Szatan. - Tak, już żyje na Ziemi. Może mieć partnera i dzieci, na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsce na nocleg, ale za tysiące lat będzie władcą całego globu. - I co z tego - prychnął Diabeł- nawet za te tysiące lat i tak będzie SAMOTNY. Zasępił się Pan Bóg, podrapał w długą, siwą brodę i powiedział: - Więc stworzę mu przyjaciela! Wybiorę jedno ze zwierząt, które uczyniłem, aby go strzegło i było mu poddane, ale jednocześnie oddało mu całe swoje serce. - To niemożliwe! - Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł. Pan Bóg natomiast zwołał zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA. - Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciepłem, uspokajał spojrzeniem, kochał z całego serca, nawet, kiedy on Cię znienawidzi. - Dobrze - odparł dobry pies. - Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia, staniesz się też jego najlepszym przyjacielem. To bardzo zaszczytna rola. Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo - najwyżej 15 - 20 lat. - Ale powiedz mi, czy człowiek nie będzie cierpiał, gdy odejdę do Ciebie? - Właśnie o to chodzi. - Jak to? - zdumiał się pies. - Będzie cierpiał i będzie wiele dni nie utulony w bólu. Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania, Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu. Jesteś aniołem, którego powołałem, aby niósł radość i nadzieję, ale także uczył wiecznego prawa przemijania, aby ludzie wierzyli, że po ich życiu, jest życie TUTAJ. Kiedy to zrozumieją, nie będą płakać, bo będą wiedzieć, że spotkają Cię znów. I w ten sposób Pies stał się aniołem, który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię, aby uczyć Człowieka miłości, wierności i przyjaźni, ale także przemijania. Nauczyć, że jest TU i TERAZ, ale także TAM i POTEM. Odchodząc zostawia ból i pustkę, ale także nadzieję na to, że znowu go spotkamy...
 
 
Gośka i Cody 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 379
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-07-18, 12:53   

..
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-07-18, 18:06   

Nie potrafię nic powiedzieć co pozwoliłoby zrozumieć DLACZEGO... Ogromny ból... Borysku biegaj w psim raju z naszymi przyjaciółmi [*]
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
Iwona Kalinowsk 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 64
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 624
Skąd: Warszawa/Leszno wlkp
Wysłany: 2012-07-19, 01:00   

Od śmierci mojej Rebusi, wchodzę na TM prawie codzienie, czytam sobie o niej, ryczę jak pospolity Bóbr i w pewnym sensie cieszyłam się, że żadnemu Złociakowi nic się nie stało - aż do dziś - bardzo mi przykro (znowu ryczę) Borysku biegaj sobie teraz tam w tym Waszym Psim Niebie (TM) i tak jak napisała Basia (nie z Waszą - mam na myśli Fundację tylko z Moją Kochaną Rebusią), ale uważaj na nią, Ona zbyt szybko nie biega....
Ogrogmnie współczuję......nie ma takich słów, aby można było pocieszyć w danej chwili utratę ukochanego psiaka :(
_________________
Pozdrawiamy - Iwona i Amorek, :(
 
 
Kama, Mela, Ruda 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 3369
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-07-19, 14:36   

Bardzo, bardzo nam przykro.
Dla ciebie Borysku [*]
_________________
Pozdrawiamy, Kamila, Mela i Ruda
 
 
Majka886 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 149
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-07-20, 09:30   

Nie wiem co napisać :cry:
zaglądałam na forum zobaczyć nowe fotki i info o Borysku co u niego słychać.
Cóż było pisać jak był taki szczęśliwy...
Bardzo mi przykro :cry:
_________________
Pozdrawiam
Maja
 
 
Basia 

Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-07-22, 20:04   

Borysku...[*][*][*]
_________________
www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-07-24, 22:42   

Boże... Borysku, nie spodziewałam się... Oby Ci tam, za TM, nie brakowało Twoich pluszaków. Tak strasznie mi przykro kudłaczku, będę Cię pamiętać jako szczęśliwego, uśmiechniętego psiaka. Małgorzato, naprawdę, serdecznie współczuję.
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
AniaMilo 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 46
Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 146
Skąd: Gorzów wlkp
Wysłany: 2012-07-25, 00:44   

PRZYKRO NAM [*]

Pójdźmy razem daleko w świat,
nie dogonią nas chmury,
nie dogoni nas wiatr.
Bez smyczy,kagańca,bez smutków
i trwóg!No dalej Przyjacielu!
Choćmy już!

Będziemy biegać po złotych
polanach,
będziemy skakać,hulać do rana;
Ciepłe buty tylko włóż;
Jeszcze nie zalożyłeś ?No dalej!
Szybko!
Choćmy już!

Opadł już ogon;
Sił już zabrakło;
Wieczne czekanie
na nic się zdało..
Odejdę sam lecz wierzę,że przyjdziesz,
że jak się obudzę
Ty
będziesz przy mnie...
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiamy Ania, Slawek, Julia, Sebastian i Milo
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-07-26, 12:43   

Nie było mnie tu trochę, nie spodziewałam się tej wiadomości.... dlaczego , dlaczego? ;(
Borysku biegaj szczęśliwie - TAM - za Tęczowym Mostem [*]
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
libra 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Paź 2010
Posty: 240
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-13, 19:58   

druga szansa i takie smutne zakończenie...
bardzo mi przykro :(
_________________
www.seterywpotrzebie.pl
 
 
 
Małgorzata i Messi 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 30 Kwi 2012
Posty: 50
Skąd: Rzeczenica
Wysłany: 2012-08-21, 19:15   

My nigdy nie pogodzimy się ze śmiercią Borysa... Mieliśmy nadzieję że dożyje u nas szczęśliwej starości... Bardzo za nim tęsknimy... Ten ból pozostanie już na zawsze...każde wsponienie powoduje że łzy zaczynają bezwiednie płynąć... Borysku[*] Tęsknimy....
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-01, 20:06   

_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant