Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KAZAN - 188
Autor Wiadomość
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-07-15, 18:08   KAZAN - 188

Pod skrzydła fundacji trafił 5 letni golden o imieniu Kazan. Właściciele musieli mu poszukać nowego domku z przyczyn osobistych i obecnie psiak przebywa u Oli w Siemyślu.
Czekamy zatem na pierwsze relacje a teraz mały przedsmaczek :)



POST ROZLICZENIOWY

Wpłaty na konto:

Darowizny rzeczowe
zabezp. od kleszczy

Wydatki:

125,52 zł karma 21.07.2013
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-07-15, 18:11   

Piękny ten przedsmaczek :lol:
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-07-15, 19:15   

Jest absolutnie cudowny!!!
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-07-15, 19:15   

Długo u nas się chłopak nie naczeka na DS :)
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Ewa, Mamba i Snoopy 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 01 Mar 2013
Posty: 69
Skąd: Gryfino
Wysłany: 2013-07-15, 19:18   

Cudny psiak :)
_________________
Pozdrawiam,
Ewa, Mamba i Snoopy
 
 
 
Karolinaa 


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 238
Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-07-15, 19:22   

Cudny jest! :-D
_________________
Karolina, Boni i Jack
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-15, 20:05   

Wow :shock: :shock: :shock:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-07-15, 20:06   

Model :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Kami
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-15, 20:27   

Ale piękny z niego psiak! :)
 
 
Sylwia i Borys 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Kwi 2013
Posty: 862
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-15, 20:31   

Jego postawa mówi "Prawy profil to mój lepszy profil" teraz można mnie wielbić ;)
 
 
Kazanek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2013-07-15, 21:48   Kazan

Witamy wszystkich razem z Kazankiem, który właśnie siedzi obok, z uśmiechniętym pycholem i na pewno chciałby coś od siebie dodać, tak więc kilka słów od Niego :-D :

'' Jestem Kazan, mam 5 lat i właśnie trafiłem do nowego domku. Jestem tutaj już trzeci dzień i naprawdę mi się podoba! Codziennie rano zostaję wyprowadzany na spacer, poznaję okolice, zaprzyjaźniam się sąsiednimi psiakami i myślę, że szybko się tutaj odnajdę. Dostaję michę pysznego śniadania, odpoczywam sobie, trochę się poprzytulam, bo przecież nie da się mnie po prostu nie przytulać :mrgreen: . Zawsze po południu wychodzimy sobie wszyscy na długi spacer, już nawet uczę się nie uciekać z posesji, żeby nie musieli mnie tak ciągle prowadzać na smyczy. Obiad mam pyszny, przy tym tyle witamin! Wieczorem, jak już wrócimy sobie z ostatniego spacerku, lubię tak sobie klapnąć, wiadomo, 5 lat to już nie tak mało :D Czasami, jak mi się chce, przynoszę im zabawkę, żeby mi trochę porzucali, w domku też fajnie się biega. Myślę, że to dobry przykład rodziny pomagającej goldziakom. Wszystkim tymczasowiczom czy później członkom rodziny takich ludzi życzę :) Myślę, że to tyle, bo pewnie moja nowa Pani chciałaby sama coś w końcu napisać. Nie martwcie się, jest naprawdę super :rotfl: "


To tyle od Kazanka :-D Myślę, że powiedział już wszystko.
A co do nas, to jesteśmy zakochani od pierwszego wejrzenia. Kazan jest naprawdę ułożonym i spokojnym psiakiem, to dopiero trzeci dzień, a ja za nim tęsknię nawet, jak wyjdę na chwilkę do sklepu ;-) Chyba każdy miłośnik tych cudnych kudłaczy to rozumie.. :D Będziemy informować na bieżąco, a teraz uciekamy na wieczorny spacerek.
Pozdrawiamy
_________________
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa..."
Ola, Kuba i Kazan ♥
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-07-15, 21:52   

Kazanek napisał/a:
to dopiero trzeci dzień, a ja za nim tęsknię nawet, jak wyjdę na chwilkę do sklepu


:mrgreen: no to ktoś tu przepadł
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-07-15, 21:54   

Chłopie. o czym ty gadasz.. ty masz dopiero 5 lat!! wiesz ile jeszcze hasania przed tobą.. ty się lepiej w nocy dobrze wyśpij :)
musisz się nam jeszcze pokazać.. może i prawy profil lepszy ale daj nam ocenić lewy :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-07-15, 22:01   

Bardzo prosimy o jakieś piękne zdjęcia Kazana. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Kazanek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2013-07-15, 22:14   

Bez żadnych wątpliwości drugi bok jest tak samo piękny! :-D I jak Go tu nie kochać...? 8-)

kazi.jpg
Ps. Zdjęcie z naszego pierwszego spacerku ( o ile udało mi się je w ogóle załączyć ) :)
Plik ściągnięto 36961 raz(y) 36.89 KB

_________________
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa..."
Ola, Kuba i Kazan ♥
 
 
magdaronja 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 50
Dołączyła: 04 Cze 2013
Posty: 146
Skąd: łódź
Wysłany: 2013-07-15, 22:38   

wygląda jak arystokrata...
 
 
Marina Dino i Lola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 29 Cze 2013
Posty: 229
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-07-16, 01:22   

Cudowny Pan Pies :)
_________________
Pozdrawiam
Marina Dino i Lola
 
 
Monika, Boni i Jack 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 469
Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-07-16, 07:36   

M!S!A napisał/a:
Kazanek napisał/a:
to dopiero trzeci dzień, a ja za nim tęsknię nawet, jak wyjdę na chwilkę do sklepu

:mrgreen: no to ktoś tu przepadł

Dokładnie tak samo pomyślałam. Już nawet nick jest dopasowany :mrgreen:
Psiak jest przepiękny. Czekam na dalszy rozwój zdarzeń :)
 
 
Marta i Harry 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 50
Dołączyła: 15 Maj 2013
Posty: 69
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-07-16, 08:04   

Nie tylko wygląda jak arystokrata, zdaje się, że jest rodowodowy. Piękny.
 
 
beataz1981 

Wiek: 60
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 10
Skąd: Tychy
  Wysłany: 2013-07-16, 10:53   

Czy to ważne ,czy jest rodowodowym psem :roll: ? Ważne , że jest piękny i wart miłości jak wszystkie psiaki :-D .Jest dostojny jak każdy Golden - to zrozumiałe :-D
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-07-16, 23:50   

Uuuuuu, ale przytstojniacha, coś mi się wydaje, że za chwilę Kazan będzie miał DS :)
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
Kazanek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2013-07-17, 18:03   Kazan

Tak czytam Wasze komentarze i rzeczywiście macie rację, Kazan wygląda jak arystokrata, szczególnie na pierwszym zdjęciu. Czasami nawet zachowuje się jak czysty hrabia :-D
Dzisiaj Kazanek pierwszy raz został sam w domu. Nie było nas około 4 godzin. Gdyby nie to, że zakupy muszą się gdzieś zmieścić, a nasze ''maleństwo'' zajmuje cały tył samochodu, wzięlibyśmy go oczywiście ze sobą :D Szczekał od razu po naszym wyjściu, ale sobie odpuścił i wolał poczekać na nas spokojnie w swoim wygodnym legowisku. Byłam przekonana, że nie poznam własnego domu po powrocie, ale słuchajcie, nie było tak strasznie :D Grzeczne, kochane psisko! Nie niszczy, nie brudzi, potrafi zostawać sam. A kiedy tylko włożyłam klucz, Kazan już biegł w stronę drzwi. Co za radość zobaczyć taki szczęśliwy, stęskniony pyszczek.. Przywitał nas chyba najlepiej jak tylko potrafił :)
Po posesji biega już swobodnie. Na początku musieliśmy prowadzać go na smyczy, bo podobno lubił sobie czasami uciec. ''Rozmawia'' z psiakami za ogrodzeniem po drugiej stronie ulicy, zaczyna twardo bronić podwórka, obszczeka każdego naszego gościa, ale później da się wygłaskać :) Powiem Wam, że zna kilka komend, ale oczywiście za smakołyk.. wtedy potrafi zrobić dosłownie wszystko :D bez zachęty nawet się nie wysila. Cwany ten nasz urwis :rotfl:
A co do weta, to nasz sąsiad, weterynarz, podrzucił nam dzisiaj tabletki na odrobaczenie. Co dalej, nie wiem, bo książeczka zdrowia Kazana jeszcze do nas nie dotarła. Był z tym jakiś problem, ale mam nadzieję, że jak najszybciej ją dostaniemy i psiak będzie miał wszystkie potrzebne już szczepienia.
PS. później pokombinuję z tymi zdjęciami, bo mam ich już mnóstwo. Chcieliście zobaczyć drugi profil Kazana, obiecuję, że zobaczycie każda wręcz jego pozę :mrgreen:

Miłego popołudnia życzymy!
_________________
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa..."
Ola, Kuba i Kazan ♥
 
 
Martyna i Boski 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 3154
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2013-07-21, 12:38   

No proszę, proszę jaki przystojniak trafił pod nasze skrzydła :) . Jestem pełna podziwu, większość zdjęć jego mordki wygląda jak z jakiejś reklamy, nie wspomnę o tym pierwszym. Psiak nieźle trafił, w domu tymczasowym mu cudnie, zobaczymy jak długo tam zabawi :D .

Trzymaj się Kazan, chociaż widzę, że wychodzi Ci to idealnie :lol: :lol:
_________________
Gdyby nie było zwierząt, życie nie miałoby sensu.

http://minek.flog.pl/wpis/5873939/byla-sobie-pilka Same szczęścia:)!!
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-07-21, 23:51   

A czy jakieś nowe wieści o Kazanku można prosić? Że o fotkach nie wspomnę ;) Chcemy podziwiać naszego arystokratę :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Kazanek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2013-07-22, 13:44   

Tak, tak, cały czas pamiętam, aby tutaj zaglądać, ale ostatnie dni nie pozwalały nam się nudzić ;-) U Kazana, no cóż ja mogę powiedzieć, w dalszym ciągu jest wszystko w porządku, nawet chyba coraz lepiej, bo widzę, że już bardzo się u nas zadomowił, z czego naprawdę się cieszymy :) Na spacerach biega już sobie luzem, wraca na przywołanie, jest bardzo posłuszny. Podobno nie przepadał za rowerzystami, ale w ogóle nie widzę w tym żadnego problemu. Oczywiście na posesji obszczekać musi każdego, ale wiadomo przecież, że swojego trzeba pilnować :mrgreen: .

Przez to, że Kazanowi zdarzyło się raz zahaczyć małe dziecko kłem (w poprzednim, chwilowym domu), bałam się troszkę o małe dzieciaki, które przyjechały do nas wczoraj na cały dzień ze znajomymi, ale dał im się pogłaskać, przytulać i cały czas biegał tylko za nimi, więc z tym też nie ma żadnych problemów.
Ostatnio zrobił się tylko baaardzo leniwy, ale to pewnie przez te gorące dni :->

Ah, no i za nami próba wykąpania Kazana nr 1 - bez skutku :mrgreen: Nie chciał i tyle. A to, że uwielbia wytarzać się w trawie i biega po wszystkich kątach czy krzaczkach, przydałoby mu się już troszkę odświeżyć :P dlatego też wybieramy się nad jezioro, może tam się uda :)
Co do zdjęć, słuchajcie, mam ich dużo, ale tutaj jakieś limity? : ''Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum.''
Nie wiem, będziemy próbować ;)
_________________
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa..."
Ola, Kuba i Kazan ♥
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant