Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
DASZA - 405
Autor Wiadomość
Marlena Madi Mia i Dasza 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 46
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-01-30, 15:39   

Witam,

Przepraszam wszystkich bo dawno mnie nie było. Spokojnie nic się nie dzieje, wszystko jak w najlepszym porządku !!!! :lol: Daszeńka calutka ,kwitnąca ,pieszczoch i cwaniara :lol: Tak !!!Daszka tak się zadomowiła, że zrobiła się cwana. Cały dzień chciałaby być przytulana, czesana i całowana, a jedzonko najlepiej mięsko z kurczaka gotowane :lol: Taka Nasza babunia !!!!Nie sprawia żadnych kłopotów, grzeczniutka, mądra i jak na swój wiek całkiem sprawna !!!!!Wczoraj godzinkę spacerowaliśmy po lesie i powiem dała radę ale raczej ciut za długo. 45 minut to akurat . Przyjmuje leki te co zawsze plus suplementy. W lutym powtórzę badania krwi. Zobaczymy czy te dwa miesiące w domku coś zmieniły w wynikach, które i tak były całkiem przyzwoite. W domu wszyscy Daszkę pokochali, a Pańcio to tak jak nikogo nie ma to wtedy bawi się z Daszką i rozmawia :mrgreen: Eh....faceci.

Dziekuję wszystkim w fundacji,że pomogli mi z Daszką. Początki zawsze są trudne. Nawet minuty nie żałowałam, że Daszka trafiła do mnie. Jest najwspanialszą seniorką na świecie, która w pełni zasłużyła sobie na godną emeryturę i mam nadzieję, że u Nas taką ma.
Pozdrawiam,
_________________
Anna MadiMia
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-01-30, 15:40   

Ale cudownie :serce: dobrze, że są takie osoby, jak wy, które chcą dać domek seniorkom!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Marlena Madi Mia i Dasza 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 46
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-01-30, 15:57   

Angelika i Spike napisał/a:
Ale cudownie :serce: dobrze, że są takie osoby, jak wy, które chcą dać domek seniorkom!


Angeliko dziękuję ale ja naprawdę nic szczególnego nie zrobiłam:) Nie mogłam przejść obojetnie obok psa, który stanął na mojej drodze to raz, a dwa staruszki to najlepsze psy dla leniuchów !!!!Spokojne, pieszczochy ,grzeczniutkie :)Ja już wcześniej pisałam o tym !!!!Lepiej mieć 10 staruszków, niż 1 wariata młodego :lol: A ja wiem coś o tym bo mam dwa młode wariaty :lol:

Pozdrawiam
_________________
Anna MadiMia
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2017-03-08, 19:18   

Daszka podupada na zdrowiu 😔serducho i niewydolność dało o sobie znać . Bierze dodatkowe leki ciut się poprawiło . Ale jeszcze . Dużo śpi . Nie chce za bardzo chodzić , zreszta niewskazane . Jedzonko daje jej na cztery razy . Ogólnie jest komunikatywna , szczeka merda ogonkiem ale widać ze słabnie . Ma 80 lat to ma prawo
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-03-09, 16:28   

ojej... trzymamy kciuki za Daszkę :( te nasze seniorki tak mają... :( chciałabym aby starość była tak samo łatwa jak okres szczenięcy :/
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2017-03-10, 08:04   

Zdrówka Daszeńko :pies:
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Gizmo 


Wiek: 45
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 168
Skąd: Ząbki/Warszawa
Wysłany: 2017-03-10, 10:09   

Zdrówka :)
 
 
Marlena Madi Mia i Dasza 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 46
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-03-21, 20:12   

Witam,
Nie było Nas dawno. Przepraszam. Najpierw wszystko toczyło się spokojnie, sielankowo. Teraz Daszka podupadła na zdrowiu :(Choróbsko się odezwało. Dasza nie jest zdrowa to było wiadomo ale teraz niewydolnośc serca, kłopoty z krażeniem wrociły z siłą wulkanu. Na szczęście jest lepiej. Od wczoraj wieczór ewidentna poprawa. Daszka lepiej oddycha, je, leży i śpi. Merda ogonem, spaceruje i dziś zostałam obcałowana . Daszka wraca !!!!!Na tą chwilę to jest najważniejsze. Rentgen fatalny. Nawet nie potrafię wszystkiego napisać. Woda schodzi i jest poprawa. Ewuś może opisze więcej . Ja dziś się cieszę, że jest poprawa, że Daszka nie cierpi, że merda ogonem !!!!!!Będę robić wszystko aby była jak najdłużej z Nami. Jutro kolejna wizyta u weta, kolejne zastrzyki ale tak trzeba bo sam furosemid nie działa tak jak powinien. Do usłyszenia! Trzymajcie kciuki za Daszkę bo mam marzenie zabrać ją jeszcze nad wodę, mam marzenie pokazać jej jeszcze troszkę świata bo idzie wiosna, a pózniej lato najpiękniejsza pora dla piesiów:) no i sesja zdjęciowa do kalendarza!!!

Pozdrawiam,
_________________
Anna MadiMia
 
 
Iwona i Shadow 


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Paź 2016
Posty: 159
Skąd: Goleszów
Wysłany: 2017-03-21, 20:18   

Dobrze że jest poprawa. Daszko zdrowiej żebyś mogła zakosztować tych wypraw nad wodę i letnich szaleństw!
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2017-03-21, 20:33   

Z Daszka jest kiepsko woda zalew jej płuca i serce.Furosemid nie daje rady i wet Marleny podaje zastzrzyki sterydowe.Jest lepiej na tyle za Daszka je i pije.Spi na leżąco...a nie w pozycji siedzacej.Daszka to sunia seniorka która po wyeksplatowaniu u pseuducha trafiła do schronu skad wyrwała ja Marlena..dała jej domu szczesliwy do, pokzaała co to spacerr i miłos co dobre jedzenie..smakołyki a wierzcie mi tego jej nie brakuje...u Marleny ma wszystko...w podwójnej dawce....Daszka..kochana babuszko moja..walcz nie poddawaj sie Marlena obiecała ze zabierze Ciebie i twoje psie rodzenstwo nad wode duza wode....bedziesz sie kapac pewnie nigdy w w swoim parszywym zyciu..nie widziałas takiej wody....WALCZZZZ...BĘDE TRZYMAŁA ZA CIEBIE KCIUKI MOCNO Z CAŁYCH SIŁ....Marlen dziekuje za opieke za wszystko...
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-03-27, 08:43   

Dasza wczoraj odeszła za Tęczowy Most... :(
Dziękujemy opiekunom Daszy za bycie z nią do jej ostatnich chwil, nie opuściliście jej, byliście razem z nią do ostatniego tchnienia. Za to Wam dziękujemy.

Śpij dobrze, aniołku...
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-27, 08:55   

[*] dla Daszy
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Aga Tokajowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 58
Dołączyła: 15 Lut 2016
Posty: 189
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2017-03-27, 09:02   

Kolejne złotko ,które odchodzi za wcześnie...... :cry:

Daszeńko... Bastuś się Tobą zaopiekuje.....Biegajcie razem bez bólu i cierpienia...
_________________
Aga Tokajowa
 
 
Iwona i Shadow 


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Paź 2016
Posty: 159
Skąd: Goleszów
Wysłany: 2017-03-27, 09:08   

żegnaj Daszeńko ;( biegaj szczęśliwa za TM
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2017-03-27, 13:12   

Daszeńko :-( [*]
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-27, 13:55   

Śpij słodko Daszeńko :* :(
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-03-27, 20:12   

Biegaj szczęśliwa za TM :-(
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2017-03-27, 20:52   

Daszka babuszka..moja babuszka odeszla za wczesnie za szybko.....

Marlena bardzo dziekuje za opieke nad Daszka...wyrwalas ja z piekla....dalas dom taki prawdziwy dom..szczesliwy ktory ja kochał a ona kochala Was....choroba zwyciężyła..nie dała raf
dy biedna babuszka lata spedzone w pseudohodowli daly znac w jej mały białym ciałku... :-( Daszka biegaj szczesliwa za tezowym mostem po zawsze zielonej trawie...wygrzewaj sie na słoncu...ono zawsze bedzie dla Ciebie swiecic.....Żegnaj Kochana do zobaczenia kiedys.....
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Sylwia, Abra i Felek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 870
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-03-29, 14:25   

Bardzo nam przykro. :-( :-( Daszeńko, biegaj szczęśliwie za TM. :serce:
_________________
Pozdrawiamy!
Sylwia, Karolina, Abra i Felek :)
 
 
Misiowa Bogusia 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-06-23, 14:24   

czytam dzisiaj wszystkie psy za tęczowym mostem ...bo częściej nie mogę ...wymądrzam się że dla nich jesteśmy...ale znów ryczę...takie piekne stworzenia...
_________________
a mnie się marzy kurna chata...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant