Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FERDEK ma dom w Długołęce - 548
Autor Wiadomość
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-01, 20:35   

Cześć! 
No rzeczywiście Ferdek rośnie w oczach, jest już tak wielki, że aż żałuję, że ta słodka kulka „dorasta”.
Dzięki za rady z fajerwerkami. Myśleliśmy o wielu odgłosach, ale to Nam umknęło, a rzeczywiście u nie jednego psiaka, to straszny postrach..
W ogóle muszę tego Jegomościa pochwalić. Dziś został pierwszy raz sam w domu. Oczywiście Tomaszek Mu towarzyszył, ale My wyjechaliśmy na „randkę”. Wróciliśmy po 3h i... i nic  Mieskanie czyste, Ferdas spokojny. Sąsiedzi mowili, że nie szczekał.
Od razu na dwór i załatwianie potrzeb, ale jestem z Niego mega dumna, że wytrzymał. Że pęcherz wytrzymał! 😊 W weekend mam szkołę, więc Faceci zostają sami w domu. Bartosz póki co ubolewa, że Ferdek Go nie słucha 😂
Ale nie ma się co dziwić - codziennie ze mną w pracy, wieczory Bartosz pracuje i tak naprawdę mało spędzają czasu razem. Nawet dziś usłyszałam, że „muszę przestać Go zaniedbywać” 😉 Więc w weekend Chłopy mają szanse.
Trzymajcie za Nich kciuki
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-02, 10:38   

Trzymamy! :D dajcie znaka, jak im się udał ten męski czas bez mamusi! :D :D :D
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Monia i Larsik 
WARTA GOLDENA

Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 2881
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-02, 19:23   

Chyba nikt nie będzie zaskoczony... Ferdek już na stałe zostaje z Justyną, Bartoszem i Tomaszkiem.
Ferdka czeka wizyta u dr Niziołka ale bez względu na wynik wizyty tymczasowi opiekunowie nie wyobrażają sobie już życia bez niego.

Bardzo Wam dziękujemy że otworzyliście dla niego swoje serca!
 
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-03, 20:10   

Monia i Larsik napisał/a:
Chyba nikt nie będzie zaskoczony... Ferdek już na stałe zostaje z Justyną, Bartoszem i Tomaszkiem.
Ferdka czeka wizyta u dr Niziołka ale bez względu na wynik wizyty tymczasowi opiekunowie nie wyobrażają sobie już życia bez niego.

Bardzo Wam dziękujemy że otworzyliście dla niego swoje serca!



Bardzo milo Nam to czytac! Mamy nadzieje, ze Ferdas bedzie najszczesliwszym psem pod sloncem <3


Weekend, a glownie sobota minela Chlopakom podobno bez wiekszych problemow. Spacery, zabawy, drzemki :) Mieszkanie nienaruszone, wiec jestem spokojna ;)

Dzisiaj wszyscy wspolnie po moich zajeciach pojechalismy na wybieg dla psow.
To bylo pierwsze spotkanie Mlodego z taka ekipa <3 Gdybyscie widzieli, jak pierwsze kilka minut kryl sie za Tomaszkiem :D Szybko, to jednak minelo.. ;) Ze kazdy rozczulal sie nad Ferdkiem, to chyba Wam nie musze mowic, ale serce mi uroslo... Oprocz Naszych Pieskow, na wybiegu bylo okolo 15 psow. Wybieg duzy, ale oczywiscie pieski mniej wiecej w jednym miejscu. Wiecie, ze ten 3 - miesieczny Paskud reagowal na komende "do mnie"? okej. Skutecznosc moze nie 100%, ale w takich warunkach mysle, ze z 75%. Sami bylismy w szoku ;) Spojrzcie tylko na zdjecia, jaki byl zaciekawiony..












powrot z wybiegu :)



meska sobota ;)



milego wieczoru <3
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-04, 10:23   

Gratulacje kochani :serce:
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-11, 21:13   

Dobry Wieczor Warciaki / Warcianki itd. <3

Ferdas, jak niektorym wiadomo niestety ma zapalenie pecherza i dostaje antybiotyk :( Wiecie, mowilam mu, zeby z golym dupskiem po miesie nie biegal, ale On jest najmadrzejszy :/
Pierwsze objawy zobaczylismy w piatkowy wieczor, a w sobote... Oj bylo juz niedobrze. Siusianie co 45 minut :( Pojechalismy, wiec do dyzurnego Weta i niestety ostre zapalenie. Dostal zastrzyk przeciwzapalny i przeciwbolowy i juz po kilku godzinach bylo widac, ze Ferdasowi wraca dobre samopoczucie. Mamy jeszcze antybiotyk i witaminy na 5 dni. Nie mniej jednak poprawe juz widac <3

Jesli chodzi o progres w zachowaniu - nie ma go :D Ferdek ma okres buntu. Jak ma ochote, to reaguje, jak nie, to nie. sinusoida ;) Ale robi sie troszke bardziej do ogarniecia. Potrafi zapanowac nad swoimi emocjami ;)
WEczoraj nawet zaliczyl wycieczke do Poznania. Poznal sie z Moja Mama, z Babcia, Bratem i Bratowa iiiiiii alaskanem i bernenczykiem - byl szal :D



w pracy odnajduje sie juz bardzo :)









krol na wyjezdzie <3



Ferdas w dzien kobiet :)






A to najbardziej rozczulajace zdjecie. Wspolna kolacja <3
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-11, 21:15   

p.s. Ferdas, to 12kg zywej wagi :D
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-12, 10:40   

Rozczulaja mnie te wszystkie zdjecia, Justa... :D
Milo, że mamy takie dwa rodzynki w fundacji! Jedna Mati, co tez waży 12kg, a teraz Ferdi :D cudnie mi patrzeć, jak rosną :D
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-18, 23:40   

Edit. 14 kg ;)
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-18, 23:52   

Dobry Wieczór;
Można powiedzieć, że uporaliśmy się z zapaleniem pęcherza. Dr z lekami trafił idealnie i dosłownie od razu widać było różnice. Dokończyliśmy antybiotyk, a do dnia dzisiejszego podajemy jeszcze witaminki. Cieszę się, bo od czasu leczenie pęcherza Ferdas wytrzymuje zdecydowanie dłużej i rzadko już się zdarza, żeby gdzieś Nam nasiusiał 

W miniony czwartek byliśmy na 3 szczepieniu i Dr po dosłownie kilku sekundach osłuchiwania, zwrócił się do Nas z zapytaniem o wadę serduszka ( czy o niej wiemy ). Jego zdaniem wada jest bardzo poważna, a wiecie co? Cały czas łudziliśmy się, że ktoś się pomylił, że może zła diagnoza - eh; cóż mam Wam powiedzieć :(
Dr, u którego byliśmy, to Wet blisko mojej pracy. Wkręcił się i nawet prosił o info, jak będziemy już po wizycie u Dr Niziolka - a ta w piątek! Ważny dzień!

Wrzuciłabym kilka zdjęć, ale zrobię to jakoś jutro. Komputer się na mnie obraził.
Ferdas rośnie, jak na drożdżach. W domu jest już naprawdę ogarniętym psem :)
Kilka komend ma naprawdę całkiem już ogarnięte i nieźle to wygląda. W pracy też jest do opanowania, mimo że tam pełno rozpraszaczy :)
Najtrudniej na obcej ziemie. W miejscach, w których dużo zapachów. Postanowiliśmy stopnio zmieniać mu te miejsca i dlatego teraz nawet na chwilę, ale jeździmy do parku. Takie w sumie ala las. Tam najtrudniej Nam skupić na sobie uwagę Ferdusia 🙊
Jesteśmy jednak zadowoleni z postępów, które robi i wierzymy, że w piątek otrzymany jakieś dobre informacje :)
Pozdrawiamy
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-19, 12:05   

Ja też za Was mooooocno trzymam kciuki ! Dr Niziołek na pewno jest najlepszym specjalistą w Wawie od serducha i wiele naszych warciaków już diagnozował. Śledzę was na insta i na fb :) Ferdi trafił w świetne ręce! :lol:
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-19, 16:04   

Ach, stajecie się jedną z moich ulubionych rodzin :D
no i trzymamy kciuki... po Ferdim nie widać, że ma wadę, jednak z tym serduszkiem trzeba ostrożnie jednak :(
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-20, 09:58   

Obiecane zdjecia :)


sztuczki Ferdasa podczas moich zajec ;)



ale z reguly wszystkich czujnie obserwuje ;)



niezmiennie lubi sie troszke ubrudzic ;)



ostatnio spalismy w stajni i mielismy wizyte Ferdasa w lozku :D jednak drugi raz sie to nie powtorzylo, uf!



wieczorne rozmowy w stajni. Frosza, Tomaszek i Ferdek ;)
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-20, 10:21   

Rozmowy się udały? :D
bo zbiórka ostra!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-20, 10:45   

Angelika i Spike napisał/a:
Rozmowy się udały? :D
bo zbiórka ostra!


Nie mieli za dużo do powiedzenia ;) ale grzecznie słuchali
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-26, 22:18   

Śpieszę z informacjami <3

Jesteśmy po konsultacji u Dr Niziolka i diagnoza, którą postawił wszystkich Nas zszokowała...
Jechaliśmy w sumie wiecie ( pozbawienie nadziei ), bo to co słyszeliśmy podczas ostatniego osłuchiwania nie budziło w Nas nadzieii. Dowiedzieliśmy się jednak, że Ferdas ma zupełnie inną wadę, niż ta opisywana przed poprzedniego kardiologa. Ferdek, jest bardzo wyjątkowy i prawą komorę podzieloną na na dwie. Czy to lepsza informacja? Ciężko powiedzieć - na pewno inna i do niej trzeba się teraz ustosunkować. Dr Niziokek wysyła Nas na konsultacje do specjalisty w takich przypadkach, ale termin jej jest jeszcze nieznany. Wiemy jednak, że Dr stacjonuje we Wrocławiu także dla Nas idealnie <3
Trzymajcie więc kciuki dalej, a My dalej będziemy obserwować Ferdka. Dr mówił, że nie leczy się psa, który nie wykazuje objawów - dlatego musimy obserwować Jegomościa i wyłapywać jakieś symptomy :)

Oczywiście w podróży do Warszawy towarzyszył Nam Tomaszek i wspólnie zrobiliśmy spacer po centrum. Na Ferdasie nic nie robi większego wrażenia.
Jednak ilość rozpraszaczy skutkuje „zapchanymi” uszami :-)
W miejscach, które zna albo po prostu w 4 ścianach jest mega Fajnym psem! Naprawdę! Do komend, które zna - dołączyło - połóż się. Rozśmiesza mnie, jak tak kładzie sie na pół, że dosłownie łokcie na 1s przykłada do ziemi i czeka na smakołyka. Z Niego jest niezły aparat. Ważący już 15kg... no - tez mi się wierzyć nie chce :)

Pozdrawiamy <3
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-26, 23:01   

Ferdas z Frosza - duet nie do podrobienia ;)



Ekipa pod palacem :)



wiecej zdjec jutro. Komputer nie wspolpracuje :-(
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-19, 10:53   

Cześć Kochani!
Dawno Nas tu nie było, ale spieszymy z informacjami :) i tak mam dziwne wrażenie, że nikt Nas tu nie czyta, ale... ;)
Nasze życie z Ferdkiem zaczyna być fajne. Powoli zaczynamy się Wszyscy przyjaźnić i tworzyć Rodzinę. Widzę, że do tego jeszcze długa droga, ale chyba bliżej już, niż dalej.
Śmiało mogę powiedzieć, że życie zaczyna robić się przyjemniejsze. W domu - komendy, nie, nie wolno, siad, połóż się, zostań, wyjdź - ogarnięte! Oczywiście trzeba czasami powiedzieć 2,3 razy, ale doskonale wie już o co chodzi. Na Naszym ogrodzie tez jest z Niego fajny psiak. Wraca na komendę i widać, ze czerpie przyjemność z przebywania w nim. Lubi wyłożyć się w słoneczku i obserwować przechodzących ludzi, a w szegolnosci Dzieci - ma na nie ambę! Najtrudniej jest Mi z Nim w pracy. Czyli w stajni.
Mamy tam 5h ziemi. Ma tam Ferdek pole do popisu. Coraz częściej wraca na zawołanie, ale i są sytuacje, że „doprosić się nie można”. Jak prowadzę zajęcia, z reguły jest ze m ą na placu. Do niedawna zawsze na smyczy, a w tym tygodniu kilka razy był luzem i pilnował się przy mnie. Mały progress! Jest przekochany do Ludzi, uwielbia wszystkie Dzieci w stajni. Fajnie funkcjonuje z kotami, ale oczywiście, jak inny pies ruszy za kotem, to Ferdas tez biegnie :)
Siusianie w domu już z 2 tygodnie temu zażegnane. Nawet!! była sytuacja, ze od 9 do 16 został w domu i nic nie zrobił. Przy wyjściu dajemy Mu z reguły, jakąś zabawkę interaktywną i nawet nie zwraca w sumie uwagi, że wychodzimy ;)
Rano około 7 budzi Nas słodkie piszczenie sygnalizujące chęć wyjścia, ale robi zwykle szybkie siku i wracamy, no i później jest najsłodszym moment dnia Ferdka. Jest takim słodkie pieszczochem. Zaczepia Nas, chce się tulić, tak słodko sobie do Nas wyje. Jest cudowny. Później ma z reguły szał na Tomaszka, który od kilku dni ma dość - chyba przesilenie ;) Ale ogólnie funkcjonują razem dobrze. Na spacerach Tomaszek pokazuje Ferdkowi świat :) a i odkąd mamy szelki spacery z Jegomościem, to przyjemność!
Poza zapaleniem pęcherza, z Ferdkiem zdrowotnie nie mamy problemów. W środę po świętach ma dzwonić do Nas dr Niziołek także czekamy!
Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy Wesołych Świąt!
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-19, 11:01   

Acha! Ferdek ma 20kg :lol: i już prawie wszystkie stałe zęby!
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-19, 11:33   

HALO, JA WAS CZYTAM :D
I to, że czasem nie odpiszę to nie znaczy że sie nie podniecam waszymi wpisami, nie może byc za słodko!! :D :D
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-19, 11:34   










_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-22, 23:14   

Dzień dobry Kochani! 
Spieszymy z najświeższymi informacjami! Ferdek dziś skończył 6 miesięcy! U Nas mi minęły 3! Najfajniejsze 3 miesiące, jakie moglibyśmy sobie wyobrazić 

Jeśli uwierzycie mi na słowo - nie mogę na Ferdasa narzekać! Nie mamy z Nim żadnych problemów!
Jest Naszym Przyjacielem! Mogę już o tym śmiało powiedzieć!
Podstawowe komendy Jegomość ma opanowane. Siad, daj łapę, drugą łapę, przybij piątkę, połóż się. Można powiedzieć, ze ma to w jednej łapce. Nauczył się już panować nad swoimi emocjami. Nie szczeka, gdy szykuję dla Chłopaków jedzenie. Nie rzuca się, gdy postawię mu miskę. Umie wytrzymać, gdy każę zostać i prawie, prawie zawsze czeka przed otwartymi drzwiami, a nie wyskakuje, jak dzik z domu 
Jesteśmy szczęśliwi, że mamy takiego psa.
Był okres, że mieliśmy problem na lini Tomaszek - Ferdek, ale chyba wszystko już zażegnane. Tomaszek żyje, jak żył, a Ferdek co raz częściej daje mu trochę wytchnienia ;)
Jegomość jest dla Nas Skarbem - ma w sobie wszystko to, czego brakowało Nam w Tomaszku.
Tomaszek jest trochę, jak kot. Nie dotykaj za często, jak mam ochotę, to przyjdzie, jak nie to nie ( w sensie na pieszczoty ). Znowu Ferdek jest takim przutulasem, że głowa mała!
Jeśli chodzi o serduszku.... bez zmian jeśli chodzi o obserwacje Ferdka. Bardzo aktywny, bez żadnych zapaści, czy jakichkolwiek sygnałów, ze serca ma problem. Dr Niziołek miał Nas skonsultować z Wetem z Wrocławia i nadal to trwa. To Niziołek zapomina, to tamten ma awarię sprzętu i tak na okrągło, ale mówił, ze mamy nie panikować, bo z psem nic złego się nie dzieje :-)
Poproszę Dziewczyny, to może wrzucą kilka zdjęć. Ferdek ma już 24kg; wszystkie stałe zęby, uwielbia kąpiele błotne i jest mistrzem w przytulaniu! 
Trzymajcie się Kochani!
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-23, 12:02   

Same dobre wieści ! :lol: Ja będę to powtarzać ciągle, że zawsze z doborem domu dla szczeniaka mamy stresa bo jest mnóstwo aplikacji a domek trzeba wybrać 1. I tym razem Fundacja podjęła dobrą decyzję :) Ferduś jest na każdym zdjęciu szczęśliwy widać, że nie brakuje mu wrażeń i nie nudzi się z Wami. Ciesze się, też że zapanowaliście nad jego emocjami, bo łatwo szczeniakowi odpuścić, ale wiadomo czym skorupka za młodu nasiąknie...

Trzymam kciuki za te konsultacje! I nie przestaje was podglądać na Instagramie :D
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Justyna, Tomek i Ferdek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-23, 12:50   

Dziękuję Dominika i Binek, miło mi czytać takie wiadomości!
Staramy się, żeby Ferdas miał ciekawe życie. Tak naprawdę zabieramy Go wszędzie. Zna już restauracje, lodziarnie, rynki nie rynki :) życie hotelowe tez nie jest mu straszne.
A jeśli chodzi o odpuszczanie... od początku mówiłam Bartoszowi, że to najważniejszy czas, że wymaga od Nas mega konsekwencji. I o ile, o siebie się nie martwiłam, to zastanawiałam się, czy Bartosz się gdzieś nie ugnie, ale widzę, że nie. Czasami nawet ma większa cierpliwość, niż Ja powtarzać Ferdasowi coś po raz 10! 😉
Chciałam jeszcze powiedzieć, ze w ogóle nie mamy problemu z siusianiem w domu. Nie pamietam kiedy ostatni raz Mu się to zdarzyło. Przesypia noce, a jak około 7 chce na dwór, to przychodzi pod Nasze łóżko i cichutko wyje. To jest takie słodkie 
Pozdrawiamy!
_________________
Justyna, Bartosz i @tomek_thedog :-)
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-23, 16:09   
















_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant